بایدن می شود اواخر پشت سر هم از پول نقد در یک لحظه کلیدی

جو بایدن که تنها چند روز پیش به نظر می رسد در معرض خطر از دست دادن اهداکنندگان او متکی به قدرت مبارزات انتخاباتی خود است و دریافت مقدار مورد نیاز تکان خوردن از پول نقد به عنوان او سر به کارولینای جنوبی اولیه.

بایدن کمپین جمع آوری کمک های ظهور است رو به بالا از روز سه شنبه بحث در مجموع 2 میلیون دلار در چهار روز پیش از کارولینای جنوبی اولیه. هواداران در حال آمدن به نجات خود: برای تلفن های موبایل جمع آوری کمک جیمز Costos گفت: سیاسی در روز جمعه که او را حمایت بایدن و خواهد بود برنامه ریزی حوادث و سفر برای او در هفته های آینده. و نرم افزار-بایدن متحد این کشور فوق العاده PAC مطرح 2.5 میلیون دلار در روز پنج شنبه به تنهایی قادر می سازد به کتاب و سپس گسترش آن برای اولین بار سه شنبه آگهی خرید هفت رقم صرف دیجیتال و رادیو تبلیغات.

آن را خیلی دیر شده بود, توسط, جمعه, برای ایجاد آگهی های تلویزیونی و آن را در هوا با توجه به PAC — و هنوز معلوم نیست که آیا این کمک در حال آمدن است خیلی دیر شده برای بایدن انتخاباتی که تا حد زیادی رها شده نماینده غنی از کالیفرنیا به عنوان مثال در اجرا تا سه شنبه. اما این اخبار هنوز هم نشان دهنده یک چرخش پس بایدن wobbled از طریق ایالات متحده برای اولین بار از سال 2020 کمپین: بایدن را اهدا کنندگان که شامل یک محصول بزرگ سابق اوباما bundlers و دیرین حزب جمع آوری اعانه دادن او یکی از آخرین فرصت است.

آنها امیدوارند معاون سابق رئیس جمهور میتواند به عنوان متوسط جایگزین برای برنی ساندرز که برخی از دموکرات ها به شدت ولع مصرف. و بیش از سه روز آنها بسیج پشت بایدن بالا, کردن جامد شنبه بحث عملکرد و امیدوار کننده-به دنبال رای گیری در کارولینای جنوبی است.

“مردم شروع به باور ما می توانیم یک پیروزی بزرگ در اینجا و تیرکمان بچه گانه به سه شنبه گفت:” دیک Harpootlian کارولینای جنوبی, مجلس دولت و بایدن bundler که همچنین کمک به pro-بایدن فوق العاده PAC. “یک squeaker را به انجام این کار بسیار برای او. اما من فکر می کنم او را انجام دهد بهتر از آن است.”

هفته بعد بایدن را از دست دادن در آیووا و نیوهمشایر به نمایندگی از یک نقطه کم برای مبارزات انتخاباتی. و بایدن که بیشتر متکی به نسبت رقبای خود را در حمایت از از کمک کنندگان بزرگ نیاز به یک جریان ثابت از همکاران نوشتن چک های بزرگ علاوه بر آنلاین جمع آوری کمک های مردمی به منظور اجرای یک کمپین.

مانند چند تن دیگر منجر نامزدها — از جمله Elizabeth Warren, ctq و پیت Buttigieg — بایدن شروع ماه فوریه با داشتن نزدیک به خشک مبارزات انتخاباتی خود حساب کاربری در آماده سازی برای آیووا قفقاز. بایدن به حال $7.1 میلیون نفر در بانک در شروع ماه بیش از Warren Klobuchar و Buttigieg اما به مراتب کمتر از ساندرز که وارد فوریه با $16.8 میلیون و بلومبرگ که به ریخت و بیش از 500 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود را.

نرم افزار-بایدن فوق العاده PAC متحد این کشور که صرف $4.5 میلیون در آیووا صرف تنها 1.3 میلیون در آگهی های تلویزیونی در هفته است که به دنبال در نیوهمپشایر نوادا و کارولینای جنوبی با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. و پس از بایدن را عملکرد ضعیف در آیووا قفقاز برخی از معاون سابق رئیس جمهور اهدا کنندگان خصوصی وزن کمک به یکی از رقبای خود — اغلب مایک بلومبرگ که کمپین اتحاد به استقبال دهنده پشتیبانی حتی اگر میلیاردر سابق شهر نیویورک است که شهردار خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود.

بایدن انتخاباتی گذشته عمده مبارزات انتخاباتی برای رزرو تبلیغات در سه شنبه متحده و کسانی که رزرو شد تنها یک “کم شش رقم” دیجیتال آگهی خرید ساخته شده توسط این کمپین این جمعه.

اما دو روز پس از بحث دموکراتیک به عنوان مبارزات انتخاباتی کشیده پول از تازه انرژی حامیان این کمپین گسترش آن فوق العاده سهشنبه برنامه خرید اضافی $2 میلیون نفر در آگهی های تلویزیونی در ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس و ویرجینیا و کارولینای شمالی است. فوق العاده PAC بیش از حد گسترش یافته اصلی آن فوق العاده سهشنبه آگهی خرید با هر دو گروه در حال حاضر بودجه در آخرین لحظات تبلیغات پیش از هفته آینده 14-دولت مگا اولیه.

“صادقانه بگویم پس از نیوهمشایر دشوار بود و گفت:” استیو Schale, یک استراتژیست برای pro-بایدن فوق العاده PAC. “پس از چند متحده ما در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم است که همه چیز داره به اشکالی ندارد.”

اما بایدن به نگاه بهتر در کمپین بلیزرز از آن Schale گفت.

“این فقط نظر سنجی در کارولینای جنوبی — مردم را دیدم که هر دو بحث فکر می کنم او تا به حال بسیار خوب دو هفته” Schale گفت.

به عنوان او به دنبال به دست آوردن مجدد سناتور وضعیت بایدن نمی خواهد بود قادر به گرفتن تا از نظر مالی به ساندرز که صرف بیش از 15 میلیون دلار تبلیغات در سه شنبه متحده با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. در ضمن بلومبرگ پخش شده $69 میلیون نفر در کالیفرنیا تبلیغات به تنهایی همراه با صدها میلیون نفر بیشتر از جاهای دیگر و تا پایان سه شنبه بیش از یک سوم از نمایندگان در دسترس دموکراتیک اولیه تصمیم گرفته خواهد شد.

به عنوان بایدن انتخاباتی تلاش از طریق فوریه بلومبرگ شد wowing نخبگان دموکراتیک اهدا کنندگان در سراسر طیف با یک سری از جلسات و کوکتل ساعت است که در آن مهر و یا کارکنان گذاشته مبارزات انتخاباتی خود استراتژی و پاسخ به سوالات. دیگر اهدا کنندگان در زمان تورهای بلومبرگ کمپین میدان تایمز در دفتر wowed توسط گسترده باز طرح و تشویق توسط کمپین تمایل به گوش دادن به ایده های جدید.

اما این هفته بعد از بلومبرگ خشن بحث عملکرد بایدن از متحدان استدلال این زمینه نیاز به باریک و بلومبرگ باید در نظر رکوع.

“جو بایدن نشان می دهد او می تواند ساخت نوع متنوع ائتلاف مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شهردار بلومبرگ در ادامه به تقسیم غیر ساندرز خط وجود دارد یک شانس واقعی بزرگترین ذینفع از تبلیغات خواهد بود برنی ساندرز” متحد کردن کشور استراتژیست نوشت: در یک یادداشت به اهدا کنندگان که به دست آمده توسط سیاسی.

جان Henes دموکراتیک خلق جمع آوری کمک که به ریاست کامالا هریس’ کمیته مالی قبل از کمک به بایدن ستاد انتخاباتی گذراند طولانی مدت ایمیل به دوستان و دیگر دموکرات ها در روز جمعه در حمایت از بایدن و برخی پایین-رای نامزدها. Henes استدلال کرد که “ما نیاز ما متوسط نامزدها به گرد هم می آیند برای کشور و حزب” و کارولینای جنوبی می تواند ثابت کند بایدن است یکی کننده با توجه به یک کپی از این ایمیل به دست آمده توسط سیاسی از طریق یک گیرنده.

“انتخابات و حرکت به نظر می رسد به پشت, جو بایدن” Henes نوشت. یک پیروزی در کارولینای جنوبی را نشان می دهد بایدن به “املاک شن و مبارزه با” دادن نیست تا پس از اولیه اش ضرر و زیان او ادامه داد.

“این او را جدا از دیگر میانه,” Henes نوشت. به بلومبرگ “یک استدلال می شود که او باید رها و پشتیبانی جو بریزید و همه از منابع خود را پشت سر او.”

روز سه شنبه در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti و کالیفرنیا ایالت دایان فاینستاین هر دو بایدن هواداران را در میان میزبان لس آنجلس جمع آوری کمک برای بایدن برگزار سابق پارامونت پیکچرز مدیر عامل شری لنسینگ.

هر چند نتایج آیووا قفقاز بودند تعجب آور بایدن را در مبارزات انتخاباتی طولانی بود هشدار داد که آیووا و نیوهمپشایر نمی خواهد آن بهترین متحده گفت: تولید و استعداد مدیر اریک Ortner, یک بایدن جمع آوری کمک.

“این همیشه در مورد ارائه یک کمپین برنده. در مورد آنچه که اهدا کنندگان ممکن است شنیدن و روزانه سیل از کابل اخبار” Ortner گفت. “طرح ارائه شده توسط [بایدن مدیر کمپین] گرگ شولتز بود همیشه که چرخه واقعا شروع می شود در نوادا و کارولینای جنوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر