بایدن مدعی گشت با وجود دور دوم به پایان ساندرز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — دوم جدید برای اولین بار جو بایدن.

پس از دلتنگ چهارم و پنجم پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر بایدن صدا پیروز توجه داشته باشید هنگامی که او در زمان این مرحله در یک اتحادیه هال در اینجا و اعلام گشت — حتی اگر کمتر از 10 درصد از حوزه بودند و به او نشان داد و در دور دوم به برنی ساندرز.

“من می دانم که ما نمی دانیم که نتایج نهایی نشده است, اما من احساس می کنم واقعا خوب می شود.” “شما من را در یک موقعیت است. شما می دانید مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما ما زنده هستیم و ما در حال آمدن است و ما در حال رفتن را به نفع خود.”

در یک نقطه و یک عضو از میان جمعیت فریاد زد که 77 ساله شد “بچه باز گشت!”

لحظات قبل از سخنرانی بایدن مدیر کمپین گرگ شولتز گفت: در توییتر که “ما بر اساس داده های داخلی بایدن در خواهد آمد قوی دوم امشب در نوادا” به دلیل قوی مردم در انتخابات در میان آمریکایی های آفریقایی تبار حزبی را برانگیخت مسن تر از 65 سال و کسانی که مخالف مدیکر برای همه ساندرز’ امضای طرح است.

اما بایدن اعلام شد و زودرس به گفته پیت Buttigieg انتخاباتی که پیش بینی شده در یک نقطه که سابق South Bend, Ind. شهردار در دوم. بایدن منجر شود اما رشد بیش از Buttigieg به عنوان شب عینک.

در جلسه شب سخنرانی Buttigieg نیز جلب دور واضح تر در مقابل با Sanders, تماس او را با نام و متهم او را از پیشرو “انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی ها” است که نمی خواهد تغییر “سمی تن ما سیاست است.” ساندرز عملیاتی اخراج در Buttigieg برای صحبت کردن بسیار دشوار هنگامی که او فقط شلاق.

بایدن تر بود مورب.

“I ain’t سوسیالیستی. I ain’t a plutocrat,” بایدن گفت: ارجاع ساندرز و میلیاردر مایک بلومبرگ.

عقب و جلو بین ساندرز و Buttigieg چیزی است که بایدن می خواهد به منظور به نظر می رسد بالاتر از فرای به عنوان او سر به کارولینای جنوبی Feb. 29 اولیه باید برنده انتخابات برای معاون سابق رئیس جمهور. اما بایدن به ضرر و زیان بزرگ و ساندرز’ برنده بزرگ منجر به عمیق بالقوه ترک در بایدن را کارولینای جنوبی فایروال.

“ما میخوایم برنده ما میخوایم پیروزی در کارولینای جنوبی” بایدن روز شنبه گفت. “و سپس سه شنبه است و ما در راه ما را!”

برای ماه بایدن انتخاباتی شده است مبتنی بر یک کارولینای جنوبی برنده که خواهد او منجنیق به مارس 3 شنبه متحده و فراتر از آن. اما مبارزات انتخاباتی خود پس از پیش بینی او برنده خواهد بود حداقل یکی از این سه نفر دیگر از اوایل متحده و او موفق به انجام آن در هر زمان.

نوادا از دست دادن به سندرز نیز در تضاد بایدن کمپین دیرینه ادعا می کند که سناتور ورمونت مبارزه را در مقایسه با بایدن در یک دولت با بخش بزرگی از غیر سفید رای دهندگان. نظر سنجی و مقدماتی حزبی نتایج نشان می دهد ساندرز موفق به کسب بیشترین سهم از غیر سفید رای دهندگان به خصوص Latinos.

زمانی که بایدن برای اولین بار در مسابقه او استدلال او می تواند برنده سفید طبقه کارگر رای دهندگان بیش از حد. اما او شروع به واجد شرایط بیانیه ای که پس از از دست دادن در به شدت سفید آیووا و نیوهمپشایر.

“نظریه خود را از مبارزات انتخاباتی است که او می تواند برنده ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا و که او می تواند رای سفید وجود دارد که رفت و برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: جان کلمن 62 ساله آفریقایی-آمریکایی رای دهندگان گفت: سیاسی در انجمن سایت شنبه. “اما ما فقط رفت و از طریق این دو کشور با این همه سفید رای دهندگان و او در آمد, چه, چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمپشایر? او نمی تواند به سفید رای وجود دارد; چرا که او در حال رفتن به برنده آن در کشورهای دیگر?”

در حالی که این درست است که بایدن لذت می برد قوی آفریقایی-آمریکایی در حمایت از نوادا و می توانید انتظار آن را در کارولینای جنوبی این شک و تردید از رای دهندگان مانند کلمن نیست محدود به کارولینای جنوبی که در آن نظرسنجی ها نشان می دهد در این مسابقه را سخت تر کرده با Sanders.

بایدن پرواز به کارولینای جنوبی در شب شنبه شروع به مبارزه برای کل هفته وجود دارد. ساندرز در مقابل بهتر است بودجه و کاهش انتظارات در مورد برنده شدن در کارولینای جنوبی به عنوان او بر برنده مگا-متحده از کالیفرنیا و تگزاس در آوریل 3.

اگر بایدن انتخاباتی در نوادا است که هر اندازه گیری, او به احتمال زیاد تمرکز بیشتر در تبدیل کردن رای دهندگان بیش از Latinos. در هفته بایدن صرف در نوادا رفت متعدد آفریقایی-آمریکایی رویدادهای برگزار شد و تنها کسی است که آشکارا به دادگاه تجدید نظر به Latinos.

در اجرا تا به کارولینای جنوبی که بیش از دو سوم اولیه رای دهندگان سیاه است بایدن را لاغر به زمان خود به عنوان معاون رئیس جمهور به ملت اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور, باراک اوباما. بایدن روز شنبه در شب ساخته شده است که به ذکر است لینک خود را به اوباما به عنوان به خوبی به عنوان یک گزارش که ساندرز یک بار در نظر گرفته primarying اولین رئیس جمهور سیاه.

“من افتخار می کنم که با اجرا باراک اوباما” بایدن گفت. “من افتخار می کنم که هنوز هم به دوست خود. و من به شما بگویم چه ؟ من به شما قول می دهم من صحبت کردن در مورد در حال اجرا دموکراتیک اولیه در برابر او در سال 2012 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>