بتی, داجرز اعتصاب 12-year, $365M تمدید قرارداد در آستانه روز افتتاحیه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

حتی قبل از Mookie بتی بازی اولین بازی خود را در طفره زن, آبی, ستاره outfielder تصمیم گرفت آینده اش در لس آنجلس است.

بتی و داجرز زده اند بیس بال برای اولین بار است-پول معامله پس از coronavirus همه گیر نابود ورزش اقتصاد با بتی موافقت شنبه به $365 میلیون ما 12 سال قرارداد از طریق 2032 در آستانه روز افتتاحیه.

عظیم توافق حذف توهین آمیز بازیکن از بعد خاموش-فصل رایگان-نماینده کلاس قرار می دهد و دیرین Boston Red Sox مشت زن در میانه لا صف برای آنچه که او فکر می کند خواهد بود بقیه ی کار خود را. داجرز تنها به دست آورد بتی در یک تجارت Feb. 10 اما او مشتاقانه در کنار ابهامات آژانس رایگان برای یک آینده امن با یک سازمان است که در حال حاضر احساس می کند مانند خانه است.

“من فقط دوست دارم که در اینجا” بتی گفت: در یک ویدئو کنفرانس از ورزشگاه طفره زن که او را از داجرز اولین بازی روز شنبه در برابر سان فرانسیسکو. “من دوست دارم همه چیز در مورد اینجا. من اینجا هستم برای برنده شدن برخی از حلقه ها و آوردن قهرمانی بازگشت به لا. که همه من متمرکز شده است.”

بتی’ جدید برای مقابله با بیس دومین در کل دلار پشت $426.5 میلیون دلار 12-سال قرارداد برای لس آنجلس فرشتگان outfielder مایک ماهی قزل آلا پوشش 2019-30. ماهی قزل آلا و بتی مسلما بالای دو outfielders در این بازی و در حال حاضر آنها هر دو رو معاملات است که باید در حفظ آنها بازی 32 مایل از هم جدا برای حداقل ده سال آینده.

“من برای او هیجان زده هستم” گفت: ماهی قزل آلا, که پیامک تبریک خود را به بتی. “ما نوع رفت و از طریق همان وضعیت است. من خنده به دلیل فیزیکی او احتمالا تا به حال به دلیل معدن به طول انجامید در حدود 10 ساعت است. نزدیک بودن به او در حال حاضر آن را بسیار سرد به او را در اینجا. جنوب کالیفرنیا بزرگ است.”

بتی که تبدیل به 28 در ماه اکتبر به دست آورد همراه با پارچ دیوید قیمت برای سه وعده داجرز چشم انداز در فیلمهای تجاری که حاکی از لس آنجلس تعيين برنده سری جهانی پس از پیروزی هفت راست NL غرب عنوان و ادعا NL ها در سال 2017 و 2018.

‘به ارمغان می آورد برخی از حلقه ها بازگشت’

در حالی که قیمت تصمیم گرفتند از فصل جاری به دلیل سلامت خانواده, نگرانی, بتی خواهد بود در قلب داجرز’ صف به عنوان آنها به دنبال اولین قهرمانی در 32 سال به عنوان یک جهان سری های مورد علاقه.

داجرز طرفداران ترس بتی هرگز ممکن است بازی را برای تیم خود در همه اگر بیس بال تا به حال موفق به شروع فصل تابستان و او پس از آن در سمت چپ به عنوان یک عامل آزاد است. به جای آن که فاجعه آنها می تواند در حال حاضر به دیدن بتی بازی تا 40 روز تولد در اکتبر 2032 — و بتی هیجان زده است.

“زمانی که من اینجا بوده ام مردم ساخته شده من احساس می کنم خیلی راحت” بتی گفت. “استعداد تمام راه را به بالا و پایین جزئی لیگ, همه در مقابل دفتر از مالک در پایین همه شگفت انگیز است. من فکر می کنم این سازمان است و من آن را دوست دارم. من فوق العاده-هیجان زده می شود بخشی از آن را برای بعد از 12 یا 13 سال است. رو به برخی از حلقه ها بازگشت به لا برای اطمینان حاصل کنید.”

عمیق جیب داجرز را اجرا حقوق و دستمزد خود را با نظم و انضباط قابل توجه رئیس جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman حتی زمانی که احتیاط خود را گاهی اوقات نا امید طرفداران. داجرز می توان به راحتی در میان رشته’ ثروتمندترین باشگاه با یک تلویزیون محلی در مقابله و بس گرامى دروازه درآمد از بزرگترین جمعیت در رشته های.

فریدمن هیچ نگرانی در مورد توزیع این تعهد را به 5-پا-9 بتی را 2018 AL MVP و یکی از رشته های بالا همه در اطراف بازیکنان.

“آن را در مقابل ذهن برای ما” فریدمن گفت. “این چیزی است که ما واقعا می خواستم برای انجام. … ما امیدوار بودیم که او می خواهم در اینجا سقوط در عشق با آن بیرون رفتن وجود دارد و برنده یک دسته از بازی ها است.”

فریدمن برنامه ریزی نیز با توجه به داجرز باور نکردنی جوان هسته ای از استعداد و هیچ مالی تعهدات فراتر از 2022 قبل از این معامله برای بتی. NL MVP کودی Bellinger امضا شده است از طریق 2023 و احتمالی آینده آس واکر Buehler متعهد است از طریق 2024.

مذاکرات آغاز شد و در ماه مارس

بتی نیز تا به حال مقدار زیادی برای از دست دادن در طول این فصل بیس بال. او انتظار برای دریافت یک معامله به ارزش بیش از 300 میلیون دلار این, زمستان, اما به همه گیر انداخته است این ورزش را به کل ساختار حقوق و دستمزد به سوال میان آینده نامشخص.

به جای نورد تاس بتی توافق به یک معامله است که بدون شک پشته با فقط در مورد هر گونه پیشنهاد که ممکن است او را سرگرم در خارج از فصل.

فریدمن شروع بحث در مورد یک قرارداد بلند مدت با بتی’ نمایندگان در ماه مارس قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست این فصل است. آنها را برداشت تا دوباره بحث هفته گذشته و قرارداد رسیده بود به سرعت در حال.

بتی موافقت کرده بود به رقم 27 میلیون یک سال معامله را برای این فصل با Red Sox. حقوق و دستمزد خود را کاهش یافته است به $10 میلیون در سرشکن پرداخت به دلیل کوتاه فصل است.

بتی’ و دستمزد به طور متوسط از $30.42 میلیون مسیرهای Gerrit کول ($36 میلیون) ماهی قزل آلا ($35.5 میلیون) استفان عشق و آنتونی رندن (35 میلیون دلار) را به زاک Greinke ($34.4 میلیون) جاستین Verlander ($31.3 میلیون) و هم تیمی های جدید قیمت و کلیتون Kershaw (31 میلیون دلار در هر).

چهار بار دستکش طلا برنده بتی برنده جایزه MVP در مسیر به بوستون سری جهانی عنوان شده است. او ضربه .295 با 29 homers و 80 RBIs سال گذشته از لیگ پیشرو .346 متوسط با 32 homers و 80 RBIs در MVP فصل است.

Red Sox خشمگین بخش بزرگی از پایه فن خود را زمانی که آنها در داد و ستد خود را برگزیند سوپراستار به جای کار برای یک قرارداد بلند مدت. بوستون گزارش ارائه شده 300 میلیون دلار برای مقابله با بتی قبل از تجارت است.

“من نمی پشیمانی تبدیل کردن که” بتی گفت. “هنگامی که من تصمیم من تصمیم گیری. من قصد ندارم به عقب و سوال خودم. من در مورد آن نگران نباشید. بازار خواهد شد آنچه در بازار است.”

زمانی که بتی بود از او پرسید که آیا او می خواهد به توافق یک معامله مشابه به داجرز’ با ارائه بوستون ” او متوقف شد و لبخند زد و خواستار آن را “بسیار سوال معتبر است.”

“من فکر می کنم من فقط می خواهم به چوب با من اینجا هستم در L. A.,” بتی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>