بایدن پذیرای حمایت از لیبرال یهودی گروه J Street

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در نشانه ای از چگونه زمین منتقل شده در داخل کشور وقتی که می آید به اسرائیل سیاست مترقی فکر اسرائیل حمایت گروه J Street خود را اعلام کرد اولین بار به ریاست جمهوری تایید شده در روز جمعه. و گیرنده آن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مشتاقانه در آغوش آن است.

“من افتخار را به دست آورده J Street همیشه اول ریاست جمهوری تایید” بایدن در بیانیه ای گفت: ارسال به The Daily Beast. “J خیابان شده است یک صدای قدرتمند برای پیشبرد عدالت اجتماعی در اینجا در خانه و به حمایت از راه حل دو دولت است که پیشرفت صلح خاورمیانه. من با J Street عضویت یک سرکش تعهد به بقا و امنیت اسرائیل و برابر تعهد به ایجاد یک آینده صلح و فرصت را برای اسرائیل و فلسطینی و کودکان به طور یکسان. این چیزی است که ما را به نگه داشتن کار به سمت و آنچه من را به عنوان رئیس جمهور با J خیابان را پشتیبانی می کند.”

تاسیس در سال 2007 به عنوان یک فلسفی وزنه تعادل به بیشتر reflexively طرفدار دولت اسرائیل سازمان های حمایتی مانند AIPAC J خیابان بود برای درمان به عنوان یک مخلوق لیبرال در سیاست خارجی خارج—یک موسسه است که عقول خوب بود, آغوش, اما جریان اصلی سیاستمداران دموکرات نگه داشته و در یک فاصله امن. که تغییر کرده است در سال های اخیر به عنوان افکار عمومی در میان دموکرات ها تبدیل شده است بیشتر ترش در, بنیامین نتانیاهو, دولت به خصوص آن را به عنوان سطل آشغال, باراک اوباما, ایران و cozied تا به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. امروز J خیابان می یابد خود را به ایدئولوژیک راست یک تکه از زمان یهودی باقی مانده است.

بایدن بیشتر از یک کشاکش بر آمریکا و اسرائیل روابط مقاومت کرده است برخی از این تغییرات ساختاری. او یکی از معدود نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در این سال کاهش یافته است که به جست و خیز پرداختن به AIPAC فروم. او با انتقاد از جنبش BDS و گفت که او نمی توانست حرکت سفارت آمریکا به تل آویو پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان آن را به بیت المقدس. اما خود را در آغوش, J Street, حمایت مورد ستایش قرار داد توسط این گروه به عنوان مدارک و شواهد از رشد خود را در بازار داخلی, سیاسی, چشم انداز است.

“تراز در حزب دموکرات و تغییر گفتگو در مسائل ما اجازه می دهد تا ما را به احساس واقعا در مورد پوشش پشت کسی مانند جو بایدن گفت:” جرمی بن-Ami, J Street, رئیس جمهور. پرسید: اگر او احساس کردند که تغییر رخ داده بود و حتی در چهار سال گذشته پس از J خیابان گذشت در حمایت هیلاری کلینتون بن-Ami اذعان کرد که “احتمالا” بود.

“این که آیا یا نه آن است که لحظه ای یا نامزد شده است وجود دارد تغییر,” او گفت:. “سیاست متفاوت است در سال 2020 از آن در سال 2016 و این موضوع مستثنی است. راه سیاست در اسرائیل منتقل شده است تا کنون حق و راه مغلوب ساختن پیشی جستن در آغوش چه خبر است وجود دارد ایجاد یک فضای بسیار بیشتری برای نامزدهای دموکرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>