بیانکا Andreescu و صوفیه Kenin خواهد بود در میان 16 زنان بازیکنان به رقابت در چارلستون ماه آینده در بزرگترین رویداد برگزار شد پس از فصل از خط خارج شد در اواسط ماه مارس توسط COVID-19 بحران تنیس کانال گفت: در روز جمعه.

کانادا Andreescu, از Thornhill, Ont., 2019 آمریکا قهرمان باز و آمریکا Kenin که برنده این سال استرالیا را در اعتبار یک بانک دعوتی که پخش خواهد شد در تنیس کانال و شروع در ژوئن 23.

از آن خواهد شد بدون طرفداران, در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

16 بازیکن خواهد بود تقسیم به دو تیم با آمریکایی ها Madison Keys و Bethanie Mattek-Sands خدمت به عنوان کاپیتان. این مسابقات خواهد شد از ویژگی های 16 مجرد مسابقات و هشت دونفره مسابقات.

“اجازه دهید این کار!!” Mattek-Sands در توییتر نوشت در روز جمعه.

دیگر بازیکنان میله میله برای شرکت عبارتند از سابق جهان شماره یک Victoria Azarenka 2017 آمریکا قهرمان باز اسلون استفنز و المپیک 2016 مدال طلای مونیکا پویگ.

زمینه تکمیل خواهد شد توسط آمریکایی آماندا Anisimova جنیفر بردی, Danielle کالینز اما ناوارو, آلیسون خطرe و شلبی راجرز به عنوان به خوبی به عنوان اوژنی بوشار کانادایی و Leylah فرناندز و استرالیا Ajla Tomljanovic.

چارلستون میزبان WTA ولوو ماشین باز سالانه در اوایل آوریل, اما, سازمان, شد, مجبور به لغو این رویداد را سال با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de