دیر Ginsburg سرطان افشای تجدید تمرکز بر SCOTUS شفافیت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک شنبه این گذشته ممکن است عدالت, اموزش Bader Ginsburg اعلام کرد که هزینه های شب در بیمارستان است.

اعلام ارسال معمول لرزد پایین برآمدگی لیبرال ها در سراسر امریکا است که با توجه Ginsburg پیشرفته سن و سریال با حملات سرطان زده با ترس هر زمان کلمه می آید که او با آن مواجه است و در عین حال یکی دیگر از ترساندن بهداشت در حالی که جمهوری خواهان در یک موقعیت به نام یا کنترل سنا را تصویب جانشین او.

جزئیات همراه با مه اعلام, اما, ارائه شده قابل اطمینان است که بدون تغییر در آرایش از اغلب قطبی دادگاه قریب الوقوع بود. در حالی که هر گونه سفر به بیمارستان توسط یک زن 87 ساله است و دلیلی برای نگرانی با توجه به دادگاه انتشار اخبار مشکل جزئی بود یکی: دادگاه بسیار جشن لیبرال پیشگامی بود و سنگ کیسه صفرا.

تنها چند ماه قبل از آن Ginsburg اعلام کرده بود خودش را “سرطان ” رایگان” و این دادگاه در بیانیه ای تاکید کرد که Ginsburg را کیسه صفرا بیماری بود “خوش خیم” و درمان او مواجه شده بود “غیر جراحی.”

روز جمعه اما Ginsburg تایید کرد که ممکن است بیانیه ای را بیشتر به پنهان کردن حقیقت در مورد سلامت او نسبت به روشن کردن آن.

معلوم می شود که در ماه فوریه عدالت رو کلمه است که به طور منظم “اسکن” یافت ضایعات در کبد است. بیوپسی به نظر می رسد برای تایید کرده اند که رشد بدخيم سرطان به عنوان Ginsburg می گوید او سوار بر سلول های بنیادی و سپس شیمی درمانی زمانی که اولین درمان “ثابت ناموفق است.”

پنج ماه تاخیر که قبل Ginsburg بیانیه جمعه بود فقط آخرین قسمت اعلان نگرانی در میان courtwatchers که قضات هستند که بیش از حد مات در مورد سلامت خود را.

در اوایل این ماه آن پدید آمده است که قاضی جان رابرتز افتاده بود بلد فراوان و نیاز به بخیه روی سر خود را در حالی که در یک پیاده روی صبح در نزدیکی خانه اش در ایالت مریلند در اواخر ماه ژوئن. رابرتز صرف شب در بیمارستان اما قسمت نمی شد اذعان کرد توسط دادگاه تا زمانی که واشنگتن پست کردم یک نکته در مورد آن و پرسید: برای اظهار نظر ،

و در سال 2016 قاضی آنتونین اسکالیا مرگ در حالی که در یک سفر شکار در تگزاس خراشیده حقوقی و سیاسی جهان است.

اما روز بعد یک کلانتر گزارش نشان داد که 79 ساله ریگان منصوب شد مبتلا به کشت نامعلومی بیماری ها از جمله دیابت و فشار خون بالا بیماری انسدادی مزمن ریوی انسدادی و آپنه خواب و بیماری عروق کرونر. Scalia نگاه کمی اضافه وزن, ولی تا به حال هیچ ایده ای در مورد لیست طولانی از زحمات.

منتقدان می گویند عمومی حق دارد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قضات’ وضعیت پزشکی است. با این دادگاه به شدت تقسیم شده و در بسیاری از محوری مسائل غیر منتظره بحران بهداشتی در بخشی از یک دادگستری پتانسیل upend رسمی واشنگتن است. اما واقعیت این قضات لذت بردن از زندگی تصدی و باید کمی در راه از نظارت برای نظارت بر شایستگی خود را نیز باعث می شود سوالات خود را در مورد بهداشت و درمان فوری تر نسبت به سایر مقامات دولتی.

“از یک طرف Ginsburg است به تقدیر می شود برای این بیانیه [ جمعه] اما از آنچه او گفت … به نظر می رسد ما باید به حال یک بیانیه چند ماه پیش گفت:” دیوید Garrow مشهور قانونی مورخ و نویسنده از جنبش حقوق مدنی.

Garrow معتقد است که این فرار که او و دیگر قضات مشغول اند در اطراف بهداشت شخصی خود را تضعیف می کند به دانستن در مورد عملکرد مقامات دولتی که معمولا باقی می ماند در پست خود به خود 80s — خوب بعد از اکثر آمریکایی ها سن خود را بازنشسته شده اند.

“چرا از آن است که در یک جامعه است که برای عدم وجود یک کلمه بهتر است نوسازی به عنوان سریع به عنوان این یکی ما بسیار نامتناسب قدرت در دست مردم بیش از سن 80 پرسید:” Garrow که نویسنده یک کلید قانون مقاله بررسی دو دهه decrying آنچه که او به نام “حالت ضعف و ناتوانی” در دیوان عالی کشور است.

“من قصد دارم در 68 در حال حاضر, و من می دانم رفو خوب من نه به عنوان خوب به عنوان من بود 10 سال پیش” اضافه شده Garrow سابق استاد حقوق در دانشگاه اموری و دانشگاه پیتسبورگ. “ما باید به ذهن من غمگین و غم انگیز فرهنگ فقط متخلف به جلو و امتناع از اذعان دارند — حتی توهم در مورد — از دست دادن ما از ظرفیت است.”

Ginsburg اصرار داشت در روز جمعه که او هنوز هم در بالا از کار او گفت او باقی مانده است “به طور کامل قادر” برای رسیدگی به کار او را “کامل بخار است.”

این معلوم نیست فقط به آنچه از شما خواسته Ginsburg به طور علنی اذعان روز جمعه که سرطان او بازگشت و تقریبا نیمی از یک سال پیش. او در بیمارستان دوباره در اوایل هفته گذشته به صورت یک عفونت است که ممکن است ناشی از مسدود شدن استنت قرار داده شده در مجرای صفراوی سال گذشته است. که ممکن است تغییر حساب در مورد ادامه به نگه داشتن سرطان کبد تحت کاری ادامه داده اند.

Ginsburg را بعد از ظهر جمعه در بیانیه ای پیشنهاد او تصمیم به شکستن او پنج ماه سکوت در مورد عود چرا که او اعتماد به نفس او را بهتر. “راضی است که درمان من البته در حال حاضر روشن است من از ارائه این اطلاعات,” او نوشت.

در روز خود را به عنوان یک سخت-شارژ دادگاه litigator زمان, Ginsburg ممکن است تبدیل به یک زردي چشم یک شاهد ارائه انواع اظهارات او شده است انتشار در سلامت او در سال های اخیر است. آنها می تواند خیرخواهی بود به نام ناقص; کمتر خیرخواهی گمراه کننده و یا دوگانه.

هیچ قانون وجود دارد که نیاز به قاضیان را به هر گونه افشاگری در مورد سلامت خود هر چند این موضوع است که به طور معمول مورد بحث در یک بسته-درب کمیته قضایی مجلس سنا در جلسه قبل از آنها را تایید کرد.

قطعا Ginsburg حق به نگه داشتن مادر در مورد سلامت اما این است که راه او را انتخاب کرده است. نه نشانی از آن را به نظر می رسد که سپاه از طرفداران خواهد بود راضی بودن قوی مسلح در این موضوع.

عدالت را در جلسات تمرین را تبدیل به یک بخش مرکزی از “بدنام RBG” با نام تجاری با لیبرال آیکون موافقت به ورزش منظم ضبط برای فیلم مستند “RBG” و حتی انجام چند تکرار در دوربین با کمدین و نشان می دهد بحث میزبان Stephen Colbert برای “Late Show” در سال 2018 است.

البته به عنوان Ginsburg, یادداشت های خود را به مخالفان همچنین سازمان دیده بان سلامت او نزدیک است. او علاقه بازگویی بهداشت ، جیم Bunning نظرات در مورد او در سال 2009 زمانی که او برای اولین بار مبتلا به سرطان لوزالمعده است. Bunning یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: در آن زمان که Ginsburg تا به حال “بد سرطان — نوع که شما نمی توانید بهتر از.” او گفت که او احتمالا تا به حال کمتر از یک سال به زندگی می کنند.

“وجود دارد یک سناتور, من فکر می کنم آن را پس از سرطان لوزالمعده که اعلام کرد با خوشحالی که من که قرار بود به مرده ظرف شش ماه” Ginsburg گفت: در مصاحبه ای در ماه ژوئیه گذشته با NPR Nina Totenberg. “که سناتور که نام من را فراموش کرده ام در حال حاضر خود را مرده و من بسیار زنده است.”

عدالت و Totenberg مشترک یک خنده خوب بیش از این کنایه. چه Ginsburg نیست ذکر است در این مصاحبه بود که یک آزمایش خون او گرفته بودم اوایل این ماه نشان داد که سرطان عود کرده بود. حدود یک هفته پس از مصاحبه یک تومور بدخیم داشت در لوزالمعده.

دادگاه خواهد اذعان کرد که دور از بیماری تنها پس از او تکمیل سه هفته از درمان در Sloan Kettering و پس از عکاسان خال خال او با تکیه به شدت در یک مارشال در حالی که در شهر نیویورک است.

وجود دارد ظریف با ثبت نام در این هفته گذشته که برخی در دادگاه ممکن است به دنبال برخی از راه دور از Ginsburg اغلب انحرافی اظهارات در سلامت است. بیانیه دادگاه در روز جمعه صادر شد به عنوان توضیح داده شده در آینده به طور مستقیم از Ginsburg به جای یکی از طرف دادگاه.

همه این اظهارات در مورد Ginsburg بهداشت و سلامت دیگر قاضیان ارسال شده در دادگاه, وب سایت بیش از دهه گذشته صادر شد که اخبار منتشر شده از دادگاه. (یکی از سه اظهارات دادگاه صادر شده در سال 2009 آشکار او اولین لوزالمعده تشخیص سرطان نوشته شده در اول شخص.)

یک دادگاه سخنگوی کاهش یافته است به توضیح دهد که چرا تازه ترین بیانیه آمد به طور مستقیم از عدالت و به بحث در مورد اینکه آیا قبل از اظهارات او در سلامت کامل شد و یا پرده.

زمان پس از زمان, اخبار سازمان های همدست شده اند — البته ناخواسته — در ایجاد یک تصویر گمراه کننده در مورد Ginsburg سلامت.

پس از دادگاه متوقف عمومی عملیات در ماه مارس به دلیل coronavirus همه گیر Law360 گزارش داد که Ginsburg شد ادامه روال تمرین با وجود خطرات این ویروس به شمار سالمندان.

“تنها دلیل که چرا من نمی shut عدالت است زیرا او است که با داشتن آن” Ginsburg را دیرین مربی برایانت جانسون گفت: اخبار حقوقی خروجی. یک سخنگوی دادگاه عالی کاتلین Arberg گفت: ویژه “فضای خصوصی” بوده است را کنار بگذارند برای او به ورزش حتی از طریق دادگاه کارکنان سالن ورزشی توقیف شد.

برخی از حسابها انعکاس اخبار در مورد Ginsburg ورزش رژیم های مکرر او در بیانیه ای در ماه ژانویه که او “سرطان رایگان.”

نگرانی باعث همه گیر نیز منجر دادگاه برای ارائه generic اطمینان در موارد متعدد در اوایل این سال است که تمام اعضای آن نیمکت بودند در سلامت خوب است.

“Ginsburg, دیگر قضات ‘سالم’ به عنوان حکم دیوان عالی تنظیم به coronavirus” تیتر در مارس 20 مهر مقاله گفت.

در حالی که وجود دارد هیچ نشانه آن است که هر گونه عدالت است قرارداد این ویروس Ginsburg تا اذعان کرد که در آن زمان او می دانست که در مورد سرطان کبد و درمان آن.

در حالی که Ginsburg عمده چالش های بهداشتی باید کانون توجه قرار دادن بر او سخت است می گویند که آیا او در آینده بیشتر یا کمتر آینده از دیگر قضات در صدور چرا که بسیاری از آنها اساسا سکوت در مورد وضعیت سلامت خود را.

Scalia غیر منتظره مرگ در سال 2016 درخواست یکی دیرین دادگاه عالی خبرنگار قانون ملی مجله تونی مائورو به پرس و جو در مورد هر یک از عدالت در سلامت.

“من زده شد توسط این واقعیت است که پس از Scalia مرگ ما آموخته است که در مورد تمام بیماری های پس از او درگذشت و من فکر کردم: چرا این اتفاق می افتد در حالی که آنها زنده است؟” مائورو گفت. “من با ارسال نامه های فردی برای هر یک دادگستری, امید حداقل برخی از واکنش نشان خواهد داد.”

آنها پاسخ اما تنها از طریق یک سه جمله نامه ای از رئیس دادگستری در سپتامبر 2016.

“شما می توانید انتظار برای دیدن یک قادر و پر انرژی دادگاه هنگامی که ما reconvene در ماه اکتبر” رابرتز نوشت. “دادگاه عمومی دفتر اطلاعات ادامه خواهد داد به ارائه اطلاعات در زمانی که نیاز به اطلاع رسانی عمومی مطرح می شود.”

این پاسخ بود که مهمترین آنها بیشتر ناچیز از مصاحبه و پاسخ نیویورک تایمز دریافت کرد که آن را فرستاده مشابه دور نمایش داده شد به قضات در سال 1987 مائورو اشاره کرد.

بر اساس دست زدن به رابرتز’ سقوط و زخم زدن به سر خود را در ماه گذشته آن را در حال حاضر به نظر می رسد که او مرموز تعهد بدان معنی است که حتی زمانی که یک عدالت صرف شب در بیمارستان هیچ “نیاز به اطلاع رسانی عمومی” ممکن است دیده شود. حوادث و بیماری ممکن است اذعان کرد تا زمانی که و مگر اینکه شایعات در مورد آنها شروع به گسترش است.

مائورو گفت: او مشکوک است که دیگر قضات ممکن است زیر رابرتز’ سرب با اینکه کم حرف در مورد وضعیت پزشکی است.

“رئیس شده است بسیار درجا وقتی که می آید به سلامت” مائورو گفت. “این ممکن است بیش از حد ساده انگارانه اما من فکر می کنم بقیه قضات به میزان صف خود را خاموش کرد.”

“این دادگاه عالی استثنایی. دیوان عالی کشور فکر می کند آن را متفاوت از هر شعبه در افشای چیزهای شبیه به آن” اضافه شده مائورو که به طور رسمی بازنشسته در سال گذشته پس از چهار دهه را پوشش بدهیم. “من فکر می کنم که اشتباه است. … من فکر نمی کنم ما حق دارند بدانند هر مشکل یک عدالت است اما اگر آن را یک مشکل مهم است که می تواند بر توانایی خود را به کار می کنند, من فکر می کنم مربوط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>