بایدن cranks مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران آنها می تواند مانند نگاه ضعیف “تالارهای” اگر آنها نمی “تسلط” معترضان و به نام “قصاص.”

جو بایدن برگزار می شود یک رویداد بزرگ-شهر شهرداران دست و پنجه نرم کردن با ناآرامی های خشونت آمیز به بحث در مورد نیازهای خود و متعهد پلیس اصلاحات.

روز دوشنبه تقسیم صفحه نمایش تحویل یک تضاد در خلق و خو و سبک بین رئیس جمهور فعلی و presumptive دموکراتیک نامزد — و آن را با طراحی.

برای معاون سابق رییس جمهور دوشنبه به عنوان لحظه ای مهم — شاید مهم ترین برای بایدن پس از coronavirus مستند آغاز شده است. به عنوان در سراسر کشور تظاهرات و خرابکاری تبحر در سراسر امریکا شهرهای بزرگ بایدن به دنبال استفاده از همگرایی بحران به لرزش کردن تصویر از او به عنوان محبوس در ویلمینگتون دلم., زیرزمین پروژه های مختلف و سبک های رهبری و در گوشته رهبر اپوزیسیون دموکراتیک.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به یک پناهگاه امن در زیر کاخ سفید هنگامی که معترضان با تجمع در مقابل ساختمان بیش از آخر هفته بایدن عمدا تصمیم به گرفتن یک مخالف رویه جلسه یکشنبه با تظاهرکنندگان در نزدیکی دلاور صفحه اصلی. بایدن انتخاباتی مشاوران متعهد به قید وثیقه از زندان معترضان در توییتر تهمت هشدار معترضان درباره چشم انداز “شوم سلاح” و “شریر ترین سگ است.”

“که تمام هدف به بگو اینجا که من هستم و در اینجا رهبری این کشور نیاز دارد در حال حاضر'” گفت: Harold Schaitberger رئیس انجمن بین المللی آتش نشانان و دیرین بایدن متحد. “به آن نیاز دارد به همان اندازه رهبری و قدرت به همان اندازه و به همان اندازه محبت و درک و شناخت است که ما هنوز در جوامع است که آیا باید به قرار داده تا با عناصر از تبعیض است.”

در پاسخ به خشونت و هرج و مرج است که فوران کرده است در بسیاری از شهرستانها پس از هفته گذشته کشته شدن یک مرد سیاه و سفید در زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حد زیادی به تصویب رسید یک مبارز تن بارها و بارها خواستار اقدامات خشن علیه معترضان.

بایدن با استفاده لحظه ای به ترک خود او تحمیل coronavirus قرنطینه و تماس برای آشتی. روز یکشنبه او با تظاهر کنندگان در خیابان های ویلمینگتون. روز دوشنبه با او ملاقات با رهبران در کلیسا وجود دارد قبل از برگزاری یک میزگرد مجازی با شهرداران از لوس آنجلس, شیکاگو, آتلانتا, St. Paul و مینیاپولیس — که برخی از آنها به انتقاد از رئیس جمهور برای استفاده از التهابی و بس.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مسخره از امریکا و دموکراسی ما. وقتی که من نگاه, جو بایدن, آن را آنتی تز از همه چیز که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده هر روز” آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: سیاسی در روز دوشنبه. “او با اذعان به درد ما و او تصدیق کرد که به صورت دردناک به عنوان آن است که به تماشای مرگ جورج فلوید لایه های وجود دارد که به آنچه که ما در حال دیدن بازی در خیابان های ما در حال حاضر. به عنوان او اذعان دارد آن او می خواهد به شنیدن از رهبران در سراسر این کشور در آنچه که ما می توانید انجام دهید بهتر, چگونه ما می توانیم آن را بهتر با هم.”

ایده این بود برای نشان دادن یک دست ثابت در طول زمان بحران و بایدن می تواند سازنده تعامل با معترضان — هدفمند مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها بایدن انتخاباتی است به تصویر کشیده شده به عنوان تزریق سم به در حال حاضر فرار شرایطی.

“شما باید دستگیری این افراد و شما باید هزینه آنها. … این تروریست هستند. آنها به دنبال انجام کارهای بد به کشور ما است. آنها antifa و آنها رادیکال چپ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس با فرمانداران دوشنبه با توجه به ضبط به دست آمده توسط سیاسی. “ما نیاز به نظم و قانون در کشور ما است. اگر ما نظم و قانون ما ندارد یک کشور است.”

در آن تماس فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به نام رئیس جمهور گفت: سختگیری در طول چند روز گذشته از خشونت بود, تنها تشدید این وضعیت است.

“من شده است فوق العاده در مورد فصاحت و بلاغت است که مورد استفاده شما است. آن بوده است التهابی و خوب نیست که افسر به چوک جورج فلوید به مرگ — اما ما تماس بگیرید برای آرامش” پریتزکر یک دموکرات گفت: برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “لفاظی که بیرون آمدن از کاخ سفید است و آن را بدتر. من احساس می کنم که من نیاز به می گویند مردم احساس درد واقعی وجود دارد و ما باید به رهبری ملی در تماس برای آرام است.”

“من نمی خواهم خود را لفاظی خیلی یا” تهمت ضرب گلوله کشته است. سپس با اشاره به coronavirus او گفت: فرماندار ایلینوی “من فکر می کنم شما می توانید انجام یک کار خیلی بهتر باشم.”

برخورد شد دراماتیک خروج از بایدن مجازی میزگرد با شهرداران که در آن او صبورانه گوش به چالش های آنها در مواجهه با معترضان و حساسیت در اطراف خشونت پلیس.

“این کشور در حال گریه کردن برای رهبری در حال حاضر چه جو بایدن آیا امروز نه فقط صحبت کنید اما گوش دادن. او رفت و به گوش مردم در جامعه خود و شنیدن در مورد چگونه آنها در حال دست و پنجه نرم کردن با آنچه اتفاق می افتد در این کشور است. که معنی دار رهبری گفت:” کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین. “آنچه ما دیده ایم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام دهید این است که نشستن در کاخ سفید و صدای جیر جیر.”

بایدن ظاهر می شود دوشنبه در بتل AME Church نزدیکی دلاور خانه گفت: یک گروه کوچک از رهبران آمریکایی که او را به ایجاد “پلیس نظارت هیئت مدیره” در 100 روز اول در اتاق و گفت: پلیس نیاز به باز آموزی برای جلوگیری از خشونت.

“در بسیاری از چیزهای مختلف است که می تواند تغییر کند. وجود دارد بسیاری است که می تواند انجام شود” بایدن گفت و اشاره کرد که خشونت پلیس نیست و صرفا محدود به افسران. “فرهنگ است باید با آن برخورد شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین, انتقاد بایدن انتخاباتی کارکنان برای اعلام آنها اهدا به یک گروه است که پرداخت وثیقه برای کسانی که دستگیر شدهاند در میان تظاهرات در مینیاپولیس.

“اگر جو بایدن فکر می کند که غارت و شورش و تخریب در خیابان های سراسر این کشور است و چیزی برای افتخار پس از آن که جالب به” کمپین سخنگوی ریک گرکا گفت. “تظاهرات به افتخار حافظه جورج فلوید ربوده شده اند. و برای مبارزات انتخاباتی خود به جانبداری با جنایتکاران است که ربوده اند این فرایند این است که نفرت انگیز است.”

در همان زمان تهمت معتقد است که یک پاسخ قوی همراه با فدرال عمل مانند او روز دوشنبه اعلام کرد را به راحتی به حومه رای دهندگان — به خصوص زنان سفید پوست او بوده است خونریزی — اگر آنها را به ترس از گسترش بی قانونی با توجه به دو مشاور که صحبت با رئیس جمهور.

دوشنبه شب در یک باغ گل رز گفتار تهمت افتخار استناد به 1807 قیام عمل هشدار دهنده از “هرج و مرج” و امیدوار کننده “فوری ریاست جمهوری اقدام به توقف خشونت و بازگرداندن امنیت و ایمنی در امریکا است.” فقط قبل از سخنرانی اجرای قانون پاکسازی خیابان در نزدیکی کاخ سفید از تظاهرکنندگان.

هنوز هم وجود دارد نگرانی در میان تهمت حامیان و مشاوران است که ناآرامی و رئيس جمهور در پاسخ به آن تا کنون صدمه دیده بیش از آن کمک کرده است در بخشی به دلیل آن می آید در میان یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به نظر می رسد با توجه بایدن افزایش بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال های اخیر نظر سنجی های ملی.

بایدن را ظاهر عمومی در روز یکشنبه و دوشنبه شد و یک گام به سمت پرداختن به آنچه که شده است یک موضوع حساس برای مبارزات انتخاباتی خود — که “بایدن در زیرزمین” تم. ران Klain یکی از بایدن بالا مشاوران نوشت: روز شنبه در رسانه های اجتماعی: “قبل از اینکه یک فرد @ من چرا @JoeBiden باید در بیشتر, من به شما التماس به صدای جیر جیر در @MSNBC و @سی ان ان و از آنها بپرسید که چرا آنها نمی حمل, خود, دو, حوادث امروز؟”

Bedingfield گفت: انتقاد “به طور کامل نتواند علامت است.”

“اگر شما به یاد داشته باشید چند ماه پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود به باغ گل رز جلسات و مردم گفت که این بود پایان بایدن کمپین به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال قلدر منبر. خوب چه اتفاقی افتاد ؟ آن را به پایان رسید تا او را به انجام بیش از آسیب خوب” Bedingfield گفت. “او خود را به پایان رسید تا توقف آن جلسات به دلیل آن را ارائه هرج و مرج و آشفتگی بیشتر و آنها این را نمی خواهم.”

بایدن انتظار می رود که به تدریج تا سطح شیب دار فرد در حوادث و در نهایت به خارج از کشور سفر که مربوط به محدودیت های آرام هستند. با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را در روزهای آینده معاون سابق رئیس جمهور برگزار خواهد شد بیشتر در مذاکرات مانند آنهایی که او روز دوشنبه با رسیدن به رهبران محلی و بحث در مورد چگونه به تعادل نژادی حساسیت و اهمیت اجرای قانون است. این کمپین همچنین تکیه به تضاد در آینده روز و با هدف به نمایش بایدن است “پایدار و مداوم صدا” در تضاد با شعارهای نشأت گرفته از کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>