برنی در مقابل وارن تنش ها نصب فقط به عنوان میانه متحد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

BURLINGTON, Vt. — متوسط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال سقوط در خط. این ترقی خواهان در حال سقوط از هم جدا.

پس از هفته ها از جریان اصلی دموکرات ها wringing دست در مورد پیدا کردن یک مناسب مرکز-چپ جایگزین برای برنی ساندرز سابق 2020 مدعی ctq پیت Buttigieg و بتو o’rourke همه صف پشت جو بایدن روز دوشنبه. اما شکاف بین Elizabeth Warren, Bernie Sanders, و حامیان آنها عمیق تر.

پس از به تازگی با این استدلال که ساندرز “همواره خواستار چیزهایی که او نتواند به انجام” وارن شروع به پخش آگهی های تلویزیونی این هفته که دیدم تصاویر ساندرز بایدن و مایک بلومبرگ بر روی صفحه نمایش در حالی که یک راوی گفت که “سیاستمداران و میلیاردرهای آن را قطع نمی.” در یک رالی در ایالت ماساچوست شنبه ساندرز گفت: “ما لازم نیست که فوق العاده PAC ما نمی خواهیم یک سوپر پک ما نمی نیاز به یک سوپر پک.” که یک ضمنی واکسن در خارج صرف وارن و بایدن که بیش از حد مستقل از هزینه های کمک ساندرز دریافت کرده است.

تعمیق شکاف میان دو مترقی نامزدها را تهدید به قفل حزب دموکرات چپ گرا در خارج از کاخ سفید است. با ساعت برای رفتن تا زمانی که تقریبا یک سوم از نمایندگان تعلق می گیرد و اضطراب در میان رهبران مترقی در حال افزایش است و وارن پس از عملکرد ضعیف در چهار رای گیری متحده تحت فشار در حال رشد به رها کردن برخی از ساندرز حامیان اما قابل توجه نیست ساندرز مبارزات انتخاباتی خود را.

“اگر یک نامزد می کشد پیش پس از [سهشنبه] ما نیاز به قرار دادن در کنار تفاوت های ما و متحد به نمایندگی از اقتصادی و نژادی و عدالت” گفت: Aimee آلیسون بنیانگذار سازمان او مردم از وارن و ساندرز. “این کشور آماده است برای ایده های جدید و ما دو پیشرو و مترقی است که کمپین های زیادی برای ارائه میلیون ها نفر از دموکرات ها. در میانه های بازی را به نفع خود. آن زمان ما افزایش یافت تا به عنوان یک جنبش به بازی را به نفع خود به عنوان به خوبی.”

اما این تقسیم ممکن است دشوار است به بهبود است. وارن متحدان و برخی از مشاوران به مدت طولانی احساس کردند که ساندرز انجام داده اند می تواند بیشتر به مهار خود را عملیاتی, کارکنان و هواداران از حمله به وارن — و آنها ناراحت شدند که ریشه چمن ساندرز حامیان hissed در ذکر نام او و توییتی مار emojis ،

برخی از ساندرز مشاوران و متحدان در ضمن احساس می کنم که اگر وارن تیم بیش از حد حساس است به انتقاد از برخی از کمپین مشاوران و اشتباه برگزاری آنها مسئول توییتهایی از افراد خارج از خود عمل است. دیگران نیز هنوز گمان می کنند که او و یا افراد نزدیک به او کاشته ژانویه همشهری داستان در مورد او گفته او گفتن که یک زن نمی تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — به عنوان یک راه برای به زانو او. ساندرز را تکذیب کرد تا کنون که می گوید.

الکساندرا Rojas, مدیر اجرایی گروه چپ عدالت دموکرات به نام وارن برای جلوگیری از “حمله” ساندرز و تعهد به “او نمایندگان به او اگر او رای بیشتر برای اطمینان از مترقی برنده نامزدی.” عدالت دموکرات است و نه تایید و در مسابقه.

اوان وبر ملی سیاسی مدیر pro-ساندرز طلوع جنبش نیز گفت: وارن و ساندرز “باید علنا مرتکب به گروه خود نمایندگان هم در این کنوانسیون به منظور اطمینان حاصل شود که مترقی می تواند پیروزی در برابر استقرار” اگر آنها هر دو اقامت در مسابقه پس از سه شنبه.

وارن کمپین پاسخ به این اظهارات.

وجود دارد یک بارقه امید در این هفته برای ترقی خواهان و ترس از تقسیم جلو به خصوص کسانی که به نفع سناتور ورمونت: دموکراسی برای آمریکا و ملت هر دو تایید او دوشنبه. انتشار تشویق ساندرز “انجام بیشتر برای دلسرد کردن هواداران خود را از درگیر شدن در حمله شخصی” در حالی که با فشار دادن Warren به رسمیت شناختن است که “نقد او از ساندرز یا رکورد خود تنها منافع مشترک خود را دشمنان.”

اما برخی از ترقی خواهان باقی می ماند تقسیم حتی اگر آنها نمی خواهند به بیشتر قطع. هر چند برای ماه لیبرال و مقامات به طور فزاینده ای coalesced پشت Sanders, چهره های پیشرو در سمت چپ شکست خورده اند به تحکیم در چند روز گذشته در هر نقطه نزدیک به درجه متوسط انتخاب شده اند. با وجود اتمام پشت Buttigieg که به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود روز شنبه و پس از تایید بایدن وارن نشان داده است هیچ نشانه ای از خروج این مسابقه است. او وعده داده است به مبارزه با همه راه به کنوانسیون.

برخی از فعالان پیشرو در حال بحث درباره آنچه مخمصه. یکی از بزرگترین گروه های مدافع حقوق مهاجران ایالات رویای ما صادر شده یک شرکت حمایت از ساندرز و وارن این هفته است.

آن را تقریبا به یک تصویر آینه از محل میانه های خود را در هفته پیش زمانی که در میانه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پاره به هر یک از دیگر در بحث و حمله ads در حالی که ساندرز متصلب تا پیروزی. در آن زمان متوسط خودی شکایت کرده است که آنها فاقد یک استراتژی هماهنگ برای اتحاد در مقابل ساندرز و اکثرا صحبت کردن به جای انجام است.

“در بسیاری از, ‘آه خدای من چه خبر است ؟’ شبکه پچ پچ از فرد به فرد است که من تصور را به عمیق تر مکالمات بیش از روزهای آینده” گفت: یک فرد درگیر در تلاش برای متحد کردن مترقی. جمعه “می تواند همه چیز را روشن تر یا بیشتر گیج کننده است.”

برخی از ساندرز’ حامیان در جناح چپ رسانه ها را خواستار شده است در وارن به رها کردن برای خوب از مترقی شود.

و برخی از وارن حامیان استدلال می کنند وجود خواهد داشت یک واکنش به هل دادن آخرین ماندگار زن در مسابقه. “من فکر می کنم رسانه ها و سیاستمداران دیگر در حال کم بها دادن کامل خشم بسیاری از زنان — مثل من — احساس خواهد شد اگر وارن مجبور است زیرا از یک فشار عظیم کمپین برای ارعاب میلیون ها نفر از رای دهندگان که در واقع ترجیح می دهم او گفت:” Liat Olenick عمومی, معلم مدرسه و مترقی فعال در بروکلین است که پشتیبانی از وارن. “ما نیاز به نوبه خود در ماه نوامبر است.”

این کار به خانواده ها و تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی, کمیته, که, پشتیبانی, Warren استدلال کرده اند که آن را مفید برای ساندرز به او در این مسابقه به این دلیل او را جذب رای دهندگان که تبدیل به بایدن اگر او کاهش یافته است, یک نقطه حتی برخی از ساندرز حامیان واگذار شده است.

دیگر ساندرز حامیان بر این باورند که تجزیه و تحلیل نمی کند را به حساب افزایش او را دریافت خواهید کرد اگر او به طور همزمان در سمت چپ مسابقه و تایید Sanders. صبح مشورت نظرسنجی ملی یافت که بایدن حمایت شروع به پریدن کرد و با 10 امتیاز پس از Buttigieg و Klobuchar خارج نژاد و انداخت وزن خود را پشت سر او قرار دادن او در حال حاضر در سرب با 36 درصد و به دنبال آن ساندرز با 28 درصد است.

فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین گفت: تیم خود را ساخته شده است تماس مترقی گروه ها و مقامات در روزهای اخیر به منظور ساخت به عنوان حمایت از میانه های تحکیم. “برای هر کسی که بدانم که آیا ما در حال ساخت تلاش برای سعی کنید به گسترش ما چادر, بله, ما در حال انجام,” او گفت:.

چشم انداز Warren ساندرز و حامیان آنها با هم می تواند مشکل تر ساخته شده توسط واقعیت های راکی اصلی ، پس از تلاش برای چوب به عدم تجاوز در طول بیشتر از مبارزات انتخاباتی, ارتباط بین دو اردوگاه تبدیل شده است به طور فزاینده ای پر. برخی از وارن عملیاتی و دستیاران — طولانی نا امید از آنچه آنها در نظر گرفته ارزان عکس از ساندرز’ تیم و هواداران — به طور فزاینده ای نداریم کسی را بزنیم.

زمانی که مت Bruenig برجسته ساندرز حامی و بنیانگذار جناح چپ مخزن فکر می کنم مردم در سیاست های, پروژه گفت که “بسیاری از [وارن] حرفه ای بود و ورشکستگی شرکت,” دیرین وارن سیاست دستیار بهارات Ramamurti جامعی برگشت: “این یک دروغ آشکار به عنوان بسیاری از چیزهایی که شما در مورد او می گویند و ایده های خود را.” Ramamurti به سرعت حذف صدای جیر جیر بود اما شواهد چیز ساییده شده از اعصاب در هر دو طرف.

ساندرز مشاوران و عملیاتی شده است تشدید وارن حملات اخیر در ساندرز و همچنین مبارزات انتخاباتی خود را اعلام که او را به رفتن تمام راه را به این کنوانسیون به عنوان مبارزات انتخاباتی خود را پیش بینی کرد هیچ نامزد خواهد شد که مورد نیاز نماینده اکثریت.

“اگر خود را مترقی نامزد در حال اجرا است به جو بایدن معاون رئیس جمهور سپس شاید آن زمان برای تجدید نظر. مانند قبل از سه شنبه” نوشت ساندرز قائم مقام و استاد نائومی کلاین در توییتر. (او بعدها گفت سیاسی است که “من صدای جیر جیر به عنوان قائم مقام.”)

اما با بایدن صعودی دو ترقی خواهان می تواند به طور بالقوه یک دشمن مشترک متحد در سراسر. در دوشنبه, Warren, نشانه های این که او عطف توجه خود را به بایدن گفتن یک جمعیت در لس آنجلس است که “مهم نیست که چگونه بسیاری از واشنگتن خودی به شما بگویم برای حمایت از [بایدن], نامزدی خود را همکار واشنگتن خودی نمی خواهد دیدار این لحظه … نامزدی کسی که می خواهد برای بازگرداندن جهان قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که وضعیت موجود شده است ترک بیشتر و بیشتر مردم در پشت برای چند دهه است که یک خطر بزرگ برای حزب ما و کشور ما است.”

ساندرز بیش از حد کاهش یافته و بارها و بارها به طعمه را این هفته در یک کنفرانس مطبوعاتی که در مورد خواسته وارن نقش در مسابقه و اینکه آیا او فوق العاده PAC بودجه با منافع خاص.

سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز پیش بینی تغییر در استراتژی در آینده روز.

“مسائل است که برنی ساندرز و الیزابت وارن در حال صحبت کردن در مورد مسائل است که انرژی پایه دموکرات” او گفت:, و اضافه کرد که بعد از شنبه “من فکر می کنم که بسیاری از مردم در جنبش مترقی را با کمال میل به بحث در مورد چگونه ما یکی شدن در اطراف مسائل است که ما در مورد مراقبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>