بایدن برنی درگیری نیروهای طول کنوانسیون جلسه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

حزب دموکرات جلسه که رهبران امیدوار بود که پروژه وحدت هفته پیش از کنوانسیون ملی به جای شکست به پشت صحنه دشمنی بیش از شرکت های بزرگ پول در سیاست است.

در مجازی جمع آوری یک کلید کمیته دموکراتیک ملی کنوانسیون برنی ساندرز-اعضای متفقین گفت: جو بایدن انتصاب آنها را به نام “کودکان” و دیگر نظرات بی ادب در یک برک آوت اتاق که در آن آنها صحبت خصوصی.

این استدلال در خدمت به عنوان یک یادآوری از تنش که هنوز نهفته در زیر سطح بین متوسط و ترقی خواهان را به عنوان حزب به دنبال یک جبهه متحد در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نیز نشان می دهد که محدود قدرت بایدن و ساندرز که تیم کار کرده و نزدیک به هش کردن یک معامله بر روی یکی دیگر از طرح های در دست بررسی توسط این کمیته با هدف نشان دادن هماهنگی.

“این نه تنها نگران کننده اما بی احترامی” گفت: نینا Turner ساندرز’ سابق کمپین co-صندلی که خدمت در این کمیته ، “من نفرت انگیز نگران کننده و غیر قابل قبول. و آن را هیچ راهی برای بازگرداندن ایمان مردم که در حال حاضر مظنون حزب دموکرات ناعادلانه است.”

شخص دیگری در جلسه با توصیف آن به عنوان پر از کراس-بحث در بین تعداد کمی از مردم در هر دو بایدن و ساندرز اردوگاه ساخته شده است که آن را دشوار است به شنیدن مجموعه مقالات و گفت: برخی از مردم نمی دانند که چگونه به استفاده از دکمه قطع صدا.

کمیته ملی حزب دموکرات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک بایدن رسمی اختلاف حساب از ساندرز انتصاب.

“این یک mischaracterization. وجود دارد یک گروه کوچک بود که غرق کردن سخنرانان و ادامه داد: از طریق یک ادای احترام به اواخر Rep., John Lewis” این فرد که کاهش یافته است به صحبت می کنند در ثبت گفت. “از آنها خواسته شد برای جلوگیری از هر دو ساندرز و مجلس نمایندگان. و قریب به اتفاق غذای آماده این دیدار که پنج قطعنامه که به اتفاق آرا تصویب شد به عنوان یک نتیجه از کار سخت از ساندرز و بایدن تیم است.”

این تف زمانی شروع شد که قیمت نفت برنت جوشکار یک ساندرز منصوب در کنوانسیون قوانین کمیته پیشنهاد یک قطعنامه به تغییر حزب منشور به رد تمام شرکت PAC دلار و محدود کردن شرکت های بزرگ لابی از خدمت در DNC برای چندین سال.

یک بایدن منصوب به نام برای آن مطرح شود که برخی از ساندرز انتصاب گفت: آنها گرفتار کردن گارد. “Tabling تا وقتی که پرسید:” جوشکار.

“به طور کلی تا زمانی که کسی که باعث می شود موفق حرکت به آن را از روی میز گفت: سابق تشکر. بارنی فرانک, شرکت صندلی نشست. “پس از این کمیته منقضی می شود اگر هیچ کس منتقل شده به آن را از روی میز با موفقیت پس از آن می میرد با کمیته.”

“وای که معنا ندارد در همه,” گفت جوشکار.

جیلیان جانسون یک ساندرز منصوب در این کمیته گفت: دیگر ساندرز هواداران خواست که این پیشنهاد بود برای رای آورده در بسته-درب برک آوت اتاق با تغییر پس زمینه و تصاویر بر روی صفحه نمایش خود را به منعکس کننده حمایت خود را. او گفت: برخی از بایدن انتصاب متنبه ترقی خواهان بیش از آن.

“‘شما در حال اقدام مانند کودکان’ کسی گفت و ‘شما رفتن به از دست دادن هر حال پس از دریافت بیش از آن’,” او گفت:. “و سپس میزبان فقط بسته نشست بنابراین ما نمی تواند هر یک از دیگر ببینید دیگر.”

جوشکار و دیگر ساندرز منصوب که خواست نامش فاش نشود همچنین گفت: بایدن انتصاب این نظرات. ترنر گفت که او شنیده ام آنها را به عنوان به خوبی و گفت: آنها آمدند از بایدن انتصاب و یا “حزب diehards.”

دقیقه قبل از پایان نشست این کمیته برگزار شد رای به نظر جوشکار پیشنهاد حمایت می شد. خود اصلی اصلاح شد و سپس با شکست مواجه شد.

در حالی که نا امیدی از ساندرز انتصاب چشمانداز در رسانه های اجتماعی واقعی استدلال در خصوصی برک آوت اتاق شد و نه بصورت زنده — یک مزیت برای این حزب است. اگر این جلسه برگزار شده بود در فرد به عنوان قوانین کمیته معمولا در عمل چنین تقسیم شده اند می تواند گرفته شده بر روی نوار.

در یک مسئله جداگانه دوشنبه, قوانین کمیته زده یک معامله بین ساندرز و بایدن تیم به گسترش حزب اصلاحات که توافق در پی ستیز 2016 انتخابات.

قوانین کمیته رای دادند به اتفاق آرا به تصویب یک پیشنهاد برای حفظ “پیشرفت های که ساخته شده اند” برای نامزدی ریاست جمهوری, روند, مانند اجازه می دهد superdelegates برای رای دادن در اولین رای گیری و ساخت قفقاز بیشتر در دسترس است.

Sanders و بایدن اردوگاه امیدوار قطعنامه خواهد تاکید هماهنگی در حزب. اصلاحات, که خواهد شد در حال حاضر به رای کنوانسیون نمایندگان خواهد بود سمان برای 2024 ریاست جمهوری اولیه.

در تلاش برای حفظ وحدت ساندرز’ 2020 کمپین مقامات خواسته ساندرز انتصاب به برداشت و رای در برابر برخی از اصلاحات زیرا آنها در تضاد با مقابله با بایدن تیم.

یک طرح را محدود نقش superdelegates دائم شکست خورده بود توسط کمیته.

“قوانین گذشت امروز که در محل این تغییرات مهم ما را تحت فشار قرار دادند به چهار سال پیش اطمینان حاصل شود که حزب ما را به ریاست جمهوری نامزد انتخاب شده است توسط رتبه-و-فایل دموکرات — و نه حزب نخبگان” گفت: Sanders, در بیانیه ای. “من می خواهم برای تشکر از بایدن مبارزات انتخاباتی نمایندگان و اعضای این کمیته که جعلی این توافقنامه است. آنچه در آن می گوید: بسیار به سادگی این است که اراده مردم باید اول آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>