برنی میراث آویزان در تعادل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز’ تصمیم روز شنبه به پایان تلاش خود را برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری اجتناب ناپذیر بود. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر به جنبش او راه اندازی شده است.

وجود نمونه های فراوان در تاریخ آمریکا از افرادی که شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری آرمان اما موفق به کنده کاری بزرگ و میراث است. آیا ساندرز می پیوندد که فهرستی بستگی دارد به شدت بر دو عامل—یکی بیشتر درون خود را کنترل دیگر در خارج از آن.

اولین عامل این است که چگونه به طور موثر ساندرز هدایت پیچیدگی 2020 سیاست است. در یک سوء نیت خلق و خوی ساندرز می تواند سیگنال را به هواداران خود که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که بد نیست در مقایسه با جایگزین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این امر می تواند کاملا یک چیز متفاوت به استدلال می کنند که بایدن در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود مثبت خوب—یک گام و حتی اگر مطلب آزمایشی از ساندرز می خواهید به سمت پیشرفت یک تحول مترقی دستور کار است.

اما قوی کلمات از حمایت خواهد جریان از این زبان بیشتر متقاعد کننده اگر ساندرز در واقع معتقد است آنها است. یک بخش ضروری از ساندرز’ درخواست تجدید نظر به طرفداران این است که او نمی ترافیک در متعارف سیاسی گاو نر. ارزیابی از قابل توجه خود را-اما-از دست دادن مبارزات انتخاباتی خواهد لولا در قسمت در پیدا کردن یک معتبر نقطه در طیف بین ساختگی و spoilsport.

ساندرز’ در دراز مدت اعتبار, با این حال, خواهد, لولا و حتی بیشتر در چیزی که او نمی تواند تعیین می کند: چه اتفاقی می افتد به فعالان جوان که او انرژی با او بد خو شیوه و دموکراتیک سوسیالیستی در دستور کار?

جورج مک گاورن دیگر جنبش سیاستمدار روت شد در تلاش خود را برای تبدیل شدن به رئیس جمهور در سال 1972 اما مردم غوطه ور در آن کمپین—از Gary Hart به بیل و هیلاری کلینتون—غالب شد آمار و ارقام در سیاست آمریکا بعد از 45 سال.

“مقدار زیادی بستگی دارد به آنچه که او در حال حاضر” هارت در مصاحبه ای گفت: از خود انزوا در کوهستان در کلرادو.

او توصیه می شود که ساندرز خود اختصاص شور و نشاط و با هیچ sullenness به انرژی جوان دموکرات—که در نظر سنجی نشان داد در میان حداقل مشتاق در مورد بایدن نامزدی—به حمایت از حزب نامزد در پاییز.

هارت که در سال 1984 بسیج نسل جوان از رای دهندگان در حالی که از دست دادن این نامزدی همچنین خواست ساندرز به رسمیت شناختن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر سیاست در راه است که ارائه برخی از ایدئولوژیک بحث منسوخ شده است. شاید در ژانویه تفاوت بین بایدن را محتاط progressivism و ساندرز’ نسخه رادیکال شد چیزی ارزش بحث کردن در مورد. در حال حاضر هارت گفت: “طاعون همه چیز تغییر کرده است.” با تریلیون بودن صرف در چه تهدید به این نسل رکود بزرگ “جو بایدن ممکن است تا پایان بودن برنی ساندرز مربع فقط با شرایط است.”

Howard Dean, سیاستمدار دیگر که یک بار گرفتار افراد جوان با این استدلال که معمولی دموکرات ها تا به حال اجازه دهید ایده های مترقی پایین تا به حال مشاوره برای ساندرز که همپوشانی با هارت.

“من من کردن” جان کری پس از از دست دادن نامزدی او در سال 2004 دین گفت: در یک مصاحبه تلفنی در حالی که خود منزوی در ورمونت.

رئیس گفت: Sanders, همکار خود را Vermonter, مدیون آن را به خود را یک ماه یا بیشتر به خارج کردن از مبارزات انتخاباتی و پس از آن او آن را مدیون به خود اصول برای رسیدن به محل کار برای بایدن. “چه برنی می کند تفاوت را گفت:” رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس.

به عنوان دین آن را می بیند دقیقا چه ساندرز می گوید که کمتر مهم است که او می گوید آن متقاعد کننده و اغلب. تخمگذار آن را بر روی ضخیم معنا نیست تخمگذار آن را بر روی insincerely. “قدرت خود را همواره زبان به سادگی و در غیر ریاکارانه راه” دین گفت.

برخی از ساندرز’ حامیان به احتمال زیاد بیشتر خواهد شد پذیرای رای زیرا آنها بیزار مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از محتمل تجدید نظر است که آنها باید یاد بگیرند به عشق بایدن. “این خوب است. چه کسی اهمیت میدهد؟” دین استدلال و اضافه کرد که حتی بایدن خود را از ذهن نیست. “من فکر می کنم او می بیند خود را به عنوان رئیس جمهور انتقالی به نسل بعدی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود تا فن دموکراتیک اختلاف یکشنبه گفت در توییتر: “این به پایان رسید درست مثل دموکرات و DNC می خواستم همان کج هیلاری شکست. این برنی مردم باید به حزب جمهوریخواه تجارت!”

در سال 2016 یک نظرسنجی نشان می دهد که 12 درصد از ساندرز حامیان در واقع برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن و تا حدودی بزرگتر گروه رای ندادند.

یک بار دیگر یک نسل از ساندرز’ حامیان چهره تجسم مدرن از کلاسیک انتخاب: چگونه به تعادل دوري خلوص ایدئولوژیک با واقعیت عملی است که گردآوری قدرت اغلب به علت مشترک با سیاستمداران که نمی الهام بخش عشق است.

برخی از ساندرز’ حامیان هستند “پیر ’60s چپ” و یا ایدئولوژیک خود را فرزندان که نمی پرش به بایدن دین گفت به دلیل “مخفیانه آنها نه قدرت دارند چرا که پس از آن آنها می خواهم را به خطر انداخته است.” اما او معتقد است بسیاری از ساندرز’ 2020 پشتیبانی آمد از “آرمان افراد جوان که می خواهند به ایجاد جامعه عادلانه تر.”

اگر آنها در عرصه سیاسی این افراد در نهایت به شکل ساندرز’ میراث. بسیاری از رهبران رونالد ریگان مبارزات و ریاست جمهوری از جمله ریگان خود شکل گرفته بودند Barry Goldwater را 1964 کمپین به خاک سپرده شد در یک زمین لغزش به لیندون جانسون.

هارت گفت: او نمی دانست که آیا ساندرز خواهد شد که در دراز مدت تاثیر است. او استدلال کرد که بسیاری از دست دادن نامزدها—و حتی برخی از آنهایی که موفق—آیا تا پایان تولید یک اکو در سیاست های ملی به دلیل مبارزات اساسا در مورد کمک به یک فرد خاص “اشغال کاخ سفید و [توزیع] شغل برای هر کس در طول راه.” داوطلبانی که با توجه به طولانی مدت حتی بدون برنده کسانی هستند که اجرای “بر اساس ایده ها و تحول نه تنها از یک حزب اما از یک کشور است.”

ساندرز قطعا واجد شرایط در آن نمره. اما انتقال او به دنبال اگر آن اتفاق می افتد خواهد بود یک مسیر دیگر نسبت به او امیدوار و به پایان خواهد رسید و کسی غیر از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>