بایدن کمپین فشرده, لاتین, VP چشم انداز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام گفت: متحدان در روزهای اخیر که جو بایدن مبارزات انتخاباتی را آغاز کرده است بررسی صلاحیت او را برای معاون رئیس جمهور با توجه به یک منبع آشنا با مکالمات.

هری رید با نفوذ سابق رهبر اکثریت سنا است تشویق بایدن یک دوست در نظر گرفتن سن. کاترین کورتز متن ترانه مست و.

اما به عنوان لاتین نمایندگان مجلس و خیرین گام تا لابی خود را به نمایندگی از زنان دو برجسته ترین لاتین, چشم انداز, معاون رئیس جمهور شده اند تحت الشعاع قرار توسط رقیب دیگر — یکی دیگر از نشانه های, برخی نگران از لجبازی قطع ارتباط بین بحرانی بخش از رای دهندگان و بایدن مبارزات انتخاباتی.

بایدن مبارزه کند بوده است برای تنوع بخشیدن به کارکنان آن و پس از پرداخت توجه کمی به Latino رای دهندگان اولیه کار را انجام دهید تا زمین در رسیدن به گروه یک مشکل است که نظرسنجی می گویند می تواند در persuadable Latinos حرکت به سمت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا نشستن از انتخابات است.

“من نگران هستم بایدن هنوز نمی باید قوی لاتینی مشاوران که در حال همسالان خود گفت:” دومینگو گارسیا رئیس جمهور LULAC. “این Latinos [در مبارزات انتخاباتی] آنها مانند بچه های کوچک جدول. آنها در رشد یو پی اس ،

کورتز متن ترانه مست و و Lujan گریشام بودند هرگز در نظر گرفته نامزدها به احتمال زیاد برای معاون رئیس جمهور با چندین بالاتر-مشخصات و بهتر متصل دموکرات در نظر گرفتن. کورتز متن ترانه مست و گفت: CBS News در ماه نوامبر که او را کاهش به یک همسر در حال اجرا اگر او پیشنهاد شد هر چند دموکرات ها به او گفته اند این امر می تواند دشوار اگر نه غیر ممکن است برای او به تصویب. نه مدعی است که به طور فعال ترویج خودش.

اما بسیاری از لاتین طرفداران در حال جستجو برای تاخت و تاز به این کمپین به فشار خود را برای کورتز متن ترانه مست و و Lujan گریشام با این استدلال که هر کدام نشان دهنده یک فرصت مهمی برای افزایش لاتین مشارکت در نوسان متحده است.

Mayra Macías, مدیر اجرایی, لاتینی, پیروزی, پروژه, یک سازمان است که تایید بایدن پیش از نوادا قفقاز و اختصاص داده شده به انتخاب Latinos گفت: او آگاه است از حداقل یک نماینده مجلس برای دفاع از Lujan گریشام در داخل بایدن مبارزات انتخاباتی در حالی که کورتز متن ترانه مست و اتحاد ‘متحدان بزرگ مانند سناتور هری رید.”

هنری مونز سابق امور مالی رئیس کمیته ملی حزب دموکرات است که در لابی برای ترویج لاتین برای معاون رئیس جمهور با توجه به چندین دموکرات آشنا با تلاش. و گارسیا گفت: سازمان ابلاغ به بایدن مبارزات انتخاباتی بارها و بارها که “لاتین به عنوان یک معاونت را افزایش بلیط و اجازه می دهد آن را به نفع خود ایالات آریزونا, نوادا, کلرادو و فلوریدا قرار داده و تگزاس را به بازی.”

Rep. سیلویا گارسیا (D-تگزاس) گفت: او شده است پیام کوتاه با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti یک بایدن کمپین co-صندلی و عضو چهار نفر در حال اجرا-mate کمیته انتخاب که او گفت: خواسته برای ورودی در فرآیند انتخاب.

گارسیا به نام کورتز متن ترانه مست و Lujan گریشام و سابق کار, منشی, هیلدا سولیس به عنوان آمریکای لاتینی در بالای لیست او گر چه هنر که باید در نظر گرفته شود.

“از آن زمان به مطمئن شوید که آمریکای لاتینی بخشی از مکالمه,” او گفت:. “من قطعا نمی خواهید ما را به نادیده گرفته می شود به خصوص زمانی که ما چنین کالیبر زنان به نگاه است.”

Rep. تونی Cardenas (D-کالیفرنیا.) رئیس کمپین بازو برای کنگره اسپانیایی انجمن گفت: “من به دنبال دیدن جو بایدن با کیفیت, معاون ریاست جمهوری, همسر در حال اجرا بر روی یک بلیط برنده. اولین نامی که به ذهن می آید سر و گردن بالاتر تقریبا هر کس دیگری است کاترین کورتز متن ترانه مست و از نوادا” و اضافه کرد که Lujan گریشام و تشکر. Lucille Roybal-Allard (D-کالیفرنیا.) همچنین می تواند خوب میدارد.

“اگر شما واقعا دوست دارم کسی و شما می خواهم آنها را به در نظر گرفته شود و سپس صحبت می کنند و من فکر می کنم که Latino سازمان باید صحبت کردن و برای داشتن یک, لاتین, معاون کاندیدای ریاست جمهوری,” او گفت:. “من شخصا صحبت کرده و من همچنان به انجام این کار است.”

یک منبع آشنا با بایدن کمپین معاون ریاست جمهوری انتخاب فرایند گفت که “با توجه به تقریبا هر چیزی که مردم خواندن و یا شنیدن در مورد این تلاش کسانی که صحبت نمی دانم و کسانی که می دانند حرف نمی زنند. تعامل با این گروه که ما در بهترین اعتماد به نفس و همچنین با جامعه لاتین در قلب ما مبارزه است. هر چیزی که مردم فکر می کنم آنها می دانند که در مورد frontrunners آنها می توانید مطمئن باشید هیچ حقیقت به آن است. این یک گسترده و جامع فرایند است که شامل بیش از یک دوجین زنان از جمله آمریکای لاتینی.”

چند لاتین استراتژیست اذعان کرد که خود را معاون ریاست جمهوری تلاش های لابی گری تا کنون فاقد انسجام. خارج شده است sidetracked, Macías گفت: با coronavirus بیماری همه گیر. او گفت: سازمان در حال حاضر برنامه ریزی “هر دو یک رو و داخلی کمپین” بایدن برای تشویق به انتخاب لاتین به عنوان یک همسر در حال اجرا.

پس از بایدن در اواخر ماه آوریل به نام خود را در حال اجرا همسر انتخاب کمیته Macías گفت: “ما یک حس قوی تر از کسانی که مردمی که ما باید صحبت کردن هستند.”

داخلی کریستبل الکس ارشد بایدن مشاور یک بار شده بود بازدید لاتین اهدا کنندگان و فعالان به عنوان یک پتانسیل مجرا به بایدن در جستجو برای یک همسر در حال اجرا. اما او تاثیر کمی بیش از تصمیم گیری در این مسئله با توجه به چند نفر آشنا با مبارزه است.

“وجود دارد فقط یک گروه کوچک از افرادی که تصمیم گیری در مبارزات انتخاباتی و Latinos در اتاق نیست که در آن اتفاق می افتد به عنوان همیلتون می گوید” گفت: چاک Rocha بود که مشاور ارشد برنی ساندرز و معمار خود را توسعه لاتین تلاش است.

خواسته به طور خاص اگر Alex است که به گوش او پاسخ داد: “من فکر نمی کنم.”

“اگر آنها گوش دادن به کریستبل وجود دارد که در حال حاضر لاتین در بلیط و وجود دارد خواهد بود در حال حاضر یک زن و شوهر از صد Latinos استخدام,” او گفت:.

به عنوان Latinos در درون حزب دموکرات تلاش خود را برای سازماندهی فشار بسیاری لاتین قانونگذاران فعالان سیاسی و فعالان هشدار بایدن کمپین نیاز به بهبود استراتژی خود را به دادگاه رو به رشد هیسپانیک رای دهندگان.

لاتین, معاون رئیس جمهور, برخی, لاتینی فعالان و بسیج گروه می گویند می تواند خار یک رای دهندگان است که بسیار قابل توجه و حتی تغییرات کوچک در مشارکت در انتخابات و یا رای دادن در اولویت می تواند تغییر نوامبر نتیجه.

اما آمریکای لاتینی در حال رقابت با نگرانی در مورد یک معاون کاندیدای ریاست جمهوری, انرژی, سیاه رای دهندگان ترقی خواهان یا متوسط دموکرات در میانه.

برای آمریکای لاتینی گفت: Colin Rogero یک واشنگتن-بر اساس Latino مشاور رسانه های “بخشی از این چالش است که وجود دارد نه سابقه کمک های مردمی شبکه وجود دارد که برای این نامزدها … Latinos وجود ندارد در قدرت جمعی و من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که دشوار است برای مردمی است که از جامعه اسپانیایی زبان به درک آن است و نه یک متحد رای گیری بلوک در راه همان است که مردم نگاه آفریقایی-آمریکایی رای در کشور است.”

او گفت: “آن را مانند وجود دارد یک نیمکت برای بایدن مبارزات انتخاباتی و یا دموکرات ها در سراسر کشور به نگاه” و اضافه کرد که با بسیاری از لاتینی ها در کنگره هنوز هم نسبتا junior “آن را مانند آنها یک دسته کامل از کوله پشتی نشده است.”

ریاست جمهوری اولیه بود که آخرین نمونه. در طول تاریخ میدان زیادی از دموکرات ها تنها یک نامزد سابق مسکن و توسعه شهری, منشی, Julián Castro, بود , لاتینی. او کاهش یافته است قبل از آیووا قفقاز و هنوز به طور رسمی تایید بایدن. و کورتز متن ترانه مست و و Lujan گریشام نمونه هایی از چگونه به تازگی Latinos شروع به گرفتن اهرم قدرت است. کورتز متن ترانه مست و اولین, لاتین, عضو مجلس سنای ایالات متحده. در سال 2018 Lujan گریشام شد اولین زن فرماندار دموکرات نیومکزیکو و دموکراتیک لاتین فرماندار در سراسر کشور.

هنری کیسنرس بود که شهردار سن آنتونیو که در سال 1984 او به Walter Mondale ریاست جمهوری همسر در حال اجرا گفت: کورتز متن ترانه مست و یا Lujan گریشام خواهد بود “بزرگ” انتخاب شده است. اما او افزود: “من شخصا برش معاون رئیس جمهور برخی از کساد اگر او را برداشت شخص او فکر خواهد کاملا کمک به او را با انتخابات و من نمی خواهم برای قرار دادن هر گونه فشار اضافی بر او خودم.”

“آفریقایی-آمریکایی جامعه می توان گفت دلیل است که او برنده خواهد شد این نامزدی به دلیل آنچه اتفاق افتاده در کارولینای جنوبی و نقاط پس از آن در جنوب” گفت: کیسنرس بود که از وزارت مسکن و توسعه شهری ایران در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون. “به طوری که به نظر مهم برای او. و سپس آوردن کسی که می تواند به تحریک مردم در امتداد خطوط سناتور وارن, من می توانم درک کنند که نوع انتخاب است. و آوردن کسی که می تواند در امتداد آن ایالات غرب میانه و صحبت می کنند به مرکز … من می توانم درک که انتخاب.”

که به عنوان نگرانی مهم است, او گفت:, “من فکر می کنم از آن خواهد شد یک تصمیم است که می تواند محاسبه و نزدیک ما به انتخابات است.”

بایدن به طور گسترده ای انتظار می رود را به یک تصمیم در درجه اول بر اساس شیمی شخصی و همسر در حال اجرا را درک توانایی حکومت. بایدن مبارزه برای کورتز متن ترانه مست و در نوادا در سال 2016 و گفت: جمعیت وجود دارد که پسر خود را کمال بایدن سابق دلاور دادستان کل تحسین کورتز متن ترانه مست و قبل از مرگ و به اشتراک گذاشته شده “همان ارزش های مجموعه ای” را به عنوان او.

برای Lujan گریشام زمانی که خواسته در سی ان ان در مورد پتانسیل و موقعیت ماه گذشته, او گفت:, “من می خواهم به فرماندار جدید مکزیک است.”

با این حال او اضافه کرد که او را “انجام آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از یک بایدن دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>