روز پس از سابق کلینتون مشاور James Carville گفت که او “به مرگ می ترسم” از برنی ساندرز گرفتن دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مستقل سناتور ورمونت به آتش تماس دیرین دموکراتیک عمل سیاسی “هک.”

مصاحبه ساندرز در سی ان ان جمعه شب لنگر اندرسون کوپر اشاره کرد که Carville ادعا کرد که رای دهندگان دموکرات نبودند علاقه مند به بودن در یک “فرقه” و “سوسیالیسم” و نمی خواهد حمایت 78 ساله “فریاد در یک میکروفون در مورد انقلاب است.” (Carville برای ثبت تایید بهداشت ، مایکل بنت (D-CO) برای رئیس جمهور که کاهش یافته است پس از گرفتن فقط 0.3 درصد آرا در نیوهمپشایر.)

“من می خواستم به شما یک شانس برای پاسخ” کوپر گفت: Sanders.

“نگاه جیمز با تمام احترامی سیاسی است هک که گفت: بسیار چیزهای وحشتناک زمانی که او مشغول به کار بود برای کلینتون در برابر باراک اوباما” ساندرز, تازه, خود, New Hampshire اولیه برنده پاسخ داد. “من فکر می کنم او گفت: برخی از همان چیز است. نگاه ما در ایجاد. این هیچ راز به کسی. ما در حال گرفتن در دیوار [خیابان]—من حدس می زنم رئیس سابق گلدمن ساکس حمله دیروز به من.”

“Yeah, او تا به حال برخی از نامهربان چیزهایی که [می گویند] و همچنین” کوپر اشاره کرد, مرجع لوید Blankfein ادعا می کنند که ساندرز است که به عنوان پلاریزه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و “خراب کردن اقتصاد ما.”

پس از ذکر است که وال استریت صنعت داروسازی شرکت های بیمه و مجتمع نظامی-صنعتی تمام نفرت او ساندرز افزود که او نیز “مصرف در مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواه استقرار Carville و دموکراتیک استقرار.”

“اما در پایان روز جنبش مردمی که ما کنار هم قرار دادن جوان از مردم, از مردم, از مردم از رنگ می خواهید تغییر واقعی,” ریاست جمهوری امیدوار به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر