بایدن همچنان به رهبری در ویسکانسین, پنسیلوانیا, نظر سنجی نشان می دهد

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن همچنان به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میدان نبرد ایالت ویسکانسین و پنسیلوانیا با توجه به ایسنا پس زمینه ردیاب نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن 6 درصد در میان به احتمال زیاد رای دهندگان در هر دو کشور — 49 درصد به 43 در پنسیلوانیا 48 تا 42 در ویسکانسین. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده هر دو از کسانی متحده در سال 2016 کمتر از 1 درصد است اما رای گیری در ماه های اخیر همواره قرار داده بایدن پیش رو در هر دو.

در هر دو ایالت این نظرسنجی گفت: بایدن خواهد بود بهتر از وقت در اداره coronavirus همه گیر کند و در 10 نقطه لبه در پنسیلوانیا و 15 نقطه در حاشیه این موضوع در ویسکانسین.

بایدن انتظار می رود که به پرده انتخاب معاون ریاست جمهوری در چند روز آینده. اکثریت رای دهندگان در هر دو کشور هر چند گفت: چاره ای نیست به خصوص توجه به آنها — 62 درصد در پنسیلوانیا گفت: بایدن انتخاب شد “بسیار مهم” و یا “اصلا مهم” آیا به عنوان 56 درصد در ویسکانسین.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آن دو کشور در سال 2016 هیچ حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری انجام داده بود پس از سال 1980s. که هم درست میشیگان و آن سه متحده با 46 ترکیب کالج انتخاباتی رای دهندگان در نظر گرفته شد به آنهایی که تهمت قرار داده است.

CBS اخبار نظر سنجی انجام شده توسط YouGov از اوت. 4-7 بر اساس نمونه 1,009 ثبت نام رای دهندگان در ویسکانسین و 1,225 در پنسیلوانیا است. حاشیه خطا برای ثبت نام رای دهندگان در هر دو کشور بودند به علاوه یا منهای 3.7 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید