بایدن در تماس تلفنی: ‘من شما را سر در گم می شود اگر ما میخوایم از دست این نامزدی’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — پس از جفت ویرانگر و زیان — تلاش برای اطمینان بخشیدن به هواداران در یک شب تماس روز شنبه که “همه چیز تغییر نکرده” و وجود دارد که “هیچ dropoff ما endorsers.”

با این استدلال که این اصلی است که هنوز هم “باز” بایدن گفت که او “اعتماد به نفس ما می تواند پیروز کارولینای جنوبی است. من فکر می کنم ما می خواهیم برنده, نوادا, اما از آن است که یک حزبی است که کمی متفاوت” با توجه به ضبط تقریبا 13 دقیقه تماس به دست آمده توسط سیاسی.

بایدن بلند گفت: او را به انجام بهتر از رقبای خود را یک بار اولیه رسیده متنوع تر متحده به خصوص کارولینای جنوبی است. مبارزات انتخاباتی خود را می بیند که دولت به عنوان یک “سکوی پرتاب” برای سوپر سهشنبه موفقیت است.

اما بلندی مایک بلومبرگ فقیر و نمایش آن در مقایسه با دیگر هموطنان میانه های پیت Buttigieg و ctq در دو ایالت بایدن انتخاباتی در لبه.

“نکته این است که من می خواهم شما بدانید [است] که همه چیز تغییر نکرده نظر پاسخ ما در حال گرفتن نظر از این که آیا این کمک ها به صورت آنلاین و یا این که آیا آن را تایید پس هر دو از آن مقدماتی صورت گرفته است,” او گفت:.

بایدن گفت که او مطرح شده است و بیش از 4 میلیون دلار حاضر در 11 روز اول این ماه از جمله $453,000 آنلاین در روز سه شنبه.

“بنابراین نظر من این است که ما دیده نمی شود هر گونه کاهش در انرژی و یا تاییدیه,” او اضافه شده است.

بایدن گفت: او روشن ساخته و به شرکت کنندگان در کارولینای جنوبی رویداد روز شنبه که او در سمت چپ نیوهمپشایر به حضور که در این مسابقه “تازه شروع شده است و ما در هر نقطه در نزدیکی پایان است.”

“من شما را سر در گم می شود اگر ما میخوایم از دست این نامزدی به خصوص اگر ما در حال رفتن به از دست دادن این نامزدی و در نهایت از دست دادن انتخابات به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بایدن ” در تماس است و اضافه کرد که او “نه sugarcoating” شانس خود را و است که او “احساس می کند واقعا خوب است.”

“بدیهی است که من می خواهم و نه برنده هر دو من را دریافت نمی اشتباه” بایدن گفت از عملکرد خود در دو نامزدی متحده است.

بایدن با اشاره به بیل کلینتون اوایل ضرر و زیان در سال 1992 اولیه قبل از او رفت و در را به نفع نامزدی حزب دموکرات. او رفت و تردید در میانه های که عملکرد بهتری نسبت به او در دو متحده است.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به نسبتا سخت برای افرادی مانند [پیت] Buttigieg به جنوب. من فکر می کنم آن را برای رفتن به افتضاح سخت برای امی [Klobuchar] — و آنها مردم را به جنوب.”

بایدن را عملیاتی شد کامل در کنترل آسیب حالت در روز چهارشنبه پس از بایدن قرار می گیرد پنجم در نیوهمشایر, هشدار دموکرات ها که نامزدهای دیگر در این زمینه خواهد صدمه دیده است پایین-رای نامزدها.

بایدن انتخاباتی نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>