معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کرد در یک نظرسنجی ملی از دوشنبه که همچنین نشان می دهد برنی ساندرز با حذف سرب در میان رای دهندگان دموکرات به عنوان روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه.

جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی انجام شده پس از ساندرز’ قوی در آیووا قفقاز یک هفته پیش این سناتور ورمونت مباهات پشتیبانی از 25 درصد از رای دهندگان دموکرات ساخت 8-نقطه سرب بیش از بایدن و 4-نقطه افزایش نسبت به آخرین نظرسنجی ملی گرفته شده قبل از قفقاز.

بایدن کاهش یافته است 9 امتیاز به 17 درصد پس از او دلتنگ عملکرد در آیووا به دنبال نزدیک توسط سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که افزایش 7 امتیاز به 15 درصد و سناتور. الیزابت وارن که کاهش یافته است 1 نقطه به 14 درصد است.

در حالی که سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg کردم 4-نقطه دست انداز پس از ظاهر شدن به دقت لبه ساندرز برای اولین بار در ایالت آیووا نماینده count — نتایج که Buttigieg و ساندرز هر دو به چالش کشیدن — Buttigieg در آمد در مکان پنجم در سراسر کشور در کلمبیا کلمبیا نظرسنجی با 10 درصد آرا. سناتور. ctq دور از این شش با 4 درصد کاهش از 3 امتیاز در حالی که هیچ نامزد دیگر شکست 2 درصد در این نظرسنجی.

به کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا بررسی جدیدترین و در عین حال نشان می دهد هنوز مایع نژاد در مقدماتی حزب دموکرات اما همچنان یک روند است که در آن هر دو ساندرز و بلومبرگ در حال افزایش است در حالی که بایدن یک بار در نظر گرفته سنگین حزب سوسیالیست است و از دست دادن ایستاده است.

ساندرز به نظر می رسد به احتمال زیاد برای ادامه حرکت به دست آوردن عنوان به روز سه شنبه اولیه به عنوان نامزد به ضرب و شتم در, New Hampshire. بلومبرگ به افزایش مداوم در ضمن می آید به عنوان او ادامه داد: به ریختن صدها میلیون دلار به تبلیغات در سراسر کشور. او همچنین shirked انتقادی از انظار بحث مرحله تا کنون شده است در بانکی در مخلوط نتایج جستجو برای رقبای خود را در خارج از چهار اولیه رای گیری متحده قبل از شنبه مسابقات او بنا نامزدی خود را در.

دوشنبه نظرسنجی می یابد معاون سابق رئیس جمهور با پایین ترین شماره ملی در عین حال در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی, اما خود را تضعیف موضع ملی است که به احتمال زیاد نه تنها باعث نگرانی بایدن انتخاباتی.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که بلومبرگ با موفقیت به بایدن محبوبیت در میان رای دهندگان سیاه کلیدی دموکراتیک رای گیری بلوک است که تا به حال در نظر گرفته شده است معاون رئیس جمهور فایروال باید او شبهه در نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

در حالی که بایدن است که هنوز هم نگه داشتن بر روی سرب خود را در میان سیاه و رای دهندگان با توجه به نظرسنجی حمایت خود را کرد از 49 درصد قبل از قفقاز به 27 درصد است. بلومبرگ در ضمن به فلک کشیده و به جایگاه دوم در میان رای دهندگان سیاه با 22 درصد حمایت در مقایسه با 7 درصد در اواخر ماه گذشته.

این نظرسنجی همچنین به ارمغان می آورد بلومبرگ یک گام نزدیک تر به سمت مقدماتی برای آینده دموکراتیک اولیه بحث است که در فوریه. 19 در نوادا است. او نیاز به آمار حداقل 10 درصد در دو انتخابات Feb. 18 به واجد شرایط. تا کنون بایدن Buttigieg, Klobuchar ساندرز و وارن باید واجد شرایط برای بحث با توجه به سیاست ردیابی از رای گیری عمومی و نماینده تخصیص.

این اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی انجام شده از فوریه. 5 تا 9 در میان 1,519 خود شناسایی و ثبت نام رای دهندگان در سراسر کشور از جمله 665 دموکراتیک رای دهندگان و رای دهندگان مستقل که تکیه دموکراتیک است. نتایج جستجو در میان دموکرات یا دموکراتیک متمایل به رای دهندگان باید یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.8 درصد است.

ژاک Montellaro کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de