بایدن را کمک های بشر در تاریخ خواهد بود که به اندازه کافی ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

غرور ماه جشن در این تابستان ممکن است لغو شود از ساحل به ساحل در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما در یک به پایان رسید زیرزمین در ویلمینگتون حزب فقط گرفتن آغاز شده است.

در آوریل 23, LGBTQ مشاهیر و برادوی افسانه میزبانی “افسانه شب با معاون رئیس جمهور جو بایدن” a $1.1 میلیون, افراد مشهور, جمع آوری کمک های مردمی “اغراق” در کلمات تشریفات بیلی پورتر کامل با پیت Buttigieg, Billie Jean King and Kristin Chenoweth آواز “محبوب” از موسیقی ستمکاران. دو روز بعد دکتر جیل بایدن پیوست همکار مربی و سیاسی همسر تصفیه و تزکیه Buttigieg محبوب Instagram زندگی می کنند نشان می دهد به بحث در مورد آموزش جلسه مربوطه شوهران و دموکراتیک وحدت پیش از انتخابات عمومی ، و در روز دوشنبه خواهد بود-بانوی اول, میزبانی, مجازی, جامعه, اجتماعی, ساعت, با ظاهر عجیب و غریب توسط فعالان طرفدار سیاستمداران و عملکرد Cyndi Lauper.

“این ساده است: تجاوز رای دهندگان یک جزء کلیدی برای معاون رئیس جمهور بایدن ائتلاف در ماه نوامبر گفت:” رخی گریر که به تازگی به عضویت بایدن مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان تجاوز رابط در توضیح این فشار عجیب و غریب در محور مبارزات انتخاباتی حوادث. “غرور ماه در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت در این سال و این بسیار مهم است به معاون رئیس جمهور بایدن به دکتر بایدن به خودم که ما به جامعه امید.”

ولگردی و قانونی شکنی دیجیتال, برنامه نویسی, توسعه و جذب سرمایه تلاش در جهت جامعه رای دهندگان و متحدان نشان می دهد که بایدن کمپین می بیند LGBTQ رای دهندگان—و شاید فقط به عنوان مهم خود را مستقیم و cisgender متحدان—به عنوان مهم به معاون سابق رئیس جمهور در انتخابات استراتژی است.

“ما در حال عمده حوزه” گفت: Lucas Acosta, ملی, دبیر مطبوعاتی برای کمپین حقوق بشر که اشاره کرد که تجاوز آمریکایی ها به احتمال زیاد برای ثبت نام و احتمال بیشتری برای رای نسبت مستقیم خود را با همتایان. “به عنوان یک نتیجه, ما می رویم به دیدن گفتگو از آینده نامزدهای خود را در اطراف مسائلی که مهم به جامعه است.”

بایدن, است, بدون, سوال, ساخته شده, کمک رسانی به جامعه رای دهندگان و حامیان آنها اولویت خود را به طور کلی از انتخابات مبارزه است. معاون سابق رئیس جمهور متعهد به امضای برابری عمل به قانون است که ممنوعیت تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی در اولین صد روز در دفتر به طور مستقیم فدرال منابع برای کمک به جلوگیری از خشونت علیه زنان تغییر جنسیت در همان دوره و به خنثیسازی یک نوار ضد تجاوز اقدامات اجرا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که وعده های انتخاباتی به حمایت های عجیب و غریب در جوامع شده اند به طور چشمگیری شکسته پس از مراسم تحلیف خود.

“من فکر می کنم این است که مدنی باعث از [خود] نسل” بایدن گفت: یک حامی در طول یک مجازی جمع آوری کمک در مارس 8, زمانی که خواسته در مورد گسترش حقوق مدنی و حمایت های عجیب و غریب برای مردم است. بایدن به نام حمایت از تجاوز آمریکایی ها یکی از دو تا از بزرگترین علل طول عمر خود دیگر درمان سرطان و متعهد به حفاظت از ترانس زنان از خشونت یکی از اولویت های اول به عنوان رئیس جمهور.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی نیز منتشر شد یک برنامه برای پرداختن به مسائل متعدد که کنار جاده افتاده در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از حق شهروندی به رسمیت شناختن فرزندان زوج های متولد شده در خارج از کشور به ترانس برابری در ارتش برای حمایت از بی خانمان LGBTQ بزرگسالان و جوانان از مواجهه با مسکن تبعیض تحت پوشش “آزادی مذهبی” شد.

“او کسی است که در مورد مراقبت و خوب خواهد بود در برخورد با چیزی که به عنوان پر زرق و برق و و ترشح در چشم های عمومی اما این است که واقعا باعث می شود تفاوت به زندگی مردم گفت:” اوان Wolfson بنیانگذار سازمان آزادی به ازدواج. “است که ساخت و ساز و سازمان های دولتی… فراگیر و حمایت از همجنسگرا و ترانس مردم است.”

برای سال بایدن است evinced خود را واجد fides در موضوع تجاوز حقوق مدنی با اشاره به تاریخچه ساخت و مصاحبه در دیدار با مطبوعات در سال 2012 زمانی که در عجیب و غریب طرز سخن گفتن و سپس معاون اول رئیس جمهور کاهش یافته و خود را ریمل مژه و ابرو و علنا انداخت حمایت خود را از پشت علت برابری ازدواج.

که مصاحبه—که در آن بایدن گفت که او “کاملا راحت” با زوج بودن “به عنوان دقیق همان حقوق” به عنوان جنس مخالف ازدواج—دیده می شد که وادار کردن باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به طور علنی اعلام خود “تکامل” در چه بود آن زمان هنوز تفرقه مسئله سیاسی است. از آن شده است بایدن کارت تلفن هنگامی که به دنبال حمایت از جامعه رای دهندگان و متحدان آنان بوده است. “این طرح بایدن برای پیشبرد تجاوز+ برابری در آمریکا و در سراسر جهان” پیشنهاد خود را برای حفاظت و گسترش تجاوز برابری آغاز می شود با یک نقل قول از مصاحبه ذکر شده است کمتر از چهار بار بیش از 8,100 کلمات.

بخشی از چالش جامعه رای دهندگان توسعه است که حتی بایدن گسترده طرح هر چند عمده خروج از دولت فعلی به نظر می رسد کمتر انقلابی—که بسیاری از آنها اساسا بخشی از پایه انتظارات عجیب و غریب رای دهندگان باید برای سیاستمداران دموکرات. با برابری ازدواج در حال حاضر قانون زمین برای نیمی از یک دهه یک جوان queerer نسل در حال پیوستن به صفوف رای گیری و پرسیدن سوال: چه چیزی شما را به انجام بعدی ؟

“این چیزی است که هر نامزد باید به صحبت کردن در مورد — و نه آنچه من یک بار, اما آنچه من قصد دارم به انجام” گفت: آنیس پارکر, رئيس جمهور و مدیر عامل تجاوز صندوق پیروزی یک عمل سیاسی کمیته که با این نسخهها کار به آموزش و منتخب همجنسگرایان نامزدها برای اداره عمومی است. “چه چیزی شما را هنگامی که به من اجازه می دهد به درک عمق تعهد خود را, اما آن را نمی تواند به من بگویید چه شما در حال رفتن به انجام این کار در آینده است.”

“بدیهی است که نگرانی های ما فراتر از حماسه تحول از برنده شدن ازدواج” گفت: Wolfson. “هیچ کس از جمله من که رهبری مبارزه را به نفع خود ازدواج—همیشه فکر می کردم که برنده ازدواج تنها چیزی که اهمیت. اما از آن است و باقی می ماند و به عنوان جو بایدن ممکن است می گویند یک BFD.”

کسانی که انتظارات بالا به این معنی است که تبدیل کردن جامعه رای دهندگان نیاز به ویژه توسعه گریر گفت و همچنین مشارکت با سازمان های حمایتی در جامعه و با انتخاب LGBTQ مقامات ایالتی کلرادو نماینده لسلی هیرودیس که انتخاب شد در سال 2016 به عنوان اولین سیاه, LGBTQ عضو وزارت امور خارجه مجمع عمومی.

“این بایدن تیم نیست فقط باید مردم رنگ و همجنسگرایان به جلو به عنوان یک نوع از برخی,” هیرودیس گفت: روزانه وحش. “بسیاری از مردمی که در پشت صحنه مشغول به کار در سیاست خواهد شد که به طور مستقیم تحت تاثیر سیاست همین دلیل است که من فکر می کنم آنها خیلی خوب است.”

“هر آنچه که همه ما شریک سازمان ها انجام می دهند این بایدن کمپین و تجاوز+ به صورت بایدن می خواهد به عنوان یک شریک فعال در تضمین این که خود را ائتلاف ائتلاف ما و که آنها می توانند پیدا کردن یک خانه با معاون رئیس جمهور بایدن” گریر گفت.

حتی پرشورترین متحد می تواند گاهی تلو تلو خوردن در جامعه مسائل و معاون سابق رئیس جمهور این قاعده مستثنی نیست. بایدن در مواجهه با گرما از برخی گی, حامیان زمانی که او با تمجید معاون رئیس جمهور مایک پنس که خصومت دیرین به هر چیزی عجیب و غریب ساخته شده است که او را منفور رقم در میان بسیاری از تجاوز مردم به عنوان یک “مناسب است.” در طول سی ان ان تاون هال اختصاص داده شده به بحث در مورد مسائل مورد علاقه به جامعه رای دهندگان در ماه اکتبر گذشته بایدن در پاسخ به یک سوال در مورد نژادی و نابرابری در نرخ ابتلا به عفونت HIV با ذکر “گی استخر شنای سرپوشیده” و “round-the-clock جنس” برای نشان دادن چگونگی گفتمان در مورد همجنس گرایی تغییر کرده است از دولت بوش.

لحظاتی بود که طرفداران گفت: روزانه وحش هستند که فراتر از تعهدات قانونی اولویت های, از جمله به طور بالقوه ارتکاب به نامزدی برای اولین بار از کابینه وزیر امور خارجه در تاریخ آمریکا می تواند مفید باشد—به طور موثر گسترش ائتلاف تجاوز پشتیبانی در یک پتانسیل بایدن دولت فراتر از یک انسان است.

“ما انتظار داریم بایدن به طور علنی و آشکارا متعهد به داشتن مستقیم دولت و بوروکراسی فدرال است که به نظر می رسد مانند امریکا” پارکر گفت. “و این بدان معنی است که آن را شامل یک متناسب با تعداد LGBTQ منصوب و در بالاترین سطح است.”

“که در آن واقعا به نامزد شخصیت نامزد قلب و نامزد تیم—که این فرد آورده و در اطراف او گفت:” Wolfson که محبوس در بایدن را در مجلس سنا در سال 1976 و به توصیه او در LGBTQ مسائل. “این یکی خیلی سوال بسیار مهم است که من فکر می کنم او نمره بسیار بالا ، باز بودن به ساختمان قوی و متنوع تیم است.”

گریر گفت که در حالی که آن را ممکن است خیلی زود به بحث در مورد جزئیات آنچه یک بایدن دولت ممکن است نگاه مانند “شما می توانید تضمین می کنند که با استعداد و واجد شرایط LGBTQ مردم خواهد بود خدمت در تمام سطوح دولت از بالا به پایین.”

انتخاباتی مزایای این تعهدات به طور بالقوه عظیم است. در سال 2016 با استفاده از چند دهه از رای گیری داده ها, عضویت در گروه و نظرسنجی کمپین حقوق بشر ایجاد یک مدل شناسایی رای دهندگان که اولویت بندی LGBTQ مسائل در صندوق های رای.

“آنها نامتناسب زنان نامتناسب جوان نامتناسب مردم رنگ و حضور قوی در حومه شهر” Acosta گفت: به طور مثال خاموش ترین دموکراتیک و مهم حوزه است که هر نامزد خواهد به امید فعال در انتخابات عمومی. گروه و شاخص به اصطلاح “برابری رای دهندگان” را شناسایی کرده است بیش از دو میلیون نفر از جمله ثبت نام رای دهندگان در نوسان متحده, Arizona, فلوریدا, میشیگان, نوادا, پنسیلوانیا و ویسکانسین—ایالات که در آن جمعی حاشیه پیروزی در انتخابات 2016 تنها 196,000 رای.

بایدن ورود LGBTQ مربوط به سیاست های خود را در دیگر طرح های کلیدی است برای رسیدن به آن نوع از رای دهندگان Wolfson گفت: به همان اندازه مهم است به کسانی که رای دهندگان که مشاهده تجاوز همسایگان “را به عنوان بخشی از” ما مردم است.'”

“ما نمی تواند برنده ازدواج صرفا بر راست و گی مردم” Wolfson گفت. “ما به این دلیل که ما را متقاعد برای هر یک از ما پنج تا 10 غیر گی مردم برای باز کردن قلب خود و ذهن خود را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>