بایدن: “من نمی خواهد رای برای من اگر من معتقد بودم تارا Reade’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه گفت که آمریکایی ها بر این باورند که این حمله جنسی اتهامات وارد علیه او سابق سنا کارمند تارا Reade “احتمالا نباید رای من” در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد که او نیز “آیا رای من” اگر او فکر کرد که این اتهامات درست باشد.

اما بایدن سریع به تکرار خود غضبناک انکار Reade اتهامات اصرار دارد که ادعا حادثه “هرگز اتفاق افتاده است” و این که “هیچ حقیقتی وجود ندارد به آن است. من به شما قول می دهم.”

این سخنان از presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در یک مصاحبه و مجازی تاون هال در MSNBC پس از میزبان لارنس o’donnell خواسته بایدن آنچه که او می گویند زنانی که آماده بودند به رأی گیری برای او بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما اعتماد Reade داده شده بود مکث او ادعا می کند.

“من فکر می کنم آنها باید رای خود را در قلب. و اگر آنها بر این باورند تارا Reade آنها احتمالا نباید رای بدید. من نمی خواهد رای برای من اگر من معتقد بودم تارا Reade,” بایدن پاسخ داد.

Reade که مشغول به کار در بایدن را زمانی که او به عنوان یک سناتور ایالات متحده از دلاور ادعا کرده است بایدن حمله او در مجلس سنا راهرو در سال 1993. او قاطعانه رد این اتهامات در اوایل این ماه و به نام ملی بایگانی برای قرار دادن یک شکایت Reade می گوید او با ثبت یک کنگره پرسنل در زمان جستجو است که تا کنون ثابت مجمل.

در روز پنج شنبه بایدن گفت که او نمی به یاد داشته باشید Reade از وقت خود را در سنا و vacillated بین مصاحبه شک در حساب و با این استدلال که تمام زنانی که جلو آمده و با اتهام سوء رفتار جنسی یا حمله سزاوار یک دادرسی عادلانه.

“نگاه, اجازه دهید من به چیزی روشن: زمانی که یک زن ادعا می کنند که او شده است مورد آزار و اذیت و یا مورد آزار قرار گرفته — و این ادعا اتحادش را تغییر آن را به عنوان در رفته — اما مورد آزار و اذیت یا آزار او باید جدی گرفته شود,” او گفت: بعد تصریح می کند که Reade داستان “تغییرات قابل توجهی.”

خواهان کشف و ضبط کرده اند بر بایدن را استقرار در سراسر Reade جنجال به او را متهم به نفاق رقیب که معاون رئیس جمهور سابق و مدافعان خود را در درون حزب دموکرات فراهم مشابه نفع شک به عدالت برت Kavanaugh در طول ستیز دیوان عالی کشور تایید فرایند — که او نیز خدشه دار تجاوز جنسی اتهامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما evinced چیزی نزدیک شدن به همدردی بایدن گفت که او امیدوار است Reade این اتهامات و تشویق او به احتمال زیاد انتخابات رقیب به “بیرون رفتن و مبارزه با” ادعا می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به سوء رفتار جنسی و یا حمله با نزدیک به دو ده و را رد کرده است همه از آن حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>