Beto o’rourke به تایید بایدن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke, یک بار در سال 2020 مدعی تایید خواهد شد جو بایدن به گفته یک منبع آشنا با تایید.

O’rourke به دست اورد شهرت در مرحله ملی در سال 2018 زمانی که او سوار یک چالش به تگزاس جمهوریخواه ایالت و سناتور ” تد کروز و آمد در عرض 3 امتیاز گرفتن صندلی.

این تگزاس یکی از بسیاری از دموکرات امیدوار رقابت برای این سال نامزدی ریاست جمهوری. پس از تیراندازی و کشتار در ال پاسو در ماه اوت o’rourke کمک فشار کنترل اسلحه بحث به سمت چپ با پیشنهاد خود را به صورت اجباری بیع متقابل از سلاح های حمله. اما مبارزات انتخاباتی خود را متوقف شده است. مواجه شدید فشار مالی او کاهش یافته اولیه در پاییز گذشته.

روز دوشنبه o’rourke — که تقریبا ماند در حاشیه پس از ترک نژاد — پیوستن سابق نامزدهای پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq در صف آرایی پشت بایدن یک روز قبل از سه شنبه. تگزاس یکی از ایالتهای رای گیری.

بایدن می آید قوی, کارولینای جنوبی, پیروزی, که در آن او رو به خصوص آفریقایی آمریکایی رای دهندگان. به عنوان روز سه شنبه مقدماتی سابق معاون رئیس جمهور انتهایی بالا رقیب سناتور. برنی ساندرز توسط شش متعهد نمایندگان.

ناتاشا Korecki کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>