بایدن پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اتحاد مسجل اکثریت نمایندگان به کنوانسیون دموکراتیک قفل کردن حزب نامزدی ریاست جمهوری با توجه به آسوشیتد پرس.

AP در حال حاضر پروژه هایی که بایدن برنده 1,993 نمایندگان به کنوانسیون ملی فقط بیش از سحر و جادو تعداد 1,991 مورد نیاز برای حفظ نامزدی در اولین رای گیری.

برای بایدن آن موضوع که اگر او خواهد رسید که تعداد پس از سن. برنی ساندرز (I-Vt.) پایان مبارزات انتخاباتی خود در اوایل ماه آوریل پس از یک رشته از تسلط پیروزی برای معاون رئیس جمهور سابق در انتخابات مقدماتی حزب در سراسر مارس.

“این یک افتخار برای رقابت در کنار یکی از با استعداد ترین گروه از نامزدهای حزب دموکرات تا کنون به میدان فرستاد و من با افتخار می گویند که ما در حال رفتن به این انتخابات متحد حزب” بایدن در بیانیه ای گفت ایمیل به خبرنگاران در مدت کوتاهی پس از AP را اعلام. “من می خواهم به صرف هر روز بین در حال حاضر و در ماه نوامبر 3rd مبارزه برای کسب آرای آمریکایی در سراسر این کشور بزرگ به طوری که ما می تواند برنده نبرد برای روح این ملت و مطمئن شوید که به عنوان ما به بازسازی اقتصاد ما هر کس می آید همراه است.”

چرا که همه مخالفان خود تا به حال کاهش یافته است بایدن در حال حاضر در نظر گرفته شده خود را presumptive نامزد. مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر به امضاء مشترک به مالی موافقت نامه با کمیته ملی حزب دموکرات — چیزی حزب بود تمایلی به انجام در حالی که ساندرز بود و هنوز هم در این مسابقه است.

هر عمده دموکراتیک super PAC در حال حاضر اندود شده تا پشت بایدن به عنوان به خوبی. مختلف — از جمله اولویت های ایالات متحده آمریکا است که بایدن در مبارزات انتخاباتی تلقی شده است پیشرو در خارج از گروه — انجام حتی قبل از Sanders, خارج از مسابقه اعلام کرد بایدن به احتمال زیاد نامزد در زمانی که او در حال فرار با یک رشته از مسابقات ساخته شده است که نامزدی خود را نگاه کنید به طور فزاینده ای مطمئن است.

بایدن هنوز هم می تواند استفاده از انتخابات عمومی بودجه تا زمانی که به طور رسمی به نام نامزد در اوت کنوانسیون در میلواکی است. اما مبارزات انتخاباتی به طور قابل توجهی آهسته خود را صرف در میان coronavirus همه گیر و حتی خود را به عنوان جمع آوری کمک های مالی را افزایش می دهد.

بایدن و DNC جمعی مطرح $60.5 میلیون دلار در فروردین ماه گذشته که اطلاعات عمومی در دسترس است کشیدن به حتی با آنچه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه مطرح کرده بود که در ماه است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را توانمند انتخاب مجدد جمع آوری کمک دستگاه را به طور قابل توجهی بیشتر پول در بانک به انتخابات عمومی.

در پایان آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: آن جمعی انتخاب مجدد تلاش کرده بود $255 میلیون دلار پول نقد در دست. کمپین عمومی امور مالی براده نشان داد بایدن و DNC تا به حال حدود 97.5 میلیون دلار پول نقد در دست.

هر دو طرف مورد نیاز خواهد بود به گزارش ماه مه خود را تامین مالی فعالیت های بعد از این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>