دو گروه که با استفاده از فضای مقابل هالیفاکس درمانگاه ابراز نگرانی های خود را بیش از یک پیشنهاد 800-فضا هستند ، parkade ساخته شود در کنار امکانات خود را.

در جلسه کمیته عمومی حساب در نوا اسکوشیا مقننه چهارشنبه MLAs فرصتی برای پرسش از کسانی که تصمیم گیری در مورد عظیم پروژه توسعه مجدد.

با توجه به بنگال Lancers مدیر اجرایی این اولین بار بود که آنها می خواهم رسما شنیده قصد دارد برای یک پارکینگ در مجاورت محل سکونت خود را که شامل اصطبل اسب و یک حلقه.

“ما کمی تعجب گفت:” انجی هولت.

“ما گفته شده بود این ممکن است اتفاق می افتد اما ما داده شده بود هیچ جزئیات و برنامه های ما را دیدم واقعا منعکس کننده آنچه که ما تا به حال شده است منجر به این باور است.

ادامه مطلب: اختلاف بیش از هالیفاکس مشترک گرم کردن به عنوان استان منتشر QEII هستند ، parkade مناقصه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما تا به حال شده است منجر به این باور است که ما فضا نمی توان نهفته یا که به ما داده می شود فضای بیشتری برای کار با” او گفت:.

“برنامه ای شبیه به ما داده می شود فضای کمتری برای کار با”

پرینت این

بنگال Lancers را اشغال کرده اند فضا را برای بخشی بهتر از یک قرن و نشان داد آنها هیچ طرح احتمالی و نه قصد ترک.

هالیفاکس Wanderers نیست به نام Wanderers زمینه صفحه اصلی کاملا به عنوان طولانی با فقط یک فصل زیر کمربند خود را, اما آنها به اشتراک گذاری همان سطح نگرانی خود را به عنوان اسب سواری همسایه است.

“پیش نویس طرح منتشر خواهد تاثیر قابل توجهی در توانایی ما به کار ما ورزشگاه در روز بازی در حالی که همچنین محدود کردن ما پتانسیل برای رشد در آینده” می خواند یک بیانیه صادر شده توسط باشگاه های فوتبال در روز چهارشنبه.

“ما مشتاقانه منتظر تماس گرفته بودن این استان برای درک بهتر برنامه های خود و بحث در مورد مطلب راه حل قابل دوام.”

پرینت این

عضو شورا با تکان دادن پرچم قرمز بیش از هالیفاکس عوام هستند ، parkade طرح

عضو شورا با تکان دادن پرچم قرمز بیش از هالیفاکس عوام هستند ، parkade طرح

مقامات در وزارت حمل و نقل و زیرساخت های تجدید گفت که در حالی که بحث های رسمی نبودند برگزار شد با کسانی که احزاب آنها را درگیر در مشاوره با هالیفاکس شهرداری منطقه.

“مسئولیت ما بود که اول باید یک تعامل با مدیریت منابع انسانی و ما احساس می کنیم ما انجام داده اند که” توضیح داد: این گروه معاون وزیر Paul LaFleche.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

LaFleche نیز مورد مناقشه نگرانی های ابراز شده توسط بولتون گفت که قصد دارد نمی خواهد از حد توانایی از تماشاگران با خیال راحت وارد کنید و از همه مهمتر خروج از محل.

“من را دیده اند و نه مدرکی که Wanderers زمینه را تحت تاثیر قرار. وجود یک ورودی پارکینگش مسیر می رود که در آن چندین امکانات استفاده خواهد بود که هنوز هم وجود دارد, این امر می تواند کمی reoriented پس از آن بستگی دارد که چگونه شما تعریف کلمه تاثیر می گذارد,” او توضیح داد. “آنها در حال گرفتن خدمات مشابه? بله.”

“ما در حال همکاری با مدیریت منابع انسانی سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل است که با این نسخهها کار برای هر دو” گفت: جان اوکانر بخش معاون رئیس جمهور از زیرساخت ها است.

ادامه مطلب: نوا اسکوشیا رئیس اداره عالی تفتیش با احتیاط از تقلب و سوء مدیریت در QEII پروژه

آورده مخالفت MLAs ایده بود که طبقه دیگری می تواند اضافه شده به عنوان بخشی از پروژه ساخت و ساز. زمان برنامه ها به خوبی از 28 طبقه محدود در این منطقه است.

اوکانر می گوید که در حالی که این بحث مطرح شد و آن را به عنوان ساده یک راه حل به عنوان آنها ممکن است مانند.

“آنها باید برای اتصال به [اتاق عمل (OR)] در هالیفاکس درمانگاه بنابراین نقاط اتصال را به کل کار پیچیده از بهداشت و درمان تحویل دیدگاه” او توضیح داد.

“برای قرار دادن هستند ، parkade سطح در آن سطح شما را نمی اتصال parkades در یا است.”

پرینت این

NDP MLA سوزان Leblanc ابراز نگرانی بیش از برنامه است.

“من واقعا می ترسم که ما در حال رفتن برای رسیدن به طرف دیگر از این, آنها نسخه همه اطلاعات و آن را به نگاه مانند یک معامله بد برای نوا اسکوشیا” گفت: Leblanc.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او افزود که آنها نباید به تعقیب کردن اطلاعات در یک نشست کمیته به ویژه هنگامی که بسیاری از سازمان ها و اعضای عمومی به دنبال آن در حال حاضر.

“عدم شفافیت در اطراف این جنبه کوچکی از این پروژه عظیم یک مورد که چرا ما نیاز به صحبت کردن در مورد کل پروژه در یک راه بیشتر باز و شفاف فروم” گفت: LeBlanc.

تیم Halman یک کامپیوتر MLA به توافق رسیدند.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که فقط یک چک باکس در نظر رویکرد خود گفت:” PC MLA تیم Halman.

“اگر آنها می خواهند برای به دست آوردن اعتماد به نفس عمومی در صورتی که می خواهید به آن معنی دار, مشاوره, آن می تواند نه تنها یک چک باکس.”

Follow @Jeremy_Keefe

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im