برنی مشغول به کار سخت را به نفع خود بیش از سیاه و رای دهندگان. در اینجا به همین دلیل آنها در گیر با جو.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی نشان داده است که سناتور. برنی ساندرز’ به صورت جدی و اساسی و تلاش برای دادگاه رای دهندگان سیاه پس از سال 2016 شد هیچ بازی برای دهه های طولانی صمیمی سیاسی در ارتباط با جامعه—در حال حاضر است.

از لحظه ای که بایدن راه اندازی نامزدی خود را در سال 2019 او banked بخت و اقبال خود در مقدماتی حزب دموکرات در رای دهندگان و با همین دلیل خوب. آفریقایی-آمریکایی ها با نفوذ ترین بلوک در درون حزب را پایه به خصوص در جنوب که در آن آنها تسلط صفوف خود را.

در واقع همه موفق دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب از نیم قرن گذشته—کارتر و کلینتون و اوباما—به حال طبیعی و یا به خوبی کشت راحتی درون آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

معاون رئیس جمهور بوده است صریحا مسخره برای قرار دادن رابطه اش با رئیس جمهور اوباما در مرکز مبارزات انتخاباتی خود. اما واقعیت این است که راه بایدن comported خود را با عنوان ” معاونت را کسب او بسیاری از نیت درون جوامع از رنگ.

و این واقعیت است که دلاور دولت که بایدن نشان داده و برای چندین دهه است که متنوع تر از stomping زمینه از بسیاری از رقبای دموکرات—شده است عمدتا نادیده گرفته شده است.

بایدن برنده در کارولینای جنوبی با بهره برداری به کیفیت ساخته شده است که او را جذاب در وهله اول: توانایی های خود را به یک اصل انسانی و ارتباط با رای دهندگان (به یاد داشته باشید زمانی که سیاستمداران مورد استفاده برای انجام این کار؟) و قدرت خود را در اوراق قرضه با همکار خود استقرار جمهوری (حتی لیندزی گراهام ستایش بایدن قبل از او اجازه به دیگر).

جانباز S. C. تشکر. جیم Clyburn محوری تایید آن گفت: همه چیز در مورد سازه استفاده بایدن وارد در هر اولیه دولت با عمدتا سیاه و جمعیت:

“من می دانم که جو. ما می دانیم که جو. اما مهمتر از همه جو می داند ما” Clyburn گفت.

و جو railroaded آنیتا هیل. و جو نوشت: جرم و جنایت ، و جو ساخته شده تا یک داستان در مورد بازداشت اعتراض برای حقوق مدنی در کنار نلسون ماندلا.

و در عین حال جو می دانند که ثابت بیشتر جذاب برای بسیاری از رای دهندگان سیاه در دولت از برنی آنها نیست.

بایدن تمیز, خانه, کسب درآمد بیش از 60 درصد از آفریقایی-آمریکایی رای با توجه به نظرسنجی های خروج—پویا که نشان می دهد یک آشنا و چالش های پیش رو برای Sanders.

در سال 2016 خود را شورشی علیه ثانیه. هیلاری کلینتون دیدم حرکت خود را با یکدیگر بارها و بارها توسط او حمایت قاطع در میان آفریقایی-آمریکایی است. ساندرز به خوبی ممکن است برنده که نامزدی اگر او تنها می تواند کشیده شده اند بیشتر سیاه و سفید پشتیبانی می کند.

پس از لیس زخم های خود ساندرز خود درس آموخته و به کار سخت برای ایجاد بیشتر از یک پایدار با حضور سیاه و سفید و قهوه ای و سیاسی زندگی است. او به طرز چشمگیری متنوع مبارزات انتخاباتی خود در بالا و تاخت و تاز با جوان تر پیشرفته تر و آینده جامعه رهبران و سیاستمداران از رنگ که تمایل به بیشتر باز به خود را در دستور کار بلند پروازانه تر از متوسط بیشتر, مسن, آفریقایی-آمریکایی است.

برای برخی از زمان در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اینکه ساندرز’ کار پرداخت. او به آسانی برنده Latinos برگزار شد و خود را با آفریقایی-آمریکایی در نوادا اول واقعا متنوع دولت برای شرکت در 2020 اولیه تا به امروز است. و تا زمانی که به تازگی نظرسنجی را به او نشان داد صعودی در کارولینای جنوبی و حتی تهدید را به منجر شود.

صاحب نظران خواهد شد که یک روز زمینه تلاش برای تشخیص آنچه رفت برای سال 2020 frontrunner در کارولینای جنوبی است. آن Clyburn تایید شده (که احساس دراماتیک و اجتناب ناپذیر در همان زمان)? تاثیر طولانی مدت حملات در ساندرز با رقبای خود را پس از مسابقه شروع شد ؟

ساندرز در ادامه برای نشان دادن قدرت با رای دهندگان زیر 40 است که بیشتر می توان گفت: برای شهردار پیت Buttigieg دیابت ctq و مسلما بهداشت ، الیزابت وارن که باید همه دست آورد تقریبا هیچ پشتیبانی از آفریقایی-آمریکایی ها تا به امروز است.

بایدن به خوبی ممکن است به نقطه اوج خود در روز شنبه و یا پیروزی خود را ممکن است در آغاز کاری جدید—دو شاید سه نفر مسابقه شامل همه مردان سفید پوست در سن 75 سال به بالا. به نظر می رسد که پیر مرد سفید پوست که می تواند بهترین مورد برای رای دهندگان از حزب دموکرات خواهد بود که به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>