جو بایدن کمپین استخدام جدید متحده مدیر و معاون آن را به عنوان ظهور از یک منطقه گرگ و میش دوره در آورده با کروناویروس که نگران دموکرات.

Jenn ریدر که موفق مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک و زد Jared پلیس’ موفق پیشنهاد برای کلرادو فرماندار بوده است به نام مدیر متحده. او باید تمرکز ویژه بر روی میدان نبرد متحده در مسابقه برای رئیس جمهور.

بایدن معاون مدیر متحده خواهد بود مولی Ritner یک دموکرات کنگره کمیته کمپین کهنه که منجر بایدن فوق العاده سهشنبه متحده تلاش که در آن او شروع به racking تا برنده بزرگ از ویرجینیا از طریق به تگزاس.

این کمپین که قصد دارد به استخدام کارکنان بیشتر با سرعت بیشتری به تازگی فله ارشد آن صفوف رهبری و دیجیتال آن عملیات. از آن ساخته شده آن اطلاعیه ها فقط به عنوان دموکراتیک عملیات آغاز شد ابراز نگرانی بایدن نبود در مبارزات انتخاباتی و نبود استخدام به سرعت به اندازه کافی —نگرانی اخراج بایدن انتخاباتی.

“استانداردها و زمان بندی از انتخابات گذشته چرخه بی ربط هستند — هیچ کس تا به حال کارکنان یک انتخابات ریاست جمهوری در طول یک بحران بهداشت عمومی این قدر” یک بایدن مشاور گفت. “ما در حال متفکرانه و آگاهانه در مورد استخدام.”

این کمپین همچنین احساس می کند در آن زمان با توجه به این که بایدن مسجل نامزدی زودتر از باراک اوباما را در سال 2008 و یا هیلاری کلینتون در سال 2016. و او را حاشیه ای پیشرو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اکثر نظرسنجی های اخیر از پنج شش میدان نبرد آمده است: فلوریدا, پنسیلوانیا, میشیگان و ویسکانسین و آریزونا. مغلوب ساختن پیشی جستن دارای باریک ترین مزایای در کارولینای شمالی.

سابق اوباما مشاوران دیوید Plouffe و دیوید اکسلراد هشدار داد در هفته گذشته در نیویورک تایمز op-ed که بایدن است که خود در قرنطینه خانه برای نزدیک به دو ماه نیاز به انجام بیشتر و که خود را “آنلاین سخنرانی های خود را از زير زمين آن را قطع نمی.”

فقط زمانی که بایدن ظهور از خانه خود را و بازدید مبارزات انتخاباتی نامشخص است و مبارزات انتخاباتی خود می گوید خواهد بود بر اساس توصیه هایی از کمپین بهداشت عمومی کمیته مشورتی.

استخدام ولگردی و قانونی شکنی یک شاخص پیشرو است که کمپین تغییر چرخ دنده ها خود مدیر کمپین تنها اومالی دیلون که او را به عهده گرفت پست جدید فقط به عنوان مبارزات انتخاباتی توقیف آن به ستاد و کارکنان آن پراکنده به کار از راه دور در میان coronavirus را بترساند. که وضعیت زین او را با سه گانه کار در حال اجرا یک کمپین است که دیگر ستاد بازسازی که مبارزات انتخاباتی به صورت کاملا مجازی و حفظ از آتش عصبی دموکرات.

در همان زمان دموکراتیک گروه سازماندهی با هم 2020 شده است و پر کردن جای خالی با ایجاد یک هیات از حدود 500 در میدان نبرد آمده است که بایدن می تواند بیش از در ماه ژوئن.

“من می توانم درک چرا کمپین انتظار است اما در همان زمان به یک مشاور ارشد و مدیر امور خارجه در یک محل مانند ویسکانسین به عنوان به زودی به عنوان ممکن است effin’ موز, با توجه به آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 گفت:” بالا ویسکانسین دموکراتیک استراتژیست.

اما دموکرات ها هم تراز با مبارزات انتخاباتی می گویند که استخدام های جدید از ریدر, Ritner و دیگران فقط در زمان.

“این bedwetters در حال انجام کار خود است چرا که این فصل برای حدس زدن گفت:” دموکراتیک مشاور مشاوره یکی از گروه های خارج از پشتوانه بایدن. “اما واقعیت امر این است: بایدن برنده است دقیقا به این خاطر او را نادیده گرفته و آن دسته از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر