بایدن حرکت به قفل کردن Dems. بعدی: الیزابت وارن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در طول فقط 48 ساعت, جو بایدن قرار داده و به بقیه یک سوال عمده اطراف دموکراتیک تلاش را به نفع خود به کاخ سفید: 2020 نخواهد بود تکرار 2016.

یکی پس از دیگری باراک اوباما و برنی ساندرز انداخت حمایت خود را پشت معاون سابق رئیس جمهور با الیزابت وارن به زودی به دنبال, به گفته منابع آشنا با این بحث.

سریع تحکیم پشت بایدن ارائه شده که قوی ترین شواهد در عین حال از قصد اجتناب از کشنده fractiousness که کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی چهار سال پیش.

“اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به عنوان یک کشور از لحظات بزرگ بحران آن است که روح به دنبال یک دیگر نمی تواند محدود به خانه یا محل کار ما و یا ما محله یا خانه های ما عبادت است. آن را نیز باید در انعکاس ملی ما دولت” اوباما گفت: در حدود 12 دقیقه پیام ویدئویی سه شنبه منتشر شد.

“نوع رهبری که هدایت دانش و تجربه و صداقت و تواضع همدلی و فضل” او ادامه داد. “این نوع از رهبری نیست فقط متعلق در کشور ما سرمایه و شهردار دفاتر. متعلق در کاخ سفید است. و به همین دلیل من خیلی افتخار می کنم به تایید جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده است.”

در جانشینی سریع از تایید به زودی پس از ساندرز کاهش یافته است خارج از مسابقه ارائه ملامت به مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای ایجاد اختلاف در درون حزب; رئیس جمهور بارها و بارها به دنبال به منظور بالا بردن شک و تردید در مورد اوباما و ساندرز’ درست وفاداری به بایدن.

این تاییدیه نیز تاکید بایدن نقش به عنوان یک ائتلاف سازنده که دموکرات ها قصد داریم به نگه دارید تا به عنوان یک کنتراست به مغلوب ساختن پیشی جستن.

اوباما و ساندرز زده شبیه یادداشت در سخنان خود متضاد مغلوب ساختن پیشی جستن سبک رهبری — که از آنها به عنوان مشخصه خود خدمت دیکتاتوری و خطرناک — به بایدن را در تماس تلفنی دلسوز و با تجربه است.

بایدن مشاوران با اشاره به اهمیت زمان حوادث اشاره کرد این است که اولین نامزدی حزب دموکرات شده است قطعی پیچیده شده تا از سال 2004.

در کمک رسانی خود را به رقیب سابق بایدن انتخاباتی بارها مدعی شد که تلخ درون حزب تقسیمات 2016 است که کمک به هیلاری کلینتون را شکست در پاییز. ناراضی رای دهندگان از جمله بسیاری از وفادار Sanders, حامیان خانه ماندند در سال 2016.

در تمام طول بایدن به طور پیوسته جمع آوری حمایت از رقبای اصلی توسط ذکر است که او در نظر دارد تا به عنوان یک پل برای نسل بعدی دموکراتیک رهبری است. در هفته های اخیر معاون سابق رئیس جمهور گرفته شده است گسترده تر نقش به عنوان presumptive نامزد و رئیس حزب.

او را به ستایش ساندرز effusively, به تصویب رسید و عمده سیاست های پیشنهادی از وارن و متعهد به راه اندازی خط مشی کمیته با دعوت به کمک به اتخاذ سیستم عامل پدید آمده است که از ورمونت سناتور مترقی جنبش است.

بایدن در تلاش برای متحد کردن حزب شامل chiseling دور در iciness بین وارن و خودش. دو شخصا صحبت چندین بار پس از سه شنبه — و چندین بار در هفته های اخیر — منابع آشنا با این مکالمات می گویند. ماساچوست سناتور تایید شده است “به زودی” منابع آن گفت و صرفا در انتظار یک چراغ سبز از بایدن اردوگاه.

اوباما بسیار پیش بینی تاخت و تاز به 2020 نژاد پس از کاهش به یک نامزد طول اولیه مسابقه تحویل یک خوش آمدید نیش اخبار از چرخه کوچک بدون دستاورد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که به طور گسترده ای انتظار می رود آن را نشان دهنده یک مرحله جدید در انتخابات در برابر تهمت بازکردن حزب دموکرات قدرتمند ترین جانشین برای بایدن در زمانی که مبارزات انتخاباتی خود تلاش کرده است به کشت شتاب در برابر پس زمینه از شیوع در ایالات متحده آمریکا

اگر چه بایدن حفظ طول اولیه است که او تا به حال خواسته اوباما به تایید خاص هر نامزد حزب دموکرات — اصرار دارد که “هر کس که برنده این نامزدی باید برنده آن در شایستگی خود را” — او خستگی ناپذیر استناد او هشت سال از خدمات تحت رئیس جمهور سابق و گرم و رابطه شخصی با او به دادگاه رای دهندگان.

بایدن تلاش برای تراز خود را پس از نزدیک با اوباما حتی به عنوان قبلی سیاست های اجرایی تحت گاه به گاه موشکافی از حزب چپ پهلو شد و در نهایت موفق به جلو راندن او گذشته پیشرفته تر از رقبا برای تبدیل شدن به دموکراتها انتخاب کنید برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

تصدی خود به عنوان اوباما شماره 2 نیز به مراتب بایدن فایروال از حمایت در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و ثابت بنیادی به کمپین استدلال که سابق معاون رئیس جمهور بود قادر به رهبر آماده به فرض مسئولیت دفتر بیضی.

وزن در تایید شنبه, Brad Parscale تهمت به کمپین انتخاب مجدد مدیر تأکید کرد که اوباما “صرف مقدار از پنج سال گذشته اصرار جو بایدن به اجرا برای رئيس جمهور از ترس است که او را شرمسار خود” و در حال حاضر “هیچ انتخاب دیگری اما به حمایت از او.”

“اوباما درست بود در وهله اول: بایدن بد است نامزد خواهد شد که شرمسار خود و حزب خود” Parscale در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور تهمت او را نابود خواهد کرد.”

به عنوان یک تاریخی شلوغ و متنوع زمینه کاخ سفید امیدوار رقابت برای نامزدی حزب دموکرات در سال گذشته اوباما در اظهارات و سخنان در دولت از مسابقه خیلی نزدیک و تجزیه به صورت بالقوه سرنخ در مورد اولویت خود را از نامزد و آرمان برای آینده ،

زمانی که بایدن رسما وارد مسابقه در ماه آوریل گذشته رئيس جمهور سابق را سخنگوی او گفت: “تکیه معاون رئیس جمهور و دانش و بینش و قضاوت در سراسر هر دو کمپین و کل ریاست جمهوری” و افزود که دو مرد “جعلی یک پیوند ویژه ای بیش از 10 سال گذشته است.”

در ماه نوامبر اوباما فراموش نشدنی هشدار داد یک گروه لیبرال اهدا کنندگان که “متوسط آمریکا فکر نمی کند ما باید به طور کامل پاره کردن سیستم و بازسازی آن” استدلال می کند که رای دهندگان “فقط نمی خواهید برای دیدن چیزهای دیوانه” و “موضع همان نمایش است که منعکس شده در برخی از شما می دانید در سمت چپ متمایل توییتر خوردها.”

او همچنین گزارش خواست دموکرات بعد از آن در همان ماه به “خودت” در مورد حزب, استخر, از نامزدها و ابراز سوء ظن نسبت به “خلوص آزمون در انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>