منچستر N. H. — جو بایدن کمپین روز را صرف پس از بحث دموکراتیک در پاک کردن وظیفه پس از اذعان شب جمعه که او احتمالا نمی خواهد برنده, New Hampshire.

“من نوشتن New Hampshire,” او گفت. “من قصد دارم به کمپین مانند جهنم در اینجا در نیوهمپشایر به عنوان من می خواهم به انجام در نوادا و کارولینای جنوبی و فراتر از آن.”

اما این آسیب در حال حاضر انجام شده است با رای دهندگان مانند Tricia اونز یک زن 59 ساله درمانگر از جنوب نیوهمپشایر و بایدن دهنده, که گفت که او خیلی نا امید که او نمی داوطلب برای او “برای یک دسته کامل از گوشی-بانکی” او را امضا کرده بود تا طی روزهای آینده.

“من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد آنچه که او در مورد اینکه او نمی خواهد انجام این کار به خوبی در نیوهمپشایر” او گفت:, توجه, بسیاری, New Hampshire رای دهندگان مردد هستند “و سپس به او گفت: چیزی احمق که می خواهم ؟ من فقط فکر کردم این طوری بی احترامی به ما در نیوهمپشایر.”

“شما نشان می دهد و بهتر انجام,” او گفت:. “من نمی تواند تا 12 ساعت از وقت من — من یک فرد پر مشغله خودم — اگر او فکر نمی کند که آن را به یک تفاوت.”

بایدن پس از پیش بینی او می خواهم نفع دولت است اما در ماه های اخیر شروع به کاهش انتظارات. در ابتدا از شب جمعه را به بحث در منچستر گفت: “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یکی را در اینجا.”

در ضمن یک نظرسنجی جدید از اولین-در-این-ملت های اولیه نشان داد, معاون سابق رییس جمهور و لغزش به دور سوم در مسابقه با برنی ساندرز به عنوان سناتور و پیت Buttigieg در میان است.

کریس Moyer سابق ارشد کارمند برای بهداشت ، Cory Booker را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در نیوهمپشایر گفت: خطر ابتلا به بایدن در داشتن یک تکرار چهارم-پایان محل در اینجا — به خصوص اگر ساندرز می تواند ادعا برنده دوم در یک ردیف — این بود که علت آن می تواند کاتالیزوری اثر که سوخت یک ساندرز پیروزی در نوادا در حالی که تضعیف بایدن را خود اعلام کرد firewall در کارولینای جنوبی است.

“یک ضعیف تر از حد انتظار نشان برای بایدن در نیوهمپشایر افزایش ریسک برای نوادا و باعث می شود آن را سخت تر برای او را به تکیه بر کارولینای جنوبی به عنوان یک فایروال” Moyer گفت و اشاره کرد که “دیگر نامزدها به شدت نیاز به پیروزی و یا به خوبی انجام در روز سه شنبه به منظور معتبر ادعا می کنند در نامزدی, اما بایدن می تواند زنده ماندن کمی طولانی تر است.”

بایدن هرگز به رقابت پرداختند که شور و نشاط در نیوهمپشایر به عنوان دیگران – او نیمی از کمپین توقف در اینجا به عنوان دیگر جلو دونده با توجه به یک ردیاب از NBC بوستون. او قلم تعدادی از حوادث سنتی مانند سیاست و تخم مرغ را با دولت و رهبران کسب و کار و مسخرگی آن را با رای دهندگان در پیوریتن پشت درهای بسته که در آن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سفر کرده اند پس از سال 1960.

دو هفته پیش بایدن صراحت گفته رسانه های خبری محلی او نه نیاز به پیروزی در نیوهمپشایر به نفع نامزدی. اما به محض ورود او احتمالا نمی خواهید را به نفع خود بود و هنوز هم تعجب حامیان محلی گفت.

اخیرا او مقایسه کردن برنامه های خود را در اینجا به یک یا دو 30 دقیقه سخنرانی در هر روز — بدون در نظر گرفتن پرسش — و پس از مختصر خط طناب جلسه با رای دهندگان. و فقط دو روز پس از shellacked در آیووا او قلم یک روز کامل در مبارزات انتخاباتی پنج شنبه به عنوان مبارزات انتخاباتی خود reeled از شکست.

سفیر سابق تری Shumaker بالا بایدن قائم مقام در دولت عنوان اهمیت از دست رفته یک روز در کمپین بلیزرز.

“اینطور نیست که مردم در حال رفتن به می گویند:” من که قرار بود به او رای اما در حال حاضر من نه به این دلیل که او در زمان یک روز به دیدن او grandkids و انجام بحث دبستان,'” Shumaker گفت.

Shumaker بود و هنوز هم نگه داشتن امید به مکان دوم را به پایان برساند و همچنین به عنوان دور امید پیروزی اما اذعان مقام سوم امکان بود.

بایدن مشاوران بیم چهارم-پایان محل به طوری که آنها حتی نمی خواهد بحث در مورد آن را به عنوان یک احتمال است.

پس از جمعه شب مناظره بایدن مشاور Symone ساندرز بدحجابی خبرنگاران گفت که “مردمی شده اند اقدام به نوشتن وابسته به وفات ما مبارزه است.” در عین حال او با اشاره وارن و ساندرز در حال “دو اساسا خانه-دولت سناتور رقابت برای نامزدی” و آن را یک “دولت است که آهنگ های خیلی خوب برای پیت Buttigieg به دلیل آرایش جمعیتی.”

پرسید: اگر مبارزات انتخاباتی خواهد بود محتوا با یک چهارم-پایان محل Sanders اجتناب پاسخ: “آنچه من میگویم این است که ما همچنان رقابتی است. ما در حال رفتن به رقابتی است.”

فشرده به پاسخ اگر یک چهارم در نظر گرفته خواهد شد “رقابتی” توسط کمپین او در ادامه گفت: “هر چه اتفاق می افتد در اینجا در نیوهمپشایر ما در حال رفتن به نوادا. ما در حال دادن نیست نیوهمپشایر به هر وسیله. ما اینجا هستیم. ما بر روی زمین. ما در حال رقابت.”

ساندرز نیز ماهرانه تبدیل تمرکز به کارولینای جنوبی مفروض بایدن دژ که در آن رای دهندگان آمریکایی آفریقایی بازیگران بیش از نیمی اولیه رای دادن.

“ما برنامه ریزی برای شور و نشاط رقابت در اینجا،” “اما در پایان روز, من می خواهم به شما یادآوری می کنند که همه دموکرات نامزد از سال 1992 شده است کسی که توانسته است به جلب یک مقدار قابل توجهی از آرا از آفریقایی-آمریکایی جامعه است. که نمی خواهد اتفاق می افتد اگر برخی از مردم در تلاش برای جلوگیری از این نامزدی روند توسط برخی از افراد منظورم رسانه ها….”

دولت ایالت لو D’Allesandro جانباز دهه از مبارزات محلی گفت: بایدن باید به پایان سوم و یا بهتر است برای نگه داشتن حرکت در این مسابقه است.

“اگر او نمی آمد در سوم من شروع به نگران” d’alessandro گفت. او گفت: بایدن را چابک اجرای برنامه در نیوهمپشایر باید reinvigorated مبارزات انتخاباتی خود.

“من احساس خوبی در مورد جو مبارزه با او را نشان میدهد. این چیزی است که ما در مورد او,” او گفت:.

هنوز D’Allesandro گفت که او می خواهم برای دیدن بایدن به پرسش های این جمعیت در حوادث. “این بخشی از یک سنت اینجا. این راه مردم, اندازه, نامزد.”

بایدن را expectactions-مدیریت نیز irked کسانی که نزدیک به برنی ساندرز’ کمپین که آن را دیدم به عمدی سطح پهن هرچیزی در برابر سناتور از درب بعدی ورمونت. آنها آن را به نام ظریف تلاش برای بالا بردن انتظارات برای ساندرز پس از او به دست آورد دولت با 60 درصد آرا در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016.

“این انجام شد به افزایش برنی و اساسا بگو اگر این گوشی yahoos شکستن نیست 30 درصد از آرا وجود دارد چیزی اشتباه است با آنها گفت:” یک منبع نزدیک به ساندرز مبارزات انتخاباتی. “او اساسا واگذاری این زمینه مانند کشیدن دفاع از خود گفت: اگر برنی نمی تواند نمره زمین نشستن کامل هواپیما در اولین ضربه محکم و ناگهانی پس تمام جرم داره.”

هالی Otterbein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im