بایدن Coronavirus سخنرانی طراحی شده بود به دنبال ریاست جمهوری. آن کار می کرد.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

ویلمینگتون— این سخنرانی جو بایدن نیاز به ارائه.

پوشش بیش از یک ساعت, یک بسته از خبرنگاران ایستاده بود در نزدیکی در حال انتظار برای ورود مزین اتاق در هتل Du Pont در ویلمینگتون به شنیدن معاون رئیس جمهور سابق اقدام به انجام مخالف آنچه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده شب قبل از: یک تصویر از “قوی ثابت و قادر به رهبری” به آدرس coronavirus بیماری همه گیر.

محل befitted ریاست جمهوری امیدوار: پانل های با ضخامت نیروی دریایی-آبی فلر پرده آویزان منظمی فشرده پشت پنج زیادی پرچم آمریکا هر کدام با یک طلا کوچک عقاب نشسته بر ماست. براق شش لامپ candelabras مجهز به دیوار کنار بیشتر ماند. در یک نور خاص آن می شده اند و کاخ سفید است.

فقط 30 دقیقه پس از او برنامه ریزی شده به نظر می رسد (با توجه به ویژگی های مشکلات صدا در محل) بایدن ظهور جدی در تن شدن مستقیم به موضوع در دست است. روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دقیق دولت او در پاسخ به کروناویروس—که بلافاصله پس منجر به سردرگمی در مورد محدودیت های مسافرتی از اروپا—بایدن ایستاده بود هنوز هم با استفاده از Covid-19 نام بیماری ناشی از رمان coronavirus در طول سخنان خود.

“کمرنگ جلوه دادن آن اینکه بیش از حد بی اعتنا و یا پخش اطلاعات غلط است و تنها به ما صدمه دیده” بایدن گفت: ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن با نام حدود 3 دقیقه به سخنرانی خود. “به من اجازه دهید شفاف: coronavirus ندارد وابستگی سیاسی.”

سپس او به یک بیانیه گسترده در مورد آینده: “هیچ رئیس جمهور قول می دهم برای جلوگیری از شیوع آینده اما من به شما قول می دهم این است: زمانی که من رئیس جمهور ما بهتر خواهد بود آماده پاسخگویی بهتر و بازیابی بهتر است. ما منجر خواهد شد و با علم” او اضافه شده در مقطع دیگری.

آدرس عمدتا غیر سیاسی در طبیعت ارائه بایدن قویترین مقایسه با انتخابات عمومی matchup در برابر تهمت به تاریخ. داشتن امن frontrunner وضعیت دموکراتیک اولیه پس از یک سری از برنده سراسر نقشه بایدن به دنبال موقعیت خود را به عنوان قادر به اجرایی برای رسیدگی به بحران بهداشت عمومی جهانی magnitute. فقط گاه به گاه ذکر جمهور (“متاسفانه این ویروس گذاشته لخت شدید کاستی های دولت فعلی گفت:” در یک نقطه) و به طور کلی صحبت کردن محاسن علم مشارکت جهانی و “پررنگ و مهربان رهبری” معاون سابق رئیس جمهور واگردانی خود آشنا نقش رابط در رئیس وزن به شدت در متحد کردن کشور در برابر ویروس.

“آن را لمس مردم در موضع قدرت و به عنوان مهمترین آسیب پذیر در جامعه ما می شود.”

دموکراتیک حزب سوسیالیست در زمان قابل توجهی از سخنرانی خود را به پرده های جدید خود را برنامه ریزی به آدرس رو به رشد coronavirus تهدید. این پیشنهاد خواستار “موثر” اضطراری ملی در واکنش به حداقل رساندن آن گسترش و پیشنهاد حذف هزینه موانع برای پیشگیری و مراقبت است. همچنین برای دنبال گزینه های برای کمک به “hard-آمار کارگران و خانواده ها و کسب و کارهای کوچک و برای ایجاد ثبات در اقتصاد آمریکا است.”

صحبت کردن برای کمتر از 30 دقیقه بایدن رئیس سابق کمیته روابط خارجی مجلس سنا نیز نامیده می شود برای امریکا منجر به یک واکنش جهانی, دوباره, pivoting فقط گاه به گاه به اشاره به نیاز به “بازسازی رهبری آمریکا” که او معتقد است به جای تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“برچسب Covid-19 یک” خارجی ویروس نمی جابجایی پاسخگویی برای misjudgments که گرفته شده است تا کنون با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت,” او گفت:.

روز چهارشنبه بایدن انتخاباتی اعلام کرد که تشکیل بهداشت عمومی کمیته مشورتی برای “به حداقل رساندن خطرات بهداشتی برای نامزد کارکنان و حامیان” متشکل از پزشکان و سابق غذا و داروی کمیسر میان کارشناسان دیگر. همچنین گفت که آن را نگه مجازی حوادث در ازای فیزیکی آنهایی که از فراوانی از احتیاط برای به حداقل رساندن خطر است. روز جمعه او را نگه مجازی تاون هال با اعضای جامعه در ایالت ایلینوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>