برنی معافیت از بسته

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — برنی ساندرز در حال تبدیل شدن سخت تر برای جلوگیری از. نوادا است که در آن مخالفان خود را در حال شروع به درک آن است.

مشاوران به سه رقیب مبارزات خصوصی اذعان بیش از آخر هفته که بهترین از هر کس دیگری می تواند امید برای در اینجا این است که دوم یا سوم است. برخی از آنها در جمعیت اندازه در Sanders’ حوادث — مانند گروهی از هواداران که همراه Sanders, مشت خود را مطرح و به اوایل حزبی سایت در لاس وگاس در روز شنبه اولین روز از رای گیری اولیه در دولت است.

در حالی که چند انتظار می رود که ساندرز ادامه می دهند بیش از یک سوم از رای گیری در نوادا تقریبا هر کس معتقد است که خواهد شد به اندازه کافی برای برنده شدن در یک زمینه که در آن متوسط رای گیری باقی می ماند و متلاشی شد. آن است که تبدیل شدن به یک منبع جشن ساندرز’ حامیان و یک مشکل فوری برای کسانی که می خواهند برای جلوگیری از او را از این ادعا نامزدی.

“او به پیروزی با 28 درصد آرا. ما در حال صحبت کردن در مورد او گرفتن 50 درصد از آرا گفت:” آندرس رامیرز نوادا-بر اساس دموکراتیک استراتژیست و نایب رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات را به اسپانیایی انجمن. “اما بقیه از زمین است تا تکه تکه و او پایگاه خود را قفل شده است که او می تواند همچنان برنده فقط با نگه داشتن بر روی پایگاه خود را.”

نشانه هایی وجود دارد که در این زمینه ممکن است حتی بیشتر تکه تکه در نوادا این هفته است.

پیت Buttigieg که در صدر این زمینه با ساندرز در آیووا به پایان رسید و کمتر از 2 درصد پشت سر او در نیوهمپشایر است رای گیری به خوبی در نوادا و یا در آینده رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی است. Ctq رسید در نیوهمپشایر است اما با شروع از پشت در نوادا است. بایدن مخالف است — تحقیر در آیووا و نیوهمشایر اما با چشم انداز بهتر در اینجا.

دستیار یکی از ساندرز’ مخالفان توصیف جدید “حالت پیش فرض از نژاد” به عنوان یکی از ویژگی ساندرز در خود مدار و هر کس دیگری در انتظار آنهاست.

این چرخ فلک از افزایش و کاهش فوتبال هل ساندرز جلوتر است. هر یک از رقبای خود است و در حال حاضر تلاش برای ظهور به عنوان یک جایگزین معتبر برای او و برای انجام این کار متقاعد کننده قبل از سه شنبه زمانی که رایگان-هزینه های مایکل بلومبرگ میلیاردر شروع به دفاع از خود را در همان میانه خط.

آن را ممکن است خیلی دیر. در نوادا آخر این هفته — اول دولت با ملاحظه رای لاتین — فعالان دموکراتیک هنوز زمزمه در مورد ناتوانی Klobuchar و تام Steyer به نام مکزیک رئیس جمهور در مصاحبه با Telemundo اواخر هفته گذشته است. نظرسنجی نشان می دهد Buttigieg و Klobuchar نیست هیجان انگیز swaths گسترده ای از رای دهندگان در نوادا و کارولینای جنوبی است. وارن پایان دور چهارم در نیوهمپشایر. Hoarse زمانی که او خطاب به یک Clark County حزب دموکرات جشن و سرور در Tropicana در شب شنبه او گفت که او می خواهم ،

در شهرستان کلارک صورتی که شب ساندرز نادیده گرفته و همه آنها را در فریم اصلی به عنوان یک مسابقه فقط بین او و بلومبرگ که در حال افزایش است در نظر سنجی های ملی.

“بدون در نظر گرفتن چقدر پول یک مولتی میلیاردر نامزد مایل به خرج کردن در انتخابات خود” ساندرز گفت: فعالان در لاس وگاس “ما نمی خواهد ایجاد انرژی و هیجان ما نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صورتی که نامزد دنبال حمایت و تصویب سیاست های نژادپرستانه مانند توقف-و-frisk که ناشی از جوامع از رنگ در شهر را در ترس زندگی می کنند.”

دورنمای از هر کسی ضرب و شتم ساندرز در نوادا گذاشته شد لخت هفته گذشته زمانی که دولت قدرتمند آشپزی اتحادیه کارگران انتخاب می شوند نه به تایید ریاست جمهوری اولیه. با وجود آن انتقاد از ساندرز’ امضا سیاست پیشنهاد مدیکر برای همه, اتحادیه بود متقاعد شده است که هر حزب دموکرات می تواند شکست ساندرز حتی با این اتحادیه حمایت, به گفته یک منبع آشنا با این اتحادیه مذاکرات.

نه هری رید سابق رهبر اکثریت سنا دریافت درگیر. پس حزبی رای اولیه در روز شنبه در شرق لاس وگاس کتابخانه و گفت: “علامت “غیر متعهد.” در حالی که ستایش هر نامزد او گفت که او نمی طرح به نظر صحه تا بعد از سه شنبه.

هیچ حزب دموکرات, البته, انداز, نوادا به عنوان یک تاریخ و زمان آخرین پایه. نامزدهای متعدد در حال مبارزه در اینجا با یک چشم در مقدماتی آمده است, پخش تبلیغات در بعد رای گیری متحده و یا ترک نوادا در جهش به گسترش ردپای خود را در غرب است.

بایدن پس از تضعیف روحیه پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر گفت: او معتقد است که او “یک شات در برنده شدن در” نوادا اما که او را ندارد به. مبارزات دیگر می گویند چشمگیر بحث عملکرد در روز چهارشنبه می تواند در بلند آنها را با استناد به Klobuchar را پس از بحث افزایش در نیوهمپشایر به عنوان مثال.

Buttigieg شروع به سازماندهی نسبتا دیر در نوادا اما سابقه موفق حزبی عملیات در آیووا که حامیان او معتقدند او ممکن است قادر به تکرار در اینجا. Buttigieg گفت: این مسابقه یک “پرش توپ.”

هنوز ضروری به منظور جلب برخی از حرکت از Feb. 22 قفقاز آویزان به شدت بیش از هر کمپین و ساندرز چرخش است و چشم انداز.

در حال ظهور از یک خط طولانی در خارج از انجمن سایت در شنبه, Clark County حزب دموکرات رئیس دانا غرب گفت: انتخابات باقی مانده است “باز” با استناد به Klobuchar به عنوان مثال از یک نامزد است که “در آینده قوی است.”

هنوز ساندرز بود غیر ممکن است به چشم پوشی است.

“منظورم این است که آنها باید 250 کارکنان و من مطمئن هستم که آنها به ارمغان آورد بیشتر از آیووا” غرب گفت. “آنها کارکنان هستند تا … آقایی که پشت سر من در خط گفت: تنها انتخاباتی او شنیده ام از بود ساندرز کمپین.”

نوادا نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه تا به حال ساندرز در حال اجرا در 25 درصد به دنبال بایدن در 18 درصد و وارن در 13 درصد است. و به عنوان مبارزات دیگر وارد Tropicana برای دموکراتیک جشن و سرور در شب شنبه افتتاح شد برنامه های خود را برای پیدا کردن سناتور ورمونت در یک صفحه کامل آگهی در داخل پوشش خیره پشت در آنها را.

مگان جونز, نوادا-بر اساس دموکراتیک مشاور که توصیه کامالا هریس’ انتخابات ریاست جمهوری گفت: ممکن است که بایدن و یا وارن می تواند احیای نامزدهای خود را در قفقاز.

او گفت: “هر یک از این نامزدها در حال رفتن به سخت و فشرده به دریافت 30 درصد از آرا.”

حتی برای ساندرز جونز گفت: “شکی نیست که او بهترین سازمان برای مسافت های طولانی. اما اگر او نمی توانید در بالا 25ish 25 درصد در هر یک از این کشورها چه معنا است ؟ من فکر می کنم این ممکن است به این معنی نیست که ما به میانجیگری کنوانسیون یا من فکر می کنم بلومبرگ در حالی که من فکر می کنم او قطعا در آن به پیروزی از آن من فکر می کنم او نیز در آن را به مطمئن شوید که برنی نمی کند.”

نورمن سلیمان یک-بنیانگذار pro-ساندرز آنلاین گروه فعال RootsAction.org گفت: بلومبرگ می کند نشان دهنده یک “افزایش ترس” اگر فقط به خاطر پول او می تواند صرف.

اما او تشبیه متوسط دموکرات’ ناتوانی در حل و فصل بر روی یک نامزد در اوایل رای گیری متحده به بحران هویت در بخشی از ساندرز’ ساخت.

“استقرار” او گفت: “به نظر می رسد تقریبا clueless در مورد آنچه آنها باید ارائه دهد.”

مارک Caputo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>