برنی و لذا بریس برای superdelegate مرحله نهایی مسابقات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این برنی ساندرز در مقابل کمیته ملی حزب دموکرات و به عنوان در سال 2016 بسیاری از دموکرات کنگره نیست تا سمت خود را.

ساندرز معتقد است که هر کس می شود بیشتر نمایندگان — حتی اگر آنها سقوط کوتاه از DNC آستانه — باید تاج نامزد برای رئیس جمهور. اما مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها در بیشتر قسمت ها اصرار دارند که این حزب با چوب قوانین که بازنویسی شده به طور خاص برای رسیدگی به شکایات از تعصب در برابر ساندرز در سال 2016.

تهدید بلندی از کنوانسیون مبارزه با رانندگی است و در عین حال یکی دیگر درد مقعد گوه بین مبارزات انتخاباتی خود و دموکرات کنگره با هیچ یک از تقریبا 20 قانونگذاران مصاحبه برای این داستان به صراحت حمایت ساندرز’ مشاهده است که او باید به طور خودکار دریافت nod اگر او دارای بسیاری از نمایندگان — اما نه اکثریت.

“نه, من فکر می کنم قوانین تنظیم شده و ما باید به پیروی از قوانین. به ویژه هنگامی که کسی می گوید: پیروی از قوانین که حتی یک دموکرات” گفت: Rep. خوان وارگاس (D-کالیفرنیا.) که تایید سابق نیویورک شهردار مایک بلومبرگ. “او فقط می خواهد ما را به مهر و موم لاستیک در انتخابات خود را که نباید انجام شود. من قطعا نمی خواهد انجام دهد.”

“این چیزی است که این قوانین می گویند” اضافه شده بهداشت ، جان تستر (D-Mont.), که نه تایید و هر سال 2020 امیدوار در حال حاضر در حال اجرا است. “بیا ما شده است در برخورد با یک رئیس جمهور که قوانین را می شکند تمام وقت اجازه را رها نمی کند به آن استاندارد است.”

ساندرز که در حال حاضر دارای سرب در نمایندگان است به عنوان هر دو آخر این هفته کارولینای جنوبی اولیه و سه شنبه هفته آینده با این نوع حرکت که متوسط دموکرات ترس می تواند او را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای رسیدن به این تابستان میلواکی کنوانسیون.

و هنوز شلوغ زمینه می تواند به این معنی است که هیچ یک از هشت نامزد در این مسابقه از جمله ساندرز را به اندازه کافی نمایندگان به نفع نامزدی آشکار در ماه جولای. و که کشیدن دموکرات کنگره به طور مستقیم به مبارزه با.

بدون روشن نامزد حزب “superdelegates” — قانونگذاران و دیگر مقامات ارشد حزب رهبران خواهد رای خود را به صورت نامزد در یک نمایش قدرت که خطرات یک بار دیگر دیده می شود به عنوان تضعیف ساندرز به نفع یک مطلب استقرار نامزد شده است.

اما ساندرز — که با موفقیت تحت فشار قرار دادند DNC به کاهش نفوذ superdelegates پس از 2016 است — با این استدلال که حزب دموکرات باید تجمع پشت سر او به عنوان نامزد حتی اگر او نمی کند جمع آوری اکثریت نمایندگان کنوانسیون.

در طول سی ان ان تاون هال در این هفته ساندرز پیشنهاد کرد که اگر یک نامزد حزب دموکرات وارد کنوانسیون با یک “کثرت قابل توجهی” از نمایندگان که فرد باید در صورت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

او همان استدلال در طول های اخیر بحث در نوادا که در آن او تنها نامزد از شش مرحله می گویند این فرد با اکثر نمایندگان باید برنده نامزدی.

بالا دموکرات باید عنوان تقسیم درون حزب بیش از ساندرز تاکید بر وحدت و جهانی تعهد به تجمع در پشت احتمالی نامزد.

خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries اعلام کرد خود را “به شدت خنثی” به خبرنگاران در روز چهارشنبه کاهش به آنچه مشاوره اگر هر او ارائه شده است اعضای خود در مورد ساندرز بالای بلیط.

اما بخش خصوصی بسیاری از دموکرات ها عصبی هستند در مورد نقش احتمالی ریاست جمهوری قدرت کارگزاران اگر نامزد حل نشده باقی مانده است به عنوان میلواکی.

سخنران نانسی پلوسی خطاب به برخی از این نگرانی در چهارشنبه احضار DNC مقامات میزبان یک جلسه توجیهی برای آمریکا به طور خاص بر نقش superdelegates این هفته است.

صحبت کردن در یک بسته-درب جلسه روز چهارشنبه پلوسی گفته اند: “ما می توانیم نشان می دهد هر بخش است. این است که باید در مورد وحدت وحدت وحدت.” کالیفرنیا از حزب دموکرات نیست از تماس هر نامزد با نام.

DNC را superdelegate قوانین تغییر کرده است به طور چشمگیری پس از سال 2016 در بخش های بزرگ به دلیل انتقاد شدید وضع شده توسط ساندرز و متحدان خود را در مورد روشن طرفداری بسیاری از superdelegates نشان داد به سمت هیلاری کلینتون ،

حزب عدالت و در نهایت توافق برای تضعیف قدرت superdelegates اجازه می دهد آنها را به رای دادن تنها اگر هیچ نامزد برنده 1,991 متعهد نمایندگان در رای اول.

چند دموکرات ها اشاره کرده اند که ساندرز’ فراخوان حزب خود را به عقب frontrunner — به جای خطر چشمگیر 11th hour نامزدی مبارزه را در برابر قوانین است که او و متحدانش ساخته شده اتفاق می افتد.

“او ترویج تغییر است که ما در حال حاضر است که به superdelegates از دور اول” اضافه شده Rep. آنتونی براون (D-Md.), چه کسی تایید کرده است, سابق, South Bend, Ind.. شهردار پیت Buttigieg.

“وجود دارد رفتن به یک مبارزه مهم نیست که چه نتیجه است,” او اضافه شده است.

و برای برخی از دموکرات ها که شاهد زشت اختلافات بین ورمونت مستقل و DNC چهار سال پیش ساندرز زده عصب کار برای جلوگیری از رقابت کنوانسیون پس از به طور خاص خواستار یک در سال 2016.

“من کاملا یک هزار درصد مخالف” کنگره گرگ Meeks (D-n. y.) است که آوازی خود را در مخالفت با سندرز و تایید شده است بلومبرگ گفت: از ساندرز’ پیشنهاد.

“ما قوانین که او گفت که او می خواست و در حال حاضر آنها می خواهند برای تغییر آن” Meeks گفت. “آنها می خواهند به بازی سیستم. من برای بازی در این سیستم است.”

ارشد دیگر قانونگذاران اشاره است که DNC مقامات و نمایندگان نیاز به آج با دقت در کنوانسیون تصدیق کرد که دموکرات ها نمی تواند رد ساندرز به عنوان نامزد اگر او به اندازه کافی نزدیک به نمایندگان.

“این خواهد بود بسیار دشوار به نامزدی دور از کسی که رو قوی کثرت” گفت: Rep. جان لارسون (D-Conn.), که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده یک نامزد. “اگر آن را به گردن و گردن و نزدیک و همه نزدیک است که یک چیز. اما اگر یک برنده روشن, آن را سخت به از بین بردن.”

“مردم می توانند با خیال پردازی در مورد میانجیگری کنوانسیون اما آن خواهد بود بدجور سخت به از بین بردن اراده مردم” لارسون گفت.

سناتور. Tim Kaine ویرجینیا سابق رئیس کمیته ملی حزب دموکرات گفت: این مسیر به جلو می تواند بستگی دارد که چگونه نزدیک نامزد پیشرو برای داشتن اکثریت نمایندگان.

“اگر هیچ کس را نزدیک به اکثریت پس از آن که به معنی درصد از [دموکرات] نمی خواهم حتی frontrunner به طوری که منجر به برخی تصمیمات دشوار” Kaine گفت. “می گویند کسی که 32 درصد این بدان معناست که 68 درصد نمی خواهید آنها را. بنابراین من فکر نمی کنم آنها ادعا می کنند به هر گوشته.”

چند دموکرات کنگره نیز استدلال کرد که اگر ساندرز و یا هر نامزد دارای کثرت نمایندگان نباید آن را دشوار است برای جذب اکثریت نمایندگان در رای گیری دوم.

“آنها باید کار کنند تا زمانی که آنها یکی است که اکثریت آن را یک فرایند” گفت: سناتور. بن کاردین (D-Md.), که هنوز تایید دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است. “حزب فرآیند راه اندازی را در مورد یک نامزد که می تواند به جلب اکثریت آرا. تا زمانی که شما وجود دارد شما وجود ندارد.”

پتانسیل رقابت کنوانسیون خواهد بود به شدت هرج و مرج برای دموکرات ها که در حال حاضر تقسیم داخلی بیش از ساندرز و اینکه آیا او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که کمک به پایین-رای نامزدها.

“این است ناشناخته. من فکر نمی کنم ما تا به حال درست میانجیگری کنوانسیون پس از ’68 و یا شاید حتی ’60 و این مدت زمان طولانی” گفت: اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.).

اما او افزود که بسیار می تواند تغییر قبل از جولای: “در بسیاری از انتخابات بسیاری از قفقاز قبل از این تصمیم نهایی است. یک ماه از هم اکنون ما بود خیلی دقیق است.”

در رقابتی سنا مسابقات دموکراتیک امتیازهای و رقبا در حال حاضر شروع به فاصله خود از ساندرز به عنوان جمهوری خواهان تصرف در وضعیت خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و پیشنهادات خود را مانند مدیکر برای همه است.

وزش دموکرات باید صریحتر هشدار داد که ساندرز می تواند هزینه آنها نوسان مناطق در هر دو مجلس نمایندگان و سنا حتی اگر این حزب بیشتر مخلوط مورد ساندرز’ شانس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز’ متحدان در کاپیتول هیل در ضمن باید به شدت رد کرد که بحث اشاره به یک زمین بازی و حمایت مردمی است که می تواند سوخت بی سابقه مردم در انتخابات در ماه نوامبر.

برخی از دموکرات ها استدلال می کنند که آن را خیلی زود به حدس و گمان در مورد میانجیگری کنوانسیون پیش از سه شنبه که می تواند دوباره تکان دهید تا مسابقه.

“این حزب را هدف اصلی نیاز به وحدت در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.), و اضافه کرد که او هنوز هم معتقد است که یکی نامزد دریافت خواهد کرد اکثریت نمایندگان قبل از کنوانسیون.

“اگر من تا به حال برای پیش بینی تنها پیش بینی که من را با یقین مطلق است که وجود خواهد داشت بسیاری از شگفتی است.”

هدر Caygle کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>