پکن اشتباهات مرگبار در Coronavirus

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دلار هنگ کنگ—کل اقتصاد به تاخیر انداختن در نقاط دور از جهان به دلیل آنچه که در چین است. در یک ماده از هفته رمان کروناویروس اولین اندیش در مرکزی چین در شهر ووهان کمتر از دو ماه پیش زمانی که اعتقاد بر این است که جهش از حیوانات میزبان به انسان, سفر به بسیاری از قاره ها. و شیوع اتحادش را تغییر جهان در راه هیچ کس پیش بینی بود.

گسترده و سریع-گسترش سرایت یک مثال کلاسیک از آنچه نسيم طالب سال پیش لقب “black swan”: یک رویداد است که بسیار غیر محتمل و پیش بینی نشده یک تعجب است که reshapes تاریخ است و سپس موضوع را به “گذشته نگر اعوجاج” زمانی که هر کس می گوید که آنها باید آن را دیده اند در حال آمدن است.

اگر تفاوت وجود دارد آن است که واکنش اولیه حزب کمونیست چین بود که به انکار در زمان واقعی که هر چیزی که بسیار مهم بود و در همه اتفاق می افتد تا زمانی که شواهد کاملا به معنای واقعی کلمه خسته کننده باشد.

بنابراین سوال این تبدیل شده به آن قرار داده است colorfully, آیا black swan خواهد پیروز شدن بر اژدها قرمز و یا راه دیگری در اطراف و ادامه نبرد چگونه بزرگ خواهد شد و این تاثیر در بقیه جهان است.

پکن قرنطينه

همانطور که از شنبه در چین حدود 35 میلیون نفر در حال زندگی در شهرستانها که قرار داده شده در زیر توده قرنطینه با توجه به شیوع کروناویروس. که تقریبا به عنوان بسیاری از مردم که در کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در آمریکا است.

برای بیش از سه هفته مردم در هوبئی استان که در ووهان پایتخت شده اند محدود به خانه های خود را به جز برای موارد اضطراری پزشکی و یا تامین سریع اجرا می شود. پلیس, هواپیماهای بدون سرنشین و متعصب apparatchiks مستقر شده اند در سراسر کشور برای حفظ سطوح مختلف از مستندات.

اقتصاد کاهش چشمگیر تاثیری بر قیمت جهانی نفت در تولید و عرضه زنجیره ای در سمت دور از جهان و البته, سوال در مورد بهداشت عمومی در بسیاری از کشورها که دیده می شود موارد تایید شده بیماری.

روز جمعه دولت مرکزی اعلام کرد که تمام ساکنان پکن از بازگشت از تعطیلات سال نو چینی تحمل 14 روز “خود-قرنطینه و یا رفتن به مکانهای تعیین شده به قرنطینه.”

همه چیز نگاه وخیم و معلوم نیست که شیوع ویروسی فروکش خواهد کرد.

وقت و زمان دوباره در طول بحران, مردم دیده اند که حزب کمونیست چین با آمادگی خود را به بسیج عظیم دستگاه امنیتی که فیوز امواج انسانی با برش لبه فن آوری, ساز, هنوز فاقد برنامه های مناسب برای رسیدگی به این مهم در سراسر کشور اضطراری است.

در حالی که این سخت است برای گفتن آنچه که واقعی تلفات در چین جمعیت است که تا کنون رسمی شماره توصیف تشخیص و مرگ و میر را منعکس نمی کند شرایط زمین—آنچه روشن است این ویروس غیر منتظره ظهور و گسترش سریع در سراسر جهان تغییر کرده است و چگونه مردم چین بیان دیدگاه های خود درباره دولت خود را.

یازدهم برای نجات ؟

چینی رهبر چین اعلام کرده است که مقامات نیاز به آمار رشد اقتصادی اهداف این سال حتی اگر بسیاری از کسب و کار باید زمین را متوقف کند. او انتظار دارد که آنها را به “تنظیمات” برای به حداقل رساندن این ویروس تاثیر اقتصادی چین ایستاده است. شرکت های دولتی به معنای به صفر عفونت درون صفوف خود را.

معلوم نیست چگونه مردم برای جلوگیری از عفونت و بیماری اگر آنها دستور برای بازگشت به کار.

سر نورد در هوبئی. مقامات در این ولایت شده اند اخراج و به جای چین را protégés. پیام پخش توسط حزب روشن است: Rogue مقامات مسئول این ظروف سرباز یا مسافر. مقامات مرکزی برای نجات شما آمد.

رسانه دولتی در حال حاضر در حال چرخش افسانه در مورد پزشکی کارگران شده اند که در اعزام به ووهان و بقیه هوبئی و همچنین به عنوان به خوبی به معنی افرادی که ریخت و پس انداز خود را و لوازم به کمک مالی بودجه. وجود دارد این است که فیلم از پرستاران شاغل تا زمانی که آنها سقوط گردش در Douyin داخلی معادل ویروسی تصویری برنامه Infinite. تصویری از قرنطینه بیماران در یک مرکز کنوانسیون در حال حاضر استفاده می شود به انبار بیماران مبتلا به تصویر می کشد یک تصویر گلگون افراد بیمار احساس بهتر, دوره نقاهت, داشتن سرگرم کننده است. مطمئنا پس از آن ،

در عین حال این حزب مبلغان نمی تواند هموار بیش از اعداد است که هر خانواده در چین زیر است. همانطور که از شنبه صبح وجود دارد نزدیک به 66,600 تایید coronavirus تشخیص در چین است. بیش از 1500 ثبت شده به عنوان کشته شده توسط ویروس. این آمار رسمی صادر شده توسط چین ملی کمیسیون بهداشت.

پزشکان در هوبئی و متخصصان پزشکی در سراسر جهان بر این باورند که آمار و ارقام به مراتب بالاتر است. اما با استفاده از اعداد برای محاسبه خشن شامل تنها 9,600 مواردی که ما می دانیم نتیجه (یا شکست) درمان ما می توانید ببینید که در حالی که 8,100 مردم گزارش شده به عنوان “بهبود” با توجه به اینکه از 1500 مرده coronavirus است فوق العاده بالا بکشند رای از بین 15 و 16 درصد—تقریبا هشت برابر 2 درصد کشندگی ذکر شده توسط مقامات چینی.

روز جمعه ملی کمیسیون بهداشت گفت: بیش از 1700 پزشکی کارگران آلوده شده اند coronavirus. شش نفر از آنها فوت کرده اند.

در یک تلاش ضعیف به آرامش عمومی دولت-اجرای خبرگزاری ایسنا tole مردم این هفته “نمی شود وحشت زده با افزایش شدید موارد جدید.”

حزب مبلغان نمی تواند هموار بیش از اعداد است که هر خانواده در چین زیر است.

مقامات دو برابر تلاش ها برای دور کردن افراد بیمار در هوبئی و خانه آنها را در تعیین قرنطینه فضاهای. مشکوک حامل های قرار داده شده در انزوا در هتل ها و مدارس شده اند که مجهز برای این منظور است. مقامات بهداشت کار در ووهان تخمین می زنند که تا فوریه. 20 آنها نیاز 200,000 بیشتر تخت برای بیماران از جمله افرادی که مشکوک به حمل coronavirus.

و در گوشه جنوب شرقی چین بیش از 1000 کیلومتر از ووهان شهر دولت از گوانگژو و شنژن صدور حکم به مصادره اموال خصوصی از جمله مسکن و وسایل نقلیه است که می تواند مورد استفاده برای جلوگیری از شیوع بیماری است. این اولین بار برای دولت های محلی برای فعال کردن اورژانس قانون که تصویب شد در سال 2007.

شروع روز یکشنبه همه مسافران از شنژن مترو را به ثبت هویت خود را قبل از سوار به طوری که دولت می تواند به راحتی ردیابی حرکات از هر کسی که ممکن است تشخیص داده شده و متعاقبا به عنوان یک میزبان برای این ویروس در آینده است. (این کشور vaunted تهاجمی نرم افزار تشخیص چهره ثابت شده بی فایده است که هر کس با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت.)

در سراسر چین مقامات را شنود گذاشته دولتی ارائه دهندگان خدمات مخابراتی به پیگیری از شهروندان به خصوص برای دیدن اگر مردم بازدید هوبئی. مختلف در مکان های عمومی پرسنل امنیتی بررسی پیام های متنی است که نشان می دهد که در آن یک تلفن—و احتمالا صاحب آن—در گذشته بوده 15 روز است.

شرکت های چینی از تمام اندازه ها را ضربه سخت شده ارسال امواج از طریق تجارت جهانی. ممکن است بسیاری از, برابر, در هفته آینده, ارسال میلیون ها نفر از کارگران به بیکاری است.

این دومین اقتصاد بزرگ جهان به نمایندگی از حدود 18 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی. بیشتر از آن دچار تزلزل بیشتر اثرات احساس در همه جا و که خواهد بود حتی اگر در مورد این طاعون شد محدود به چین مرز. اما البته آن نیست.

جهانی لرز

تا کنون تنها چهار نفر کشته شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین به دلیل عوارض در آورده با کروناویروس در هنگ کنگ فیلیپین و ژاپن و اخیرا در فرانسه در روز شنبه. اما گسترش سریع آن قرار گرفته و به بسیاری از مقامات بهداشتی در سراسر جهان کرده است.

در آمریکا مراکز کنترل بیماری ها (CDC) تایید کرده است که برخی از آن تست کیت برای این ویروس به درستی عمل نمی کند. در همان زمان مورد جدید از عفونت در حال نشان دادن تا در کالیفرنیا و تگزاس که در آن evacuees از ووهان تحت آزمایشات پزشکی.

شرکت های هواپیمایی مستقر در ایالات متحده, New Zealand, ویتنام سنگاپور رواندا و کنیا و انگلستان و کشورهای دیگر را به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین و اخلال در سفر تجاری حمل و نقل و حتی عادی خدمات پستی.

حداقل 50 کشور و منطقه را ممنوع اعلام کرد مسافران از سرزمین اصلی چین در برخی موارد از جمله خروج از هر کشور دیگری که در آن وجود دارد تایید عفونت است. در ضمن چین, وزارت امور خارجه احضار کرده است دیپلمات های خارجی را در این مورد برای دولت های خود را برای بازگشایی مرزها به اتباع چینی.

یک کشتی کروز با بیش از 2,250 مردم در هیئت مدیره نبود قادر به حوض در هر نقطه پس از تبدیل به دور از تایلند و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین—و آن را حتی نمی باید افراد بیمار در هیئت مدیره. در نهایت در روز پنج شنبه کامبوج اجازه آن را به هدایت به یک پورت.

یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده شناور در آبهای ساحل یوکوهاما در جنوب توکیو واقع شده است دو هفته قرنطینه. همانطور که از شنبه afternoonFriday صبح 285 نفر از مسافران آن تشخیص داده شد به عنوان حامل از coronavirus.

ویتنام دارای قرنطینه بیش از 10 ، 000 نفر 40 کیلومتر از پایتخت آن هانوی.

دلیل خوبی وجود دارد برای کشورهای خارج از چین نگران شود. در ژاپن هیچ یک از افرادی که اخیرا آزمایش مثبت برای آلوده شدن باید لینک های مستقیم به چین و اینکه آیا در سفر خود تاریخ یا فردی تماس با ما. ایرا Longini یک biostatistician و مشاور سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است که دو سوم از جمعیت جهان می تواند آلوده. محاسبات خود را بر اساس هر یک از حامل های آلوده به دو سه نفر.

#WUFLU نه بیشتر

به عنوان ویروس ساخته شده راه خود را در خارج از کشور, پکن ژئوپولیتیک نفوذ در خارج از کشور بود و شاید قابل توجه سازمان بهداشت جهانی است hesitance برای طبقه بندی شیوع به طور رسمی به عنوان یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.” هر چند که در نهایت این موضوع را که اعلامیه آن مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus همچنان به پشته ستایش بر CCP رهبر چین گفت که او نشان داد راست مرتب کردن بر اساس از “تعهد سیاسی” و “رهبری سیاسی” به آب و توده ای در مقیاس بحران پزشکی.

روز چهارشنبه در ژنو Tedros گفت: “ما ملاقات رئیس جمهور [Xi]. ما را دیده اند و سطح دانش او در وقوع. آیا شما را در درک که نوع رهبری است؟” Tedros آگاه از اتهامات او شده است نرم افزاری در چین افزود: “ما نمی گویند هر چیزی لطفا به هر کسی.”

هنگام ملاقات با کسانی که سر دو هفته پیش یازدهم گفت که او “شخصا کارگردانی” و “شخصا برنامه ریزی” دولت چین در پاسخ به شیوع بیماری.

برخی آن را به ووهان ویروس. برای یک دوره کوتاه هشتگ #WuFlu روند در توییتر. به عنوان عفونت شماره صعود در چین که به طور موقت تعیین شده آن را به عنوان 2019-nCoV و سپس در روز سه شنبه با برچسب آن را از نظر بالینی به عنوان SARS-CoV-2 در تماس تلفنی با این بیماری ناشی از آن در انسان COVID-19 یا کرونا ویروس, بیماری 19. ایده Tedros توییتی شد به “نه اشاره به موقعیت جغرافیایی یک حیوان یک فرد یا گروهی از مردم است.”

آن نبود تا شنبه که پکن در نهایت تصویب کرد که تحقیقات از این ویروس در سایت در ووهان.

حزب بالاتر از همه

در گذشته و در زمان جمعی شوک و ضربه مردم در چین گرفته اند به رسانه های اجتماعی به دریچه ناکامی های خود را. دو قطار با سرعت بالا سقوط کرد و کشته شدن 40 نفر در سال 2011. بیش از 87,000 کشته شدند در طول یک زلزله که آمار استان سیچوان در سال 2008 از جمله هزاران نفر از کودکان در مدارس ساخته شده با استفاده از مواد نامطلوب و جنس بنجل تکنیک های. این دو بلایای تشدید شد به دلیل غفلت مندرج در CCP. هر چند فاسد کادر بودند روت در پی کمی تغییر کرده است در دولت سازه. حفظ این منافع است که هدف اصلی و ایمنی مردم قطعا ثانویه است.

حزب کمونیست چین است که چگونه به حکومت 1.4 میلیارد شهروندان—اما تنها با سازماندهی استبدادی در زمان dystopian اقدامات در طول صلح آمیز بار. وقتی اعتصاب فاجعه با این ماشین آلات اداری فاقد سیالیت و نتواند به وفق دهند. آن را به سادگی از هم جدا می افتد.

بسیاری در چین به دام افتاده در خانه چرخه را از طریق سه احساس—خستگی و اضطراب و خشم. پس از مرگ مادر دکتر لی Wenliang که سعی در بالا بردن هشدار در مورد ویروس قبل از آن گسترش فراتر از یک بازار ملت سوگواری—و این کار را بدون از بالا به پایین هدایت.

پلیس در ووهان را دستگیر کرده و دکتر و تعیین او به عنوان یک “rumormonger.” پس از درگذشت او, دولت اختصاص اقدامات خود را به repackage او به عنوان یک قهرمان ملی یک وطن پرست است. مقامات حزب تعیین کرده بود به رنگ میراث او با CCP رنگ و دگم.

اما مردم آن را خریداری نیست. آنها مطرح چراغ توسط خود ویندوز فریاد با خشم به شب یادآوری چگونه دکتر شد و وادار به اعتراف به این که او را شکست و قانون و “اختلال در نظم اجتماعی.”

جمعی عزادار ما شاهد اسیر یک روح ملی که نبود تعریف شده و یا کنترل و یا قابل کنترل توسط حزب پردازان. آن لحظه ای که افروخت روح جستجو در چین: اگر حزب نمی تواند مراقبت از شهروندان چینی در زمان نیاز حیاتی و سپس مردم نیاز به سازماندهی خود به خود خود را برای کمک به یکدیگر و مستقل از دولت است.

SARS-CoV-2 یک تهدید جهانی است اما این نیاز به یک میزبان—سازمانی سیستماتیک کمبود—آن را به طوری مرگبار تا به سرعت. راه که CCP را در کادر run چین ناسالم برای ملت ایران و سایر نقاط جهان—به عنوان ما می توانید ببینید در حال حاضر تنها بیش از حد به وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>