Bengals رسما شیر Heisman برنده جایزه جو نقب زدن به 1 انتخاب از پیش نویس NFL

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در این منحصر به فرد از پیش نویس پر از فن آوری نگرانی و حتی عدم قطعیت زمانی که فوتبال واقعی ممکن است بازگشت وجود دارد یکی ثابت پنج شنبه شب: جو نقب زدن.

برای ماه های قهرمان ملی کارفرمایی از LSU در ارتباط بود با Bengals. Cincinnati شروع پیش نویس با ارسال نام Heisman برنده جایزه به NFL کمیسر راجر Goodell در زیرزمین خانه خود را.

این دیجیتال/کنترل از راه دور/مجازی پیش نویس — نگاهی به انتخاب شما — بود و در حال اجرا.

هیچ آتش بازی در لاس وگاس. هیچ خرس آغوش گرفتن بین Goodell و نقب زدن; کمیسر گفت: او را از دست کسانی که حتی اگر بدن خود را نمی خواهد. اساسی ترین انتخاب جلسات سازمان یافته در این شیوه با توجه به کروناویروس همه گیر شده تیم پرسنل ساخت میدارد از خانه های خود. و بازیکنان آموزش کارفرمایان آینده خود را در خانه های خود.

NFL لغو تمام پیش نویس فعالیت در لاس وگاس که ملی shutdown از اجتماعات بزرگ آغاز شد. لیگ رفته بود کامل با مته سوراخ به رایگان آژانس در ماه گذشته و در حال حاضر هفت دور پیش نویس از طریق پنج شنبه.

“من معتقدم که این پیش نویس در حال رفتن به یاد ماندنی ترین ما تا کنون به حال” Goodell اشاره کرد که آن را همراه با یک “پیش نویس-A-Thon” به نفع شش سازمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

“من معتقدم که کار ما این است که در ادامه و در عمل هر دستورالعمل های لازم برای نگه داشتن پرسنل ما امن که آیا این بازیکنان یا مربیان یا مدیران و یا لیگ پرسنل. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز با خیال راحت قرار داده و امنیت عمومی شماره 1, اما ما همچنین نیاز به انجام. ما نیاز به حرکت به سوی آینده است. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال آماده زمانی که ما آمده ایم از این در یک موقعیت برای شروع فصل ما در زمان و بازی فصل ما. که نقش ما.”

عادی حداقل در میان میدارد شد منظور از اوایل شب ،

اول آمد نقب زدن: در دیدنی فصل ارشد او انداخت 60 — بله 60 — touchdowns با تنها شش interceptions. ببر ضرب و شتم شش top 10 تیم در راه خود را به عنوان ملی.

“پرش به بالا به شماره 1 به طور کلی دیوانه است برای من” نقب زدن گفت. “اما این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من بسیار خوب من سال سوم. من واقعا سخت به دریافت بهتر بچه ها من واقعا سخت به دریافت بهتر و ما jelled به عنوان یک تیم است.”

دوم به طور کلی انتخاب ایالتی اوهایو همه-امریکا لبه حمله کننده تعقیب جوان نیز قابل پیش بینی بود. واشنگتن سابقه چندین ارائه می دهد که برای, نقطه, اما بسیاری از پیشاهنگان و پرسنل مدیران احساس جوان بود و بهترین بازیکن در این محصول است.

6-پا-5, 264 پوند جوان led ملت با 16 1/2, کیسه و کیسه و مجبور گیر میکنه با شش فصل گذشته. همه آمریکایی برنده معتبر Bednarik و Nagurski جوایز در سال 2019 منجر Buckeyes به عنوان ده.

او می پیوندد Redskins تیم که رفت 3-13 و اجازه 435 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>