برنی ساندرز تعلیق 2020 انتخابات ریاست جمهوری

Category: دیلی بیست Comments: No comments

ایالت ورمونت برنی ساندرز اعلام کرد روز چهارشنبه او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری آوردن به یک پایان باز گشت پیشنهاد چهار سال در ساخت که او را دیدم به طور خلاصه تبدیل شدن به حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب دموکرات.

اما آن را به معنای بود.

در طول تمام کارکنان کنفرانس تلفنی روز چهارشنبه ساندرز گفت: او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود. او را به آدرس حامیان در livestream بعد از آن در روز چهارشنبه. “مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد مبارزه ادامه می دهد” تیم خود را نوشت و در آن اعلام کرد.

بی نظیر مردمی جمع آوری کمک های مردمی شبکه و مترقی پایه سوخت خود را در کمپین 2016 ساخته شده ساندرز ردیف بالا نامزد در طول سال 2020 مبارزات انتخاباتی. او با موفقیت کشیده چند تا از رقبای خود را به چپ و تماشا به عنوان بسیاری از آنها را وحشیانه ای خود ناموفق به تقلید از پلت فرم خود را از سوسیالیسم دموکراتیک بود.

اما مترقی سیاست هایی که الهام بخش بسیاری از رای دهندگان جهانی دولتی, بهداشت و درمان, شهریه دانشگاه آزاد, یک مالیات بر ثروت در ثروتمندترین آمریکایی ها—دفع بسیاری از ریسک گریز دموکراتیک رای دهندگان که مراقبت بیشتر در مورد ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از پایین آوردن سیستم که فعال خود را افزایش است.

ساندرز’ تصمیم به ترک نژاد می آید به عنوان ایالات متحده فرو عمیق تر به حالت بحران و به عنوان دولت فدرال و دولت اجرای اقدامات بی سابقه با هدف شامل coronavirus بیماری همه گیر. متحده اضطراری اعلام شده است عمده, رویدادهای ورزشی, کلاس ها و تجمعات کوچک و بزرگ لغو شده است و کشورهای مختلف صادر پناهگاه در محل سفارشات نیاز است که همه اما ضروری کارگران باقی می ماند در خانه های خود.

مقامات در بیش از یک دوجین متحده در زمان فوق العاده ای مرحله از حرکت خود را به دولت مقدماتی بیش از ترساندن سلامت به طور موثر انجماد اولیه تقویم تا ماه ژوئن و اجازه می دهد که سناتور ورمونت به ادامه خود را به طور فزاینده ای وابسته به دان کیشوت پیگیری نامزدی. ساندرز با استفاده از جنجال و هیاهو پیرامون بحران به قهرمان خود را باارزش مدیکر برای همه سیاست های هدف در تلاش برای آرام کردن رای دهندگان در طول بیماری همه گیر. اما در یک بحث برانگیز بعد از رای گیری در 17 مارس میان سلامت نگرانی های ایمنی در ایلینوی آریزونا و فلوریدا ساندرز موفق به برنده شدن در هر مسابقه.

در ویسکانسین اولیه روز سه شنبه—the lone مارس مسابقه نمی شود موکول به نام بهداشت عمومی با وجود هشدارهای متعدد از مقامات محلی—ساندرز مواجه شده به احتمال زیاد یکی دیگر از فوران چاه نفت به عنوان دموکراتیک رای دهندگان به دنبال قرار دادن تا نامزدی مسابقه و حذف حداقل یک متغیر از یک لحظه در تاریخ آمریکا تعریف شده توسط عدم قطعیت است.

78 ساله سناتور در برابر ایده زودتر ترک نژاد پس از سقوط بایدن در بسیاری از مارس 10 رای گیری مسابقات. او به جای متعهد به مواجهه با بایدن در یک در یک بحث برنامه ریزی شده که در آن زمان برگزار می شود در آریزونا.

زمانی که یک خبرنگار فشرده او در یک کنفرانس مطبوعاتی در ورمونت در مورد نگرانی های او ممکن است ماندن در این مسابقه بیش از حد طولانی به عنوان نگرانی در مورد ویروس ادامه داد: در 13 مارس ساندرز گفت: “هدف بلند مدت است را به نفع خود.”

“تحت شرایط عادی من نمی خواهد در برلینگتون امروز. من خواهد بود احتمالا در اوهایو و فلوریدا و یا کشور دیگری که در آن اصلی که در حال آمدن است” ساندرز گفت. “اما ما تصمیم به انجام, تحت مشاوره از مقامات بهداشت عمومی به انجام تظاهرات و این تصمیم درست است.”

پس سه نفر از دو رقمی ضرر و زیان به بایدن در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی سناتور ورمونت به حال ابراز نا امیدی با تمرکز بر آینده از مبارزات انتخاباتی خود گفتن خبرنگاران در کاپیتول هیل که او “برخورد با یک بحران جهانی است.”

پس از سقوط کوتاه از نامزدی حزب دموکرات در سال 2016 ساندرز و حامیان او reveled در این ایده که ورمونت مستقل انتخاباتی تا به حال عمیقا تحت تاثیر سیاست های عامل از دیگر 2020 نامزد. مدیکر برای همه ساندرز باارزش بهداشت پیشنهاد شد یک نوع از محک برای دیگران در این زمینه است.

و در حالی که برخورد با بهداشت و درمان صالح مبارزات سنسور. کامالا هریس (D-CA) و الیزابت وارن (D-MA) Sanders, حامیان به طور معمول در ستایش او را برای قوام خود را در مورد این مسئله.

ساندرز نامزدی تقریبا از خط خارج در ماه اکتبر زمانی که او تا به حال یک حمله قلبی. اما دیگر از صحبت کردن در مورد تغییر در روال حادثه را کمی به صدمه زدن به خود توصیف دموکراتیک socialiatst کاخ سفید امیدوار است.

نسل جوان از ترقی خواهان رهبری تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز (D-NY) به طور فعال در مبارزات انتخاباتی برای ساندرز و محبوب راک اعمال مانند سکته و خون آشام آخر هفته در کنسرت در حمایت از لیبرال نیروگاه در اوایل اولیه متحده است.

ساندرز قادر به شکستن از سابقه تاریخی و برنده تکرار پیروزی در نیوهمپشایر اولیه قبل از به ثمر رساندن یک فوران چاه نفت برنده شدن در نوادا حزبی که برای یک لحظه او را از حزب دموکرات به ضرب و شتم در سال 2020 مسابقه.

که موقعیت خط مقدم نمی خواهد آخرین.

پس از تلاش برای به دست آوردن حمایت از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در طول سال 2016 اجرا ساندرز دوباره موفق به کسب حمایت خود را در سال 2020 اتمام بیش از 28 درصد پشت بایدن در کارولینای جنوبی است. پیروزی و حمایت از چندین رقیب سابق سوخت بایدن نزدیک رفت و برگشت در سه شنبه مسابقات در مارس 3, ترک ساندرز در عمده نماینده کسری.

ساندرز ناتوانی در رشد او حمایت شد و در نهایت خود را به آتش کشیدند. پس از کارولینای جنوبی از دست دادن او برافراشته در برابر “استقرار” بیشتر بیگانه آفریقایی رای دهندگان بودند که یک دلیل کلیدی در پشت بایدن را به نفع خود.

در حالی که میانه رو است که کاهش یافته و از نژاد صف پشت بایدن پیش از سه شنبه, Sanders, همکار مترقی مسافر در مسابقه Warren, نمی, نیست, حمایت از او یا هر کس دیگری که او خارج شد در این مسابقه هفته گذشته است.

ارتباط با وارن پس از نزدیک soured در طول ماه از مبارزات انتخاباتی. او با کارکنان خود شد مکرر اهداف ساندرز’ وفادار و volalital آنلاین ،

ساندرز نیز مواجه شده ادامه داد: سوال در مورد قدرت خود را اگر او برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات ها در ماه نوامبر حکایت دارد. پیش از کارولینای جنوبی اولیه برخی از حامیان بایدن و دیگر نامزدها روشن ساخته است که آنها تا به حال ناراحتی با ایده رای گیری برای ساندرز داده خود را لیبرال تر views. دیگران گفت: آشکار آنها مطمئن نبودند اگر آنها می تواند به او رای.

ظاهر می شود در این هفته با جورج Stephanopoulos در مارس 8, Sanders, فشرده شد در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او شکست خورده به یک راه برای گرفتن یک نماینده در کثرت.

“من یک مازوخیست که می خواهد به ماندن در یک مسابقه است که نمی تواند برنده” ساندرز گفت: در آن زمان. “اما در حال حاضر که کمی پیش از موعد. بیایید مشخص نیست چه اتفاقی می افتد در روز سه شنبه و آنچه اتفاق خواهد افتاد در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>