برنی ساندرز طول می کشد N. H. نمی تواند تکان پیت Buttigieg و ctq

Category: دیلی بیست Comments: No comments

سناتور. برنی ساندرز (I-VT) برنده مقدماتی نیوهمپشایر در سه شنبه شب به ثمر رساند محبوب دوم-رای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری اصلی مسابقات و موقعیت خود را به عنوان حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب را که به او تعلق ندارد.

با 93 درصد گزارش آن را به نظر می رسد ساندرز پیش بینی شده بود را به نفع خود بیش از سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, 26 به 24.4 درصد است.

ورمونت مستقل به ثمر رساند به مراتب کوچکتر در صد از رای دهندگان نسبت در سال 2016 زمانی که او breezed به پیروزی در نیوهمپشایر با 60 درصد آرا—یک پیروزی بود که خیلی تعیین کننده است که در این مسابقه بود به نام قبل از اینکه بسیاری از ساندرز حامیان می تواند به جشن. اما او رو به رو شده بیشتر متلاشی زمینه این رفتن در اطراف. و در سرب تا رای غالب تم ابتدايی را برانگیخت این بود که آنها به سادگی نمی تواند حل و فصل در که آنها می خواستند خود را به عنوان نامزد.

در پایان این دو رقبای نزدیک شد Buttigieg و بهداشت ، ctq (D-MN) بودند که آماده برای دوم و مقام سوم به پایان بود.

ساندرز پدید آمده در بالا در بخش های بزرگ به دلیل بی بدیل سازمانی دستگاه که او ساخته شده است. در روز شنبه به تنهایی مبارزات انتخاباتی خود زدم بر 150,000 رای. خود دولت تنها حدود 640,000 خانواده واحد است.

“شما باید برای رفتن 24-7 توپ به دیوار گفت:” لئو Canty, 67, ماساچوست که آمده بود به نیوهمپشایر به کمپین ساندرز و برنامه ریزی برای سر به فلوریدا برای 10 روز کشش به انجام همان در ماه مارس است. “آن را به ارزش آن است.”

اما حتی به عنوان ساندرز شمارش یکی دیگر از پیروزی پرسش همچنان به مقابله با سناتور ورمونت. او شکسته است 30 درصد از آرا را در هر دو آیووا یا نیوهمشایر و به بقیه در این زمینه می تواند در باد افشان بیشتر در هفته های آینده احتمال را افزایش می دهد که حزب ممکن است به تحکیم اطراف متوسط بیش رقیب. در حالی که متوسط نامزدها با هم ساخته شده تا بیشتر از این رای از ساندرز و وارن جناح حزب در عدم تحکیم پاک راه را برای ساندرز’ پیروزی. اما همه چیز به نظر می رسد به احتمال زیاد به پرتاب به حتی بیشتر هرج و مرج رفتن به جلو به عنوان سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که در حال حاضر صرف صدها میلیون دلار برای بهبود خود را در رای گیری موقعیت در بعد اولیه متحده شروع می شود رقابت برای رای.

Buttigieg برای ارائه یک چالش مهم برای ساندرز در کشور همسایه حمل بیش از گیج کننده نتایج آیووا قفقاز را پس از آن نیوهمپشایر رای دهندگان احساس برای روز. به عنوان دو نامزد ریاست جمهوری اعلام پیروزی صدها مایل دور در Hawkeye دولت هر مبارزه در آن پیروزی در نوسانات از طریق نیوهمپشایر—نتایج اینجا واضح تر اما جهت حزب است.

Buttigieg از 38 ساله سابق شهردار میانه دارای قطعا متفاوت چشم انداز برای حزب دموکرات از Sanders. هزاره نامزد که ترجیح افزایشی دولت تغییر بیش از ساندرز’ تماس برای کل تعمیرات اساسی اتحاد متوقف کرد به شدت به این مفهوم است که او دارای تجربه مرتبط در خارج از واشنگتن و همکاری با جمهوری خواهان است که اغلب لازم برای ایجاد تغییر. در پرداختن به آن ترقی خواهان اغلب شنیده کلمه سازش و برافراشته در برابر Buttigieg درآمده است.

در یک سخنرانی برای هواداران خود سه شنبه شب Buttigieg شروع کرد “من تحسین سناتور سندرز زمانی که من یک دانش آموز دبیرستانی” و سپس تبریک گفت ساندرز برای “قوی نشان دادن است.” او را متوقف کوتاه از اذعان و سپس راه اندازی شد و به یک سخنرانی کامل نیست بنابراین محجبه ابجو بد و کم مایه در Sanders.

[P]olitics از راه من یا بزرگراه است یک راه برای دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آسیب پذیر آمریکایی ها لازم نیست به دنبال ایدئولوژیک خلوص بیش از یک فراگیر پیروزی.

پیت Buttigieg

“[P]olitics از راه من یا بزرگراه است یک راه برای دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “آسیب پذیر آمریکایی ها لازم نیست به دنبال ایدئولوژیک خلوص بیش از یک فراگیر پیروزی است.”

Sanders مخاطبان برای آن شکست را به یک “وال استریت پیت” به عنوان شعار Buttigieg صحبت کرد هر چند صدا نمی شد بازی در این ورزشگاه که در آن آنها تا به حال جمع. زمانی که سناتور در زمان مرحله roars بودند پر سر و صدا و دریایی از آبی و سفید برنی نشانه های ظهور در بالای سر خود و مسدود کردن نامزد در مرحله. ساندرز به آنها یک مبارز مشت واکسن ادعا کرد پیروزی به بیشتر به سلامتی و خواست وحدت در میان دموکرات زمینه است.

“من می دانم که من صحبت می کنند و برای هر یک از نامزدهای دموکرات در آن هیچ مهم نیست که برنده و ما قطعا امیدواریم که آن را به ما, ما در حال رفتن به اتحاد با هم” ساندرز گفت: به تشویق هواداران. “ما در حال رفتن به اتحاد با هم و شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور است.”

در مصاحبه با Daily Beast, بالا فعالان گفت که آنها تا به حال هرگز شاهد یک انتخابات اولیه که به نظر می رسید پس به احتمال زیاد منجر به یک کنوانسیون با هیچ برنده.

“اگر آن اتفاق نمی افتد در این سال با این زمینه از جمله بلومبرگ آن را سخت برای دیدن چگونه این اتفاق خواهد افتاد گفت:” جو Trippi یک دیرین حزب عمل. “و اگر آن اتفاق می افتد در این سال می توان آن را سخت به بدتر از زمان با توجه به این خطر است که شکسته حزب ممکن است قادر به متحد کردن در زمان به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

عدم اطمینان از روند باعث شده است تا ناظران به رسم تشابه به سال 1988 دموکراتیک اولیه که در آن شلوغ زمینه لیبرال ها تازه واردان و میانه به پایان رسید با نامزدی ماساچوست رژیم صهیونیستی است. مایکل Dukakis. اما مردی که برنده آن مسابقه گفت: قیاس ناقص است.

“من نمی بینیم بسیاری از شباهت ها” Dukakis گفت: روزانه وحش “اگر فقط به این دلیل تهمت است چنین یک شخصیت منحصر به فرد در این تصویر و در حالی که من فکر می کنم تفاوت در میان نامزدهای شدید اغراق آمیز—برنی هیچ سوسیالیستی و من نمی فهمم که چرا او اصرار دارد خودش را فراخوانی یک و من آرزو می کنم آنها را متوقف خواهد کرد و پس از رفتن هر یک از دیگر. ما تا به حال بسیار کمی از آن در سال 1988. آن را در حالی که برای این بازی حتی به عنوان آن را در سال 1988. من به طور موثر پرچ نامزدی تا اواسط مارس در نیویورک است.”

ساندرز برای بخشی خود را انجام داده است نسبتا کوچک به گسترش درخواست تجدید نظر خود را به بیشتر از متوسط بال حزب استدلال به جای آن که خود را نسخه ای از سیاست های لیبرال—رئیس در میان آنها مدیکر برای همه—را وادار جوان و اقلیت رای دهندگان به شرکت در روند انتخابات در اعداد بزرگ. پیروزی خود را در روز شنبه با دانش آموزان و افراد جوان بسیاری از آنها مورد ستایش قرار داد از خارج از دولت و متعصبانه دست تکان دادند کمپین نشانه ها به خوبی انتخاباتی اخبار به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش بزرگ در بازگشت از ورزشگاه.

داده ها مخلوط شده است در مورد اینکه آیا او به دست آورد که تا کنون. سناتور بهره مند روز سه شنبه از ضعیف نشان دادن از خود دیگر-شناسایی لیبرال در مسابقه دیابت الیزابت وارن (D-MA). اما او همچنین با اتکا بر یک جامعه از داوطلبان اختصاص داده شده به کمک به او فشار به پیروزی.

سحر جونز, 54, ایلینوی, گفت که او تا به حال صرف 30 روز در آیووا داوطلبانه برای ساندرز بدون پرداخت رانندگی دو و نیم تا چهار ساعت در هر راه برای رسیدن به کمپین مکان قبل از رفتن به خانه. او در روز 10 در نیوهمپشایر و تا به حال برنامه ای برای ادامه کار داوطلبانه فراتر از آن.

“اگر شما می خواهید تغییر دهید و شما نیاز به قربانی کردن” جونز گفت: از تلاش های خود را. “شما می توانید در خانه نشستن و بازی بر روی کامپیوتر شما و سازمان دیده بان خود را کمی ، اما پس از آن هیچ چیز را برای بهتر تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>