NHL است zeroing در بازگشت به اکشن با خنثی سایت بازی.

کمیسر گری Bettman روز دوشنبه گفت که لیگ eyeing “احتمالا هشت یا نه مکان های مختلف” است که هر یک را بازی میزبان به حدود 12 تیم.

رسانه های متعدد نشان داده اند که لاس وگاس یکی از جلو دونده به عنوان یک میزبان سایت. ESPN نیز گزارش داد که مینه سوتا, ادمونتون, تورنتو و ونکوور نیز ارائه طرح های پیشنهادی به NHL. با توجه به Sportsnet کلمبوس است احتمال دیگر.

NHL معلق بازی در مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس با تیم داشتن بین 11 و 14 بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم. ساختار فصل اگر و هنگامی که آن رزومه نامشخص باقی مانده است.

“آیا ما را کامل و فصل به طور منظم زمانی که ما با توجه به فرصت؟” Bettman گفت: در حالی که صحبت های آنلاین به عنوان بخشی از رهبران در هفته ورزش کنفرانس کسب و کار. “آیا ما فراموش مختصر از فصل به طور منظم به دلیل رقابتی تعادل فوق العاده, آن را سخت به بگویید که چگونه فصل را به پایان رسید ؟ آیا ما حق رفتن به [جام استنلی] برگشتی و به چه صورت ؟

“و اگر ما در حال بازی در مقابل طرفداران که حداقل در کوتاه مدت به نظر می رسد [به احتمال زیاد] ما آن را در یک محل متمرکز و یا مکان های … و اگر چنین است چه مکان هایی که ممکن است مناسب از یک COVID-19 نظر, از نظر جوامع است که شما هستید و چگونه آغاز شده است ؟ و آنچه در دسترس بودن تست ؟ و به طوری که نیاز به همکاری با ما مشاور پزشکی.

“و من باور دارم که تمام ورزشی در آمریکای شمالی در حال رفتن را از طریق این ورزش و در حالی که پزشکی و مسائل بهداشتی هستند احتمالا تا حدی یکسان برای همه ما تدارکات چه می کنیم و چگونه ما آن را انجام دهید ممکن است کمی متفاوت بسته به این ورزش است.”

سازمان دیده بان | عزیز ورزش ما از دست شما. عشق همه ما:

CBC ورزشی با همکاری جان کلام را به طرفداران ارائه ورزش ها فیلم کردن تلفن خود را. همه ما از دست, ورزش و نمی توانید صبر کنید برای آنها را به عقب می آیند. 2:42

چندین رسانه گزارش داده اند که NHL وزن امکان 24-تیم حذفی مسابقات به جای 16 تیم میشه.

در شرایط زمانی که بازی ممکن است رزومه Bettman گفت: “من فکر نمی کنم کسی ثابت جدول زمانی به خصوص در آمریکای شمالی در حال حاضر. ما کار کرده اند بسیار سخت است پس ما در زمان توقف در مارس 12 تا مطمئن شوید که هر زمان که هر چه ترتیب است که هر چه توانایی های فیزیکی ما را از نظر مکان به بازی که ما در یک موقعیت برای اجرای هر یا همه از این گزینه ها. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

لیگ و بازیکنان NHL انجمن گزارش شده است در به طور منظم مشاوره در مورد راه اندازی مجدد طرح. پیچیده بالقوه طرح این واقعیت است که با توجه به Bettman 17 درصد از بازیکنان زندگی می کنند در خارج از آمریکای شمالی و محدودیت های مسافرتی در میان همه گیر خواهد شد بازگشت دشوار است.

علاوه بر مرز بین ایالات متحده و کانادا است که بسته به مسافرت غیر ضروری کسب و کار.

تست ظرفیت

لیگ تقریبا باید با تدبیر و برنامه ریزی برای ایمن سازی لازم COVID-19 تست برای بازیکنان و کادر.

“به من گفته است که می تواند وجود دارد به اندازه کافی [تست] ظرفیت و قطعا بیش از چند ماه آینده وجود خواهد داشت بیشتر ظرفیت” Bettman گفت. “اما این یک سوال اساسی و ما قطعا نمی توان پریدن خط در مقابل نیازهای پزشکی.

“همه چیز ما در حال شنیدن از طرفداران ما این است که آنها [مشتاق] به عقب بر گردیم و ما را ندارد که برای اعطا به همین دلیل است که ما انجام خواهد داد آنچه پزشکی مردم به ما بگویید که لازم و مناسب برای ما به انجام به طرفداران بازگشت. و دوباره همه چیز ما در حال رفتن به اداره توسط پزشکان پزشکی مردم و دولت در تمام سطوح است که به ما بگویید که چه چیزی است و مناسب نیست برای ما انجام دهد.

“بنابراین بسیاری از برنامه ریزی ما و بسیاری از مسائل ما در حال مقابله با نهایت در حال رفتن به حل و فصل برای ما توسط افراد دیگر آن است که آیا پزشکان یا آن است که آیا رهبران دولتی و است که چرا ما باید برای انجام بسیاری از برنامه ریزی احتمالی بنابراین ما می تواند واکنش نشان می دهند به آنچه آنها در حال گفتن است ما مناسب و مجاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im