برنی رها داوطلب ارتش در نوادا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — نوادا, یک دختر بدنام محل دشوار برای نامزدهای ریاست جمهوری برای جذب داوطلبان. اما برنی ساندرز به نحوی انباشته ارتش.

هزاران نفر از ورمونت سناتور داوطلبان در دولت را زدم در 500,000 درب دو سوم از آن صورت گرفت در ماه فوریه با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. کسانی که مگا-هواداران کمک کرد تا حرکت خود را قوی مردمی اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر — و در حال حاضر آماده برای کمک به او به نوبه خود رای و محکم بستن یک پیروزی در نوادا است.

“او بزرگترین چرا که او در زمین طولانی ترین و او فقط به حال به دوباره آتش خود دستگاه تا بعد از سال 2016 گفت:” مگان جونز, نوادا-بر اساس دموکراتیک مشاور از ساندرز’ داوطلب عملیات. “دیگران مجبور به ساخت آنها از ابتدا به دلیل آنها نمی آمد به مسابقه با نام ID.”

با توجه به استراتژیست های سیاسی در اینجا می توان آن را دشوار است برای نامزدها به جمع آوری داوطلبان در نوادا به خصوص در لاس وگاس چرا که بسیاری از ساکنان کار تغییر شغل با ساعت های نامنظم. اما داوطلبان به ویژه مهم در یک جلسه دولت به دلیل “این مهم است زیرا کسانی که مردمی که در رفتن و دیگران را تشویق به یک تراز در تراز دوم گفت:” جونز سابق مشاور ارشد کامالا هریس’ کمپین در دولت است.

ساندرز’ اختصاص داده شده زیر را فعال کرده و او را به قرعه کشی از خارج از دولت است. یکی از این حامی یک نرم افزار ورزشکار: جاستین جکسون, لس آنجلس, شارژر, در حال اجرا, گفت که او در سفر به نوادا به دست کشیدن بر روی درب برای ساندرز چون “از مخلوطی از خشم و رانندگی” بیش از “تمام لکه” از جمله مخالفان حمله ساندرز’ حامیان آنلاین. “این واقعا انگیزه من برای آمدن به اینجا و بیشتر از یک تفاوت.”

ساندرز’ تیم استفاده شده “توزیع سازماندهی” می دهد که قدرت به داوطلبان خود را راه اندازی درب-ضربه زدن و تلفن-بانکی تلاش یک استراتژی است که آن نیز مورد استفاده توسط دیگر نامزدها مانند پیت Buttigieg و الیزابت وارن. یک کرباس راه اندازی پنج شنبه در آنچه شناخته شده به عنوان “چپ گاراژ” در لاس وگاس نشان داد تلاش: این سازمان با مبارزات اما در فصل های محلی دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است.

در یک فضای متعلق به ساندرز ” دولت سیاسی مدیر Keenan Korth و تزئین شده با اسکندریه Ocasio-کورتز و مدیکر برای همه نشانه های این رویداد جذب ده ها تن از مردم و برخی از ستاره نکردم قدرت. در علاوه بر این به جکسون میزبان از محبوب جناح چپ پادکست تجاري تله خانه حضور داشتند و بسیج داوطلبان قبل از آنها ضربه زدن به درب.

“یکی از چیزهایی که بزرگ درباره برنی 2020 است این توانمند سازی مردم برای سازماندهی خود گفت:” شان ناوارو, لاس وگاس دموکراتیک سوسیالیست آمریکا co-صندلی. “این واقعی انجام آن را به خودتان پانک-راک زیبایی.”

ساندرز’ دولت, مدیر, سارا Michelsen گفت: این تیم از داوطلبان نیز به تازگی به لگد کردن تلاش به نوبه خود از رانندگان تاکسی به انجمن سایت در لاس وگاس و مبارزات انتخاباتی پرداخت برای آنها را به پارک در طول آنها. این مهم برای ساندرز برای نشان دادن قدرت وجود دارد: آشپزی اتحادیه کارگران کارگران حزبی وجود دارد شنبه و اتحادیه زور خود با انتقاد مدیکر-برای-تمام طرح به عنوان مصرف دور مذاکره پوشش مراقبت های بهداشتی.

“ما در تلاش های ما برای سازماندهی رای دهندگان هستند که واجد شرایط برای نوار حزبی که مقدار زیادی و تعداد زیادی از رانندگان تاکسی در حال حامیان ما و آنها واجد شرایط برای نوار حزبی به دلیل آن که در آنها رانندگی” گفت: Michelsen. “آن را به پیدا کردن یکی که می داند که بقیه از آنها و آنها خود را در شبکه های ارتباطی.”

ساندرز’ مشاوران گفت: این کمپین ارائه شده رایگان مراقبت از کودک به صورت هفتگی به داوطلبان. برخی از ساندرز’ داوطلبان را به خود جلب کابل پوشش اخبار به صورت قابل توجه سفر روش: سینتیا Rifi و دیگران سوار اسب به کرباس برای او در روستایی نوادا است. قابل توجه دیگر این تلاش ها شامل مسلمان داوطلبان در نوادا سازماندهی “روح به پای صندوق های رای” ماشین-سواری اولیه-انجمن سایت های واقع در مساجد.

به عنوان او به طور منظم ساندرز اشاره به اهمیت خود داوطلبان در یک تجمع در لاس وگاس جمعه شب: “در اینجا در نوادا ما تا به حال داوطلبان ضربه زدن بر روی صدها نفر از هزاران نفر از درب. من فقط از کالیفرنیا دو ساعت پیش. آنها تا به حال یک میلیون درب که آنها را زدم ، ما در حال رفتن به ضربه زدن بر روی درب در تگزاس و ماساچوست و در سراسر این کشور است.”

وارن زمین بازی در اوایل متحده بوده است ستایش دموکراتیک مقامات اما موفق به تحویل او برنده در آیووا و نیوهمشایر. Buttigieg که خودی گفت: تا به حال داوطلب عضله در آیووا که به موازات ساندرز’ عملیات خاموش کردم برای شروع بعد از نامزدهای دیگر در نوادا است. با این حال تیم خود گفت که “در چهار روز گذشته به تنهایی این کمپین تا به حال بیش از 200 بار اول داوطلبان در نوادا است.”

بایدن در ضمن دارای تایید از مقامات منتخب که با بسیج داوطلبان. “آنها نه فقط نام بر روی یک تکه کاغذ. آنها سخت کار می کنند و آنها سازمان در قلب” جونز گفت: از معاون رئیس جمهور سابق را برجسته حامیان در دولت است.

در شرق لاس وگاس جمعه بیش از 100 داوطلب با حضور در یک کرباس راه اندازی برای ساندرز از جمله چند تن از اعضای پرستاران ملی ایران که عینک خود را علامت قرمز تی شرت ترویج مدیکر برای همه است. یکی از آنها اتحادیه رئیس جمهور ژان راس سفر کرده است به چندین اوایل متحده به تجمع داوطلبان و شخصا دست کشیدن بر روی درب خود را.

در مسیر به کرباس در متنوع طبقه کارگر محله او تبلیغ این واقعیت است که ساندرز جذب داوطلبان از خارج از کشور است. “آیا هر کس دیگری که؟” “این نشان می دهد که شور و شوق است.”

در اولین خانه در راس’ و دیگر پرستاران فهرست جمعه آنها ضربه خوش شانس خط. ساکن دن ولف به آنها گفت که او دوست داشت ساندرز وارن و بایدن. اما او گفت که او تا به حال مشکلات در تلاش برای حزبی در اوایل و گفت که “اجازه حزبی” به کار خود را. پس از پرستاران استدلال کرد که ساندرز دعوا برای آنها و ولف را “باقی مانده” در انتخابات عمومی اگر او نبود شرکت در اولیه او به توافق حزبی برای ساندرز و مورد بحث و برنامه ریزی برای رسیدن به خود انجمن و سایت شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>