بایدن در مبارزات انتخاباتی پیش بینی تگزاس ناراحت بیش از ساندرز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن کمپین اتحاد Texas-sized آرزو در سه شنبه ادعا معاون سابق رئیس جمهور می تواند پیروزی نماینده غنی از دولت با وجود نظر سنجی های اخیر نشان می دهد که در غیر این صورت.

در آستانه رای گیری بایدن به ثمر رساند حمایت از سابق انتخاباتی رقیب و 2018 تگزاس سنا نامزد Beto o’rourke به او عمده ای رایگان-رسانه های افزایش پس از پیروزی بزرگ روز شنبه در کارولینای جنوبی است. که برنده احیا مبارزات انتخاباتی خود و led, دو, دیگر رقبا به ترک و تایید او.

تگزاس بسیار مهم است به بایدن تلاش دموکراتیک اولیه یک در یک مسابقه در برابر سناتور برنی ساندرز که انتظار می رود را به نفع خود بزرگترین دولت از همه در سه شنبه, کالیفرنیا.

“من انتظار می رود برای برنده شدن در تگزاس” افتخار کریستبل الکس, مشاور ارشد بایدن و بومی, El Paso, Texas. “نظر سنجی نمی حساب برای نتایج در کارولینای جنوبی که در حال بازی در حال تغییر. …این است که بیش از هر چیز یک بازی اعداد است و آن را در مورد ریاضی.”

آرایش تگزاس هر چند متنوع مانند کالیفرنیا ارائه فرصت های بیشتر برای بایدن با نام تجاری متوسط و سیاست در مقایسه با زمانی که به ساحل غربی کرگدن. تگزاس دموکراتیک اولیه رای دهندگان است که تقریبا 20 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار یک سوم لاتین و 20 درصد زیر سن 30 — ارائه مقدار زیادی از مثبت برای هر دو بایدن و ساندرز.

ساندرز یک نوسان از طریق تنها ستاره امور خارجه پس از مسلط در نوادا Feb. 20 — به عنوان حق اولیه رای گیری آغاز ساخت prognosticators در دولت پیش بینی آن اعداد را به نفع Sanders.

اما سه چهارم از رای دهندگان که بازیگران اوایل برگه های رای که بیش از سن 40 با توجه به رایان داده ها و تحقیقات تگزاس سیاسی, تجزیه و تحلیل شرکت است که آهنگ رای اولیه. که می تواند یک مزیت برای بایدن که به طور کلی نظر سنجی خوبی با میانسال و مسن رای دهندگان.

نیز بایدن, شرط بندی که خود را نزدیک به 30 نقطه پیروزی در کارولینای جنوبی به حمایت از رقیب سابق o’rourke, Amy Klobuchar و پیت Buttigieg نام خود را شناسایی و در سفر اخیر به دولت خواهد بود به اندازه کافی برای گرفتن Sanders. بایدن به دنبال جلوگیری از یک ثروت باد آورده از نمایندگان قصد خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی: تگزاس خواهد جایزه 261 نمایندگان سه شنبه 233 کمتر از کالیفرنیا.

ساندرز’ کمپین نیست و تحت تاثیر قرار با بایدن 11th-ساعت بند کفش عملیات در دولت است. روز دوشنبه بایدن چرخش از طریق هوستون و دالاس — دو تا از بزرگترین دموکراتیک جمعیت مراکز پر از بایدن-با تکیه به رای دهندگان و اعلام حمایت از o’rourke, Klobochar و Buttigieg و Klobuchar.

“من مطمئن هستم که معاون رئیس جمهور بایدن بسیار محبوب در تگزاس اما او تنها نیست در کار قرار داده گفت:” چاک Rocha ارشد مشاور Sanders. “شما نمی توانید نشان می دهد تا در جامعه ما در آخرین لحظه و فکر می کنم شما در حال رفتن به انتخاب کردن از نام ID. شما رو به سرمایه گذاری در جامعه — که به همین دلیل ما باید صرف دوم-بیشترین مقدار از پول صحبت کردن به لاتینی ها در دولت که پشت میلیاردر مایکل بلومبرگ.”

Daron R. شاو یک ناظر انتخابات و استاد علوم سیاسی در دانشگاه تگزاس در آستین گفت: از آن می تواند بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر بایدن.

“برنی شد درخشان در ساخت یک اجرا از طریق تگزاس هفته گذشته به قفل کردن رای اولیه و عایق جایگاه خود را از بایدن پس از کارولینای جنوبی شتاب” شاو گفت. ساندرز می تواند تا آنجا پیش در رای اولیه شاو گفت که بایدن خواهد نیاز به پیروزی در انتخابات توسط دو رقمی. “این نظم بلند” او گفت:.

تشکر. مارک Veasey یک کنگره سیاه حزبی عضو که نشان دهنده یک فورت ورث تگزاس منطقه که شامل برخی از دالاس و حومه گفت: پس از ساندرز’ برنده شدن در نوادا دموکرات در زادگاه خود شروع به نگرانی در مورد سناتور ورمونت در حال اجرا با نامزدی. Veasey تایید بایدن در سال گذشته و با وجود ساندرز’ قدرت اعتماد به نفس است بایدن به خوبی انجام خواهد داد در تگزاس اگر نه آن را برد.

“وقتی که من رفتم به کلیسا در روز یکشنبه شما باید [دیده] اضطراب مردم بود و پرسش هایی که مردم از من می پرسی. مانند ” آیا این درست است که او یک سوسیالیست? چه سوسیالیستی? ما هنوز هم برای رفتن به قادر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ؟ آیا این درست است که برنی که قرار بود به اولیه اوباما؟'” Veasey گفت.

اما بایدن به نبرد ساندرز’ زمین بازی. ساندرز’ کمپین اول قرار داده و در زمین چهار ماه پیش و شش دراز مدت دفاتر و 18 مرحله بندی مکان های مینی دفاتر که در آن مردم جمع آوری جلوتر از canvassing و تلفن های بانکی. نظر سنجی در این زمینه قبل از شنبه انتخابات در کارولینای جنوبی به نفع ساندرز: یک NBC/Marist نظرسنجی تا به حال او را در اول با 34 درصد حمایت نسبت به توافق با 19 درصد است. یک نظرسنجی CBS بود ساندرز پیشرو بایدن 31 درصد به 26 درصد است.

ساندرز کمپین صرف $3.6 میلیون نفر در سراسر زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان تلویزیون در تگزاس دوم تنها به بلومبرگ که به صرف $48.8 میلیون نفر در سراسر تلویزیون خرید. بایدن صرف فقط $343,800 در تلویزیون در تگزاس اما هیچ کدام در زبان اسپانیایی ایستگاه — یک تکرار از تصمیم خود در نوادا به چشم پوشیدن است که متوسط.

با توجه به بایدن ستاد انتخاباتی تنها 6 درصد از لاتین هواداران اسپانیایی صحبت می کنند به عنوان زبان اول.

بلومبرگ X-factor در تگزاس و فوق العاده سهشنبه حکم بزرگ. قبل از از دست دادن خود را در آیووا و بلومبرگ را اشباع از امواج رادیو و تلویزیون در تگزاس بایدن رهبری ساندرز در دولت است.

“بدون سوال بلومبرگ نامزدی است که مصرف یک نیش از بایدن” گفت: تشکر. Filemon ولا (D-تگزاس). “پیام من به مردم در اینجا رفتن به سه شنبه که برای رای دادن بلومبرگ رای برای برنی بنابراین بهتر است آن را زباله نیست و رای [بایدن].”

ولا که پشتیبانی از بایدن ابراز اعتماد به نفس است که او را برنده جنوب تگزاس که در آن منطقه واقع شده است در طول تگزاس و مکزیک مرز.

برخی از تگزاس دموکرات نیست خوشحال با بلومبرگ.

“پچ پچ در طبقه سیاسی این است که ما نفرت واقع بلومبرگ آمده است با ده ها میلیون از پول خود و صرف آن را در خود جای واقعا کمک به رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا و فرمانداری نژادها و کوه در می رم خانه صندلی” گفت: سونیا ون متر یک مشاور در چهار دموکرات کنگره نژاد در دولت است. او گفت: کارکنان این زمینه به طور فزاینده ای در مواجهه با رای دهندگان متمایل به سمت بایدن چرا که او یک “شناخته شده کالا” و وجود افزایش نگرانی که ساندرز مطابقت ندارد تا به عنوان به خوبی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ کمپین اتحاد 19 دفاتر و 180 کارکنان بر روی زمین در تگزاس است. Alejandra صوت یک سخنگوی بلومبرگ ، رد این ایده است که این تاجر میلیاردر نامزدی کمک کرده است Sanders. یک ساندرز دستیار اعتراف کرد که بلومبرگ توسعه به Latinos ساخته کمپین عصبی است که او ممکن است سیفون حمایت از آن بلوک از رای دهندگان اما افزود که زمان و منابع ساندرز قرار داده است به دولت قرار می دهد و او را در جای پای محکم.

“ماشین آلات و پشتیبانی از حزب جمهوری خواه بزرگ است, بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به یک مقدار زیادی بیش از آرمانگرایی و فوق العاده چپ ایده های مترقی و حتی تلاش برای رفتن برابر است که ماشین آلات” گفت: Soto.

دولت ایالت رویس غرب یک کاندیدای سنا از دالاس گفت که او معتقد است بلومبرگ در نهایت برنده چند رای نسبت به میلیون ها نفر او را به سر برد و بایدن را جلو و جلوتر به دلیل حمایت از متوسط سفید رای دهندگان و آمریکایی های آفریقایی تبار.

مگر اینکه متوسط رای دهندگان به ضرب تقسیم آرای خود را به او گفت ساندرز را از دست خواهد داد چرا که او بیش از حد به سمت چپ.

“تنور من شنیدن زمانی که من در مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور است که ما باید به کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” غرب غم انگیز است. “و آن را به واقعی دشوار است به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر شما از یک نامزد و گفت او یک دموکرات سوسیالیستی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>