برنی ساندرز کمپین می گوید درخواست خود را برای پرونده سلامت است ” لام مثل Birtherism

Category: دیلی بیست Comments: No comments

شما ممکن است فکر می کنم آن را بیش از حد بزرگ یک درخواست برای دیدن جامع مدارک پزشکی از سوی دیگر ، برنی ساندرز 78 ساله بالقوه جمهور که دچار حمله قلبی تنها چند ماه پیش به خصوص که او وعده داده شده “افشای کامل” از سابقه پزشکی او در یک مصاحبه در سال گذشته است.

اما نه تنها او موفق به تحقق این وعده تا کنون مبارزات انتخاباتی خود تیم است و در حال حاضر محکوم کردن مردم برای درخواست کرد که اطلاعات—و ظاهر شدن به اختراع مشکلات پزشکی برای رقیب دموکرات نامزد.

در مصاحبه با سی ان ان روز جدید در صبح روز چهارشنبه کمپین ملی مطبوعات, منشی, Briahna شادی خاکستری در مقایسه با درخواست رئیس او ” کامل پرونده پزشکی به birtherism حملات volleyed در سابق رئیس جمهور باراک اوباما. او همچنین ادعا کرد که شخص نامزد مایک بلومبرگ رنج می برد از “حملات قلبی” در گذشته است.

در حالی که بلومبرگ منتشر کرده است اطلاعات پزشکی تایید او قرار گرفتند کرونر-قرار دادن استنت در سال 2000 برای عروق مسدود شده و این که او دارای ضربان قلب نامنظم است که همان یک حمله قلبی. بلومبرگ مشاور تیم اوبراین به نام خاکستری ادعای یک “Trumpy دروغ” و گفت که رئیس خود را هرگز تجربه حمله قلبی.

پرسیده شده توسط سی ان ان اگر مردم سزاوار به دانستن بیشتر در مورد ساندرز’ سلامت خاکستری گفت: “من فکر می کنم مردم آمریکا شایسته را به می دانم که دقیقا به همان اندازه به عنوان هر نامزد دیگر منتشر کرده است در این مسابقه در حال حاضر و در طول تاریخ. چه شما در حال حاضر شاهد هستیم که واقعا یادآور برخی از خلط و شک و تردید مبارزات است که اجرا شده است در برابر تعداد زیادی از نامزدها در گذشته سوال که از آنها و جنبه های اصل و نسب خود را.”

وزیر مطبوعات در رفت: “این واقعا گفتن با توجه به اینکه هیچ یک از همان نگرانی است که نشان داده برای مایکل بلومبرگ که همان سن به عنوان برنی ساندرز و دچار حملات قلبی در گذشته است.”

اوبراین از بلومبرگ کمپین در پاسخ با عصبانیت در توییتر: “مایک بلومبرگ است *هرگز* تا به حال یک حمله قلبی. برنی ساندرز از سوی دیگر تا به حال یک حمله قلبی. اینها حقایق است. آن را خطرناک زمانی که ساندرز می رود همه با Trumpism.”

خاکستری رد این ایده از انتشار کامل پرونده پزشکی می آید روز پس از ساندرز بود در مورد آن پرسید. او به سی ان ان گفت که مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر منتشر شد سه حرف خود را در مورد سلامت و گفت: او را “راحت” با این سطح از اطلاعات منتشر شد. او همچنین گفت: اگر کسی تا به نگرانی ها در مورد سلامت خود را, آنها باید پیوستن به او در مبارزات انتخاباتی و “من به شما اجازه شما معرفی من به سه یا چهار تظاهرات یک روز که ما انجام می دهیم.”

ساندرز بود با عجله به بیمارستان پس از حمله قلبی رنج می برد در اکتبر 2019 پس از لاس وگاس جمع آوری کمک. او همچنان در بیمارستان بستری به مدت دو روز و سپس بازگشت به خانه برای بازیابی قبل از او رفت و برگشت به مبارزات انتخاباتی حدود دو هفته پس از حادثه.

در مصاحبه با سی ان ان در ماه اکتبر گذشته گفت: “مردم حق دارند که در مورد سلامت سناتور کسی که در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا—افشای کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>