برنی سقوط دروازه Buttigieg کاهش خط

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برای بسیاری از نسل گذشته آمریکا, ریاست جمهوری, سیاست بوده و توسط دروازه-crashers و خط-برش — رهبران که هیچوقت منتظر نوبت خود را نشان می دهد احترام به نظم پیروی از قوانین سنتی.

در حال حاضر در پی از مقدماتی نیوهمپشایر دموکراتیک مسابقه است در مورد برای تبدیل شدن به بسیار جالب با یک آزمایش جدید: این دروازه-crashers و خط برش برای اولین بار اجرا خواهد شد در برابر یکدیگربه جای استفاده از یک سیاستمدار متعارف به عنوان فویل.

برنده در نیوهمپشایر دیابت برنی ساندرز است مانند مرد او می خواهد برای سرنگونی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دروازه-خرد می داند که تنها راه او پذیرفته می شود با استقرار قدرت در حزب و یا در جای دیگر در آمریکا زندگی است نه با اجبار و یا اطمینان اما با ضرب و شتم آنها را سر در با آرای مردم که سهم خود را از نارضایتی.

نفر دوم سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg یک خط برش درست مثل آخرین دموکراتیک رئیس جمهور, باراک اوباما — کاملا راحت و با استقرار قدرت نه تنها مایل به صبر خود را به نوبه خود و بی تفاوت نسبت به کسانی که می گویند او را امیدوار کننده اما نیاز به تجربه بیشتر.

در حال حاضر هر دو این مردان خود را با خمیازه نسل و ایدئولوژیک تقسیم — در حال حرکت رو به جلو در یک دموکرات مسابقه که هنوز مبهم وضعیت, از, New Hampshire است که عملا تضمین رویارویی با مایکل بلومبرگ میلیاردر است و با توجه به یک شات از زندگی که قبلا حاشیه نامزدی سناتور. ctq.

سابق نیویورک شهردار نامتعارف استراتژی پرش اوایل متحده و انفجار راه خود را به مسابقه با صدها نفر از میلیون ها دلار تبلیغات او می دهد عناصر از هر دو خط-برش و دروازه-خرد. حداقل خود را 50 دلار-میلیارد-به علاوه ثروت همراه با صفر خویشتن داری در مورد هزینه های آن را اجازه می دهد تا او را به مراقبت زیادی در مورد هر آنچه که قوانین قدیمی او خم شدن و یا شکستن.

این برگ Klobuchar — تازه صعودی فقط به عنوان سناتور. الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال از دست دادن ارتفاع با دو ضعف اجرای برنامه در یک ردیف — به عنوان تنها متعارف نامزد به ظهور از نیوهمپشایر با افزایش شتاب. نه دروازه-خرد و نه خط-برش او دانش آموز که نمی لزوما خیره با جاذبه اما تبدیل مشق شب خود را در زمان و پرسید: معلم اگر او می توانست بیشتر برای اعتبار اضافی.

این می تواند موقعیت دلخواهی برای یک زن نامزد با وزش سابقه و رزومه قابل توجه با توجه به این که دموکراتیک درست است در غیر این صورت شلوغ در بالای صفحه با سه نفر ادعا می شود این چرخه انتخابات را مخل عامل — همه مردانی که به ندرت خود را پنهان خود توجه.

صحبت از تفکر متعارف استاندارد منطق دموکراتیک فعالان را در پیدا کردن مقدار زیادی به اخم در مورد سهشنبه شب. به طور معمول در اوایل نامزدی نبرد پیچد تا بهتر از آن است که به صورت کلی-چشم انداز انتخابات. نیوهمشایر و اگر نه تصمیم گیری نیروی تاریخی روشن در راه است که نگاه به صورت این زمان. حداقل برای ماه آینده این وعده داده می شود یک بی قراری مسابقه با خطوط گسل از ایدئولوژی سن و احتمالا — با توجه به پویایی کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 — همچنین از مسابقه.

یک سوال برای fretters: این به تازگی شده است زمانی که سن متعارف استراتژیک فرضیات غالب و اگر چنین است آیا هیلاری کلینتون رئیس جمهور بود? در حد درگیری و هرج و مرج ممکن است فقط خوب سیاسی برای کسب و کار (بدون سوال, این است که برای کسب و کار رسانه ها).

وجود دارد به نظر می رسد کافی کيندلينگ که برای جنگ است.

پس از اتمام در یا نزدیک به گره خورده برای بالا را در هر دو آیووا و نیوهمشایر ساندرز می تواند موجه ادعا می شود در دستور مسابقه. این امر می تواند یک کشش به ادعای آن را بیش از حد با صدای بلند.

بله, آن شلوغ زمینه این زمان در یک راه که آن را در سال 2016 زمانی که ساندرز برنده تقریبا 23 درصد بیش از کلینتون در راه است که presaged طولانی و زود رنج نامزدی مسابقه. حتی تا عملکرد خود را بسیار کمتر jolting این زمان و نتایج حاکی از این نیست که او گسترده است و در یک ایدئولوژیک جنبش با همان نیروی است که تهمت جاروب ایران در سال 2016 با یک فرقه-از-شخصیت جنبش است.

ساندرز ” با نام تجاری مبارزه با چپ سیاست برنده باریک کثرت در نیوهمپشایر. بیشتر incrementalist, کمتر, مقابله, سیاست, نمایندگی Buttigieg, Klobuchar و بایدن در مجموع موفق به کسب اکثریت.

چه استدلال پیش ؟

در میان imponderable چیزی است که بایدن و وارن در حال آماده به کار را به نیروی تازه دادن به مبارزات که در حال حاضر به نظر می رسد بر روی لبه زنده ماندن. وارن قول داد که سه شنبه شب “کمپین ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی” است و در حال حاضر با تاکید بر اظهارات که او می تواند متحد حزب و تار و مار واشنگتن فساد به جای بی شرم progressivism در مراقبت های بهداشتی و دیگر مسائل که به شکل پیام خود را از طریق بسیاری از 2019. بایدن ردی همه چیز در این امید که محوری آفریقایی رای چوب با او در کارولینای جنوبی است.

رویکرد دیگر هنوز روشن نشده است. بلومبرگ تمایل به مقابله با ساندرز در سوسیالیسم و electability نیست در شک و تردید. اما چقدر خواهد او را به مبارزه برای Buttigieg و Klobuchar داده شده است که آنها به طور گسترده در کنسرت در ایدئولوژی?

Klobuchar مشتاق به تعامل با Buttigieg برای آشکار دلایل استراتژیک — آنها به احتمال زیاد در یک zero-sum, نبرد برای میانه رو که نمی خواهم بایدن را وارن یا ساندرز’ شانس در یک انتخابات عمومی ، حداقل در Klobuchar را مورد بلاغی کشش نمی تواند جعلی; در سال های اخیر بحث های او به سختی پنهان او را تحقیر برای آنچه که او با توجه به عنوان Buttigieg را glibness و کم عمق تجربه. “داستان من مثل مال شما,” او گفت: در نیوهمپشایر اظهارات “یکی از انعطاف پذیری…..من یک تازه وارد بدون سیاسی سابقه بوده است. آنچه که من انجام دهید این است که کارها انجام شود.”

به بلومبرگ در حالی که مسیر خود را به وضعیت لایه و نامزدی به نظر می رسد بیشتر قابل قبول در روز چهارشنبه از آن در روز دوشنبه او بیش از حد است که ثروت غیر منتظره. در ماه نوامبر گذشته ارشد خود را مشاوران شد جلسه توجیهی خبرنگاران گفت که استراتژی خود را پیش بینی بایدن قادر به حفظ خود ملی سرب و OK می تواند اتفاق می افتد — و سپس یک میدان مسابقه وارن که آنها انتظار خواهد اوج در اوایل متحده حتی اگر بلومبرگ معتقد است او بیش از حد لیبرال به پیروزی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای بلومبرگ کمتر از بقیه از ما, از چند ماه گذشته شده است پر از شگفتی ها — یک شکست از پیش بینی که وعده را بعد از چند ماه هر بیت به عنوان هیجان انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>