بایدن بریدگی عمیق به مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 نقدی استفاده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن تقریبا بسته یک بار خمیازه کشیدن نقدی شکاف بین او و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اهدا کنندگان جاری شدن سیل در مبارزات انتخاباتی خود و کمیته ملی حزب دموکرات با پول در ماه های اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه باید سال ها وقت صرف ساخت یک توانمند جنگ قفسه سینه شروع به زودی پس از او انتخاب شد و در ادامه به عنوان دموکرات سوخته پول خود را در ابتدایی در سال 2019 و اوایل سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و وابسته به آن گروه بسته کردن ژوئن با $295 میلیون در بانک. اما بایدن و کمیته ملی حزب دموکرات که outraised تهمت و RNC برای دو ماه متوالی به سرعت در حال کاهش است که مزیت فقط 53 میلیون دلار به گفته بایدن را مدیر کمپین تنها اومالی Dillon.

اومالی دیلون توییتی در روز پنج شنبه که مبارزات انتخاباتی و وابسته به آن $242 میلیون دلار پول نقد در دست “ساخت 100 میلیون دلار دندانه” به تهمت نقدی مزیت فقط در سه ماه گذشته.

در طول سه ماهه دوم بایدن و DNC با هم مطرح شده بیش از 53 میلیون دلار از بیش از 200 نفر از اهدا کنندگان که به حداقل 100.000 دلار در هر کدام. بزرگترین اهدا کنندگان در میان آنها را به حداقل $500,000 شامل نیکوکار Laurene Powell, شغل, سرمایه جورج سوروس و Jeffrey Katzenberg یک هالیوود تولید کننده و بنیانگذار جریان پلت فرم Quibi. بیش از 370 نفر به حداقل $50,000 — یک لیست که شامل میلیاردرهای مدیران و رهبران کسب و کار از نیویورک به کالیفرنیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن مالی لبه شده است یکی از چند باقی مانده مزایا در سال 2020 نژاد که تبدیل شده به شدت علیه او و بایدن را فرسایش که لبه می آید در یک زمان بحرانی در انتخابات. هر دو کمپین شروع مگا میلیون ها تلویزیون کمپین های تبلیغاتی در میدان نبرد متحده و بایدن به سرعت پوسته پوسته شدن مبارزات انتخاباتی خود کارکنان برای مطابقت با مغلوب ساختن پیشی جستن را به خوبی تامین می شود professionalized عملیات.

بایدن را احساساتی جمع آوری کمک های توپی — یک تغییر ناگهانی از اولیه زمانی که معاون رئیس جمهور سابق به طور معمول عقب مانده خود را دموکراتیک رقبا در پول می آید به عنوان معاون رئیس جمهور سابق برخوردار سازگار منجر مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن در کشت ملی, نظر سنجی, برخی از نشان دادن او را تا دو رقم است.

“همانطور که او می رود از 9 نقطه منجر به 10 تا 11-نقطه منجر شود در نظر سنجی های ملی و حتی افرادی که ممکن است به او رای خواهد به او پول بده. آن را به نام پرچین” گفت: جان مورگان در فلوریدا مستقر بایدن جمع آوری کمک و اشاره کرد که وجود دارد در حال رشد حس “غیر قابل اجتناب” در اطراف بایدن در میان بالا-دلار بخشندگان.

نیمی از اهدا کنندگان که به حداکثر مقدار بایدن و DNC تگرگ از دره سیلیکون یک مرکز فن آوری پول است که مورد علاقه دموکراتیک نامزدهای اما مشاهده شده برخی از 2020 ریاست جمهوری مدعی احتیاط طول اولیه که در آن سختگیرانه تر با تکنولوژی تنظیم شد و یک موضوع داغ است.

“او را نگه داشتن پدال به فلز در جمع آوری کمک های مردمی گفت:” سفیر سابق Tod, Sedgwick, یک بایدن دهنده. “قائم مقام حوادث و یا حوادث با معاون رئیس جمهور و یا با دکتر [جیل] بایدن — آنها اتفاق می افتد تقریبا هر روز.”

بایدن انتخاباتی نیز تبلیغ آن رو به رشد کوچک-دلار جمع آوری کمک شبکه ای که تا این حد رواج شامل 3 میلیون منحصر به فرد اهدا کنندگان پس از کمپین افزایش حضور خود را با Facebook و Google ads. اومالی دیلون نوشت: در یک سری از توییت هایی که در ماه گذشته 97 درصد از کمپین جمع آوری کمک های مالی “آمد از مردمی اهدا کنندگان.”

اما مهمترین آنها بیش از دو ماه گذشته بایدن قادر به شروع به جمع آوری پول در پشت سر هم با DNC پس از قفل کردن نامزدی حزب دموکرات را افزایش محدودیت های که بالا دلار اهدا کنندگان می تواند به مبارزات انتخاباتی و به $620,600 با توجه به انتخابات فدرال کمیسیون براده. برخی از این پول محدود شده است برای استفاده در چیزهایی مانند موارد قانونی بازگو یا کنوانسیون برنامه ریزی است. اما همه از این جریان در برخی از راه به 2020 دموکراتیک ماشین.

مورگان اشاره کرد که گرگ شولتز معاون سابق مدیر کمپین که از نقل مکان به DNC کار به “کمک به هماهنگی این بزرگ-دلار چک,” او گفت:.

تعدادی از سوپر پکس همچنین ظ گزارش ماهانه خود در روز چهارشنبه بانکها پول دموکراتیک ناوگان آماده به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

اولویت های ایالات متحده آمریکا, اکشن, اصلی, گروه, حمایت بایدن ستاد انتخاباتی فایل خواهد شد تا پایان این هفته. اما آمریکایی پل یکی دیگر از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC مطرح 18 میلیون دلار در طول سه ماهه گذشته است. بخشی از این بودجه جمعا به مبلغ 5.7 میلیون شد از طریق یک سازمان غیر انتفاعی به نام شانزده سی صندوق است که نیاز به افشای آن زد.

لینکلن پروژه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن گروه اجرا شده توسط جمهوری خواهان مطرح نزدیک به 17 میلیون دلار سه ماهه گذشته یک جهش بیش قبلی آن بالغ. این گروه تبدیل شده است شناخته شده برای آن مرزی ویروسی ویدئوها که حمله مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها هنوز حضور قابل توجهی در تلویزیون. آنها صرف فقط 2.75 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی به مراتب کمتر از دیگر خارج از گروه صرف.

هنوز لینکلن پروژه درو چندین دموکراتیک اهدا کنندگان از جمله 100.000 دلار از هالیوود تولید دیوید گفن و 50000 دلار از Ron Conway, یک دره سیلیکون مبتنی بر سرمایه داری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>