بایدن beefs تا تپه کمک رسانی به کمپین سواری بالا در ماه های آخر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا می گویند جو بایدن وسیع مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در حال شکل گرفتن روابط با نمایندگان مجلس بسیار جدی تر در هفته های اخیر یک استارک تفاوت از روزهای آغازین خود را به عنوان نامزد غیر رسمی — و آنها استقبال چرخش می کند.

در اوایل این سال و دموکرات بودند آشکارا متخاصم بیش از خواهد بود که این حزب نامزد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — با طولانی نگرانی در مورد 2016 و حزب ایدئولوژیک DNA بلندی زیادی است. سپس به عنوان coronavirus به ارمغان آورد و کشور را به متوقف دموکرات دریافت راهنمایی از بایدن تنظیم کردن آلارم در کاپیتول هیل.

اما در حال حاضر دموکرات ها می گویند وجود دارد عجله توسعه از بایدن تیم در طول ماه گذشته — از هفتگی تماس با خانه ستاد به قائم مقام تیم است که کمک می کند تا در تنظیم مصاحبه به دنبال قانونگذاران در مورد VP پروسه بررسی. و حتی برخی از بایدن سخت ترین منتقدان سابق در حزب او را ستایش.

این آخرین نشانه آن است که حزب دموکرات آغاز شده است نه فقط به متحد برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما برای جمع آوری یک ائتلاف حاکم در میان رشد امیدوار بایدن برنده کاخ سفید سقوط — یک حزب گسترده انسجام که غایب بود در سال 2016 و می تواند به تقویت دموکرات ها به عنوان آنها آماده شدن برای یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز است.

“بدیهی است که آنها تا به حال یک کندتر شروع چون از همه چیز ما شده است رفتن را از طریق” گفت: تشکر. دن Kildee (D-Mich.). “من احساس می کنم خیلی بهتر از من فکر کردم من می خواهم یک چند ماه پیش.”

“ما انجام داده ایم خیلی بیشتر” اضافه شده سن. کریس Coons (D-Del.), نزدیک بایدن متحد. “آن را مانند او تا به حال به معرفی خود, اما من فکر می کنم از این کمپین به عنوان یک کل yes شده است وجود دارد بسیاری از نامزدی در اطراف سیاست در اطراف اولویت های خاص در اطراف متحده و در سراسر کلیدی تصمیم گیری های استراتژیک.”

و آن را می تواند در یک زمان بهتر برای دموکرات ها. به عنوان بایدن حفظ دو رقمی رای گیری سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان آشکارا squabbling با یکدیگر بیش از هر چیز از fealty به رئیس جمهور برای چه باید گنجانده شود را در خود coronavirus امداد بسته است.

در مصاحبه با بیش از یک دوجین قانونگذاران و مشاوران گفت: آنها دیده می شود قابل تغییر از تنها چند هفته پیش, زمانی که آنها توصیف بایدن تلاش برای هماهنگی با تپه دموکرات به عنوان سقوط تخت. دموکرات گفت که جهانی همه گیر شد تا حدودی مقصر: بایدن در تصرف حزب گوشته فقط به عنوان در ایالات متحده توقیف یک شبه او را مجبور به خود را در حال حاضر معروف زیرزمین تلویزیون استودیو.

یک عضو ارشد دموکرات aide از این گفته شده بود “بسیاری از سرخوردگی با بایدن توسعه به دلیل آن را به عنوان قوی به عنوان آن می تواند یا باید بوده است.” در طول زمان توسعه رشد و همان دستیار اشاره کرد “بسیار روشن تا سطح شیب دار در تعامل است.”

بایدن انتخاباتی برای مثال تا به حال شده است برگزاری منظم تماس با تپه ارتباطات مدیران از مارس اما چند دموکرات ها هنوز هم شکایت کرده بودند دریافت حداقل, پیام هدایت فقط هفته پیش.

سپس بایدن تیم اضافه شدن تماس با ستاد در طول تابستان گاهی اوقات چند بار در هفته و همچنین کمک رسانی به گروه های خاص مانند کنگره اسپانیایی انجمن های متوسط جدید دموکرات ائتلاف و دولت هیئت مانند نیویورک و میشیگان. کمپین همچنین کمک به هماهنگ کردن رسانه ها برای حضور نمایندگان مجلس با حمایت از بایدن دستور کار است.

و بایدن روز پنج شنبه در ملاقات عملا با کنگره زنان حزبی co-صندلی لوئیس فرانکل, پارچه مبلی. برندا لارنس (D-MI.) و جکی Speier (D-کالیفرنیا.). دلاور تشکر. لیزا بلانت روچستر است که در حضور معاون اول ریاست جمهوری جستجو کمیته نیز در حال حاضر در نقش خود به عنوان مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی.

“آن را متفاوت, من شروع به دیدن آن گفت:” اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.), و اضافه کرد که او گرفته در چند زوم همایش با کمپین و برنامه ریزی شده چند.

بایدن در حال حاضر شده است نگه داشتن در تماس با برخی از این گروه ها در طول گرم اولیه کمپین رقابت برای تاییدیه کنگره در کنار کشت از دیگر ریاست جمهوری مدعی است.

پس از تامین امنیت نامزدی حزب دموکرات بایدن بازگشت به گروه مانند CHC — در نظر گرفتن بخشی در یک تماس در هفته گذشته با ده ها تن از اعضای مشتاق به کوره او را در برنامه های خود را در سیاست های مهاجرتی و پاسخ خود را به Covid-19.

“او اولین کسی بود که آمد به اسپانیایی انجمن” گفت: Rep. خوان وارگاس (D-کالیفرنیا.) که در هر دو تماس و گفت که او را تحت تاثیر قرار شد جزئیات بایدن قصد دارد از او برای اولین بار آنها را شنیده ام ماه پیش. “او گفت که او می خواهم به عقب. او شده است.”

“من نمی دانم اگر همه با او به توافق رسیدند 100 درصد اما او بسیار خوب در مورد آن بسیار باز تر از او بود که قبلا” وارگاس گفت:, و اضافه کرد که بایدن همسر جیل بود همچنین شرکت در تماس با نمایندگان مجلس به بحث در مورد سیاست قصد دارد در مورد مسائل مانند آموزش و پرورش.

بایدن نیز گنجانیده شده از ایده های ارشد دموکرات به سیاست های پیشنهادی که مبارزات انتخاباتی خود پرده برداری کرد در هفته های اخیر. بایدن مشورت با رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) در خود “ساخته شده در امریکا” شغل پیشنهاد. و در خود انرژی پاک طرح بایدن شامل یک پیشنهاد از رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) برای تشویق به استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی.بایدن تیم نیز به اشتراک گذاشته جزئیات نامزد بهبود اقتصادی طرح با نمایندگان مجلس پیش از زمان او به عنوان رول آن را در چند بخش است.

“این مهم است که معاون رئیس جمهور بایدن نیست که فقط ما برنده کاخ سفید اما نامزدها و رای گیری موفق است که ما در حال هماهنگی و تقویت پیام ما گفت:” کیت Berner بایدن معاون مدیر ارتباطات برای ارسال پیام های ایمیل.

با توجه به مبارزات انتخاباتی مشاور کمپین در تلاش است برای انتقال به تپه دموکرات است که آن را به یک سیاست درهای باز.

اما در حالی که دموکرات ها در سراسر کنگره می گویند که آنها در حال شنیدن بیشتر از بایدن کمپین چندین ارشد قانونگذاران و مشاوران گفت: آنها به دنبال او به خود راهنمای مذاکرات در آخرین coronavirus امداد لایحه با یک کارمند ارشد و گفت که می خواهد “نامناسب” داده و او را حتی رسما نامزد حزب.

“وجود دارد مکالمات در حال وقوع باید معاون رئیس جمهور بایدن تبدیل شدن به رئیس جمهور بایدن برای کاهش و باز کردن بسیاری از آسیب تهمت و دولت انجام می شود فقط در سوء مدیریت خود را از این بیماری همه گیر” گفت: Rep. امی Bera (D-کالیفرنیا.).

بایدن را به سطح شیب دار تا در کمک رسانی در کاپیتول هیل می آید به عنوان دموکرات ایستاده به مراتب محکم تر ایالات پشت خود را نامزد ریاست جمهوری در سال 2016 زمانی که یک سری از اشتباه در سطح ملی چپ حامیان سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) احساس گزش و قطع شد.

در این سال بایدن در کار قرار داده اولیه به کمک کوک هم پس از یک اصلی نبرد تشکیل یک “وحدت نیروی کار” با سندرز و روی آوردن برخی از حزب دموکرات ترین مترقی سیاستگذاران.

“من می گویند که در حالی که ما همه چیز را ما می خواهیم – ما هم به نوبه خود بایدن به برنی ساندرز و یا برخی دیگر نامزد – ما قادر به پیشرفت های عظیمی که در همه چیز از آب و هوا به مراقبت های بهداشتی به عدالت کیفری اصلاحات” گفت: تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), روسای کنگره مترقی حزبی که به کمک شکل بایدن سلامت سیاست به عنوان بخشی از نیروی کار.

و در حالی که دموکرات ها در تلاش برای تشکیل یک واحد پیام در سال 2016 مرکز موضوع مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف این زمان اساسا فرموله شده برای آنها: انتخابات ریاست جمهوری است که با تمرکز تقریبا تنها بر مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر است که در حال حاضر آلوده 4 میلیون آمریکایی و بیش از چپ 143,000 مرده است.

هنوز هم برخی جناح دموکراتیک حزبی می گویند آنها می خواهند به شنیدن بیشتر از بایدن و تیم خود را در مورد نگرانی های آنها را مطرح کرده ام شخصا در مورد استراتژی و یا پیام.

Rep. تونی کردنس که منجر به کمپین بازوی CHC گفت که او و تیم او هنوز هم با فشار دادن بایدن شامل آنها حتی بیشتر در عملیات خود را بر روی زمین.

“ما در حال رسیدن به آنها را. آنها در حال رسیدن به ما, اما من فکر می کنم انرژی ما رسیدن به آنها را کمی قوی تر” کردنس در مصاحبه ای گفت:. “من می گویند که احترام آنها یک کمپین ملی, من می دانم که آنها در حال کشیده در یک میلیون جهات.”

یکی دیگر از خانه دموکرات که کاهش یافته است به شناسایی به صحبت رک و راست در مورد کمپین گفت: آنها بارها هشدار داده کمپین مقامات که بایدن است که نادیده گرفتن آنها کلید میدان نبرد منطقه — که بدبختانه از اوباما برای مغلوب ساختن پیشی جستن — اما دریافت کرده است و نه از معاون سابق رئیس جمهور در عین حال در این سال است.

سناتور. داگ جونز (D-Ala.), بیشتر در معرض خطر دموکرات در سنا گفت که او شده است در تماس منظم با بایدن تیم و گاهی اوقات نامزد خود را. جونز هم گفته شده است وجود دارد بیشتر “به صورت آشکار و چشم انداز مثبت” در ارتباط به طور کلی.

“این در مورد چگونه برای رسیدن به رای دهندگان در جنوب, آنچه متحده ممکن است در بازی چه متحده ممکن است در بازی. چگونه می تواند به این کمپین کمک به مردمی مثل من و کمک به دیگران” جونز گفت: از صحبت های او با مبارزات انتخاباتی. “من خجالتی هستم در مورد رسیدن به.”

ناتاشا Korecki کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>