بایدن می کشد خاموش خیره کننده سه شنبه چرخش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لس آنجلس — جو بایدن برنده ویرجینیا و کارولینای شمالی و آلاباما مقدماتی روز سه شنبه برخورد یک ضربه به برنی ساندرز و سرمایه گذاری بر روی حرکت او انجام بیش از کارولینای جنوبی به عنوان اولین قایق از سوپر نتایج روز سه شنبه در آمد.

برنی ساندرز بریده یک پیروزی قابل توجهی در کلرادو در حالی که همچنین حمل خود را در ایالت ورمونت است.

سریع تماس برای بایدن در این سه نفر از ایالت های جنوبی بودند نشانه امیدوار کننده است که معاون رئیس جمهور سابق در برای قوی شب. همه آن نژادها نامیده می شدند بلافاصله پس از نظرسنجی بسته شده و بر اساس خروج رای داده است.

قبل از نتایج اولیه بر روی سه شنبه, Sanders شده است انتظار می رود برای بهره مندی از فضای مناسب انتخاباتی نقشه از جمله نماینده غنی کالیفرنیا جایی که او در حال اجرا است و به مراتب جلوتر از بقیه در این زمینه است.

اما بایدن شده است ساخت اواخر تاخت و تاز در آن دولت که در آن او مبارزه شنبه و او به طور گسترده ای انتظار می رود به بهتر ساندرز در جنوب.

ضمن بایدن و ساندرز در حال رقیب با دو نفر از نامزدها که هنوز هم می تواند درهم و برهم کردن زمینه: مایک بلومبرگ و الیزابت وارن. پس از پرش چهار نامزد متحده, اما صرف صدها میلیون نفر در آگهی های تلویزیونی بلومبرگ دریافت اخبار ناامید کننده در تماس سریع برای بایدن در ویرجینیا و کارولینای شمالی است. او, با این حال پیروزی در ساموآ آمریکا.

وارن است که چسبیده به ارتباط پس از دور پس از اتمام در اوایل مقدماتی. در عین حال او کمپین صعودی است در مورد شانس خود را برای جمع آوری یک نماینده مسافت در روز سه شنبه و وارن خواهد آموخت که اگر او دارای یک منطق را به ادامه.

به احتمال زیاد رفت و برگشت از انتخابات که در آن حدود یک سوم از نمایندگان اهدا خواهد شد نهفت در یک گروه از رای دهندگان دموکرات در اطراف قطب مخالف — ترقی خواهان به سندرز و میانه به بایدن.

ساندرز پس از برنده در نیوهمپشایر و نوادا مطرح شده حدود 47 میلیون در ماه فوریه به تنهایی زمانی که او frontrunner در مسابقه و دیدم رقیب خود را مترقی Warren, سقوط دور برگشت. ساندرز نقاشی شده است جمعیت هزار نفر به تظاهرات در کالیفرنیا و ویرجینیا در اجرا تا سه شنبه.

رانندگی خود و همسرش جین به او بگوئید در ورمونت در شنبه ساندرز گفت: “ما مشتاقانه منتظر به خوبی انجام می دهند.”

ساندرز است اما برخی برای برنده شدن در کالیفرنیا بزرگترین نماینده مسافت های دور و دولت او موفق به حمل در خود ناموفق 2016 اجرا شود. اما به دلیل دیر انتخابات نتایج حاصل از کالیفرنیا می تواند روز یا چند هفته به تعداد و حتی کوچک حاشیه در که دولت می تواند قابل توجهی به بایدن بلومبرگ و وارن.

اگر ساندرز می توانید نگه دارید دیگر نامزدها از رسیدن به 15 درصد آستانه مورد نیاز برای برنده شدن در سطح ایالت نمایندگان او می تواند در بانک تعداد زیادی از نمایندگان در یک سهم کوچک از کل آرا.

اگر سهشنبه اندازه گیری ساندرز’ دوام آن را نیز تست میزان بایدن را حرکت. معاون سابق رئیس جمهور آسانسور در اولیه به طور ناگهانی آمد و تنها پس از پیروزی او در کارولینای جنوبی احیا مبارزات انتخاباتی خود. دو نفر دیگر از میانه های پیت Buttigieg و ctq کاهش یافته در روز یکشنبه و دوشنبه به ترتیب و با تایید او در یک تظاهرات در تگزاس سه شنبه شب ، بنابراین آیا بتو o’rourke سابق تگزاس کنگره و نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

بایدن روز دوشنبه گفت که مبارزات انتخاباتی خود را مطرح کرده است بیش از 30 میلیون دلار از ابتدای ماه گذشته به عنوان او تلاش برای گرفتن به Sanders.

او به سی ان ان اندرسون کوپر در روز دوشنبه که “ما یک فرصت بهتر در برخی [سه شنبه] متحده از دیگران” در حالی که پیش بینی او را “بسیار خوب” در ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

وارن و مهر خود را دیده اند مسیرهای باریک به نقطه است که تنها امید خود را در یک رقابت کنوانسیون.

بلومبرگ میلیاردر سابق نیویورک شهردار banked در یک سنگین میدان اما او ممکن است قضاوت نادرست چگونه به سرعت آن را تحکیم. هنوز هم او آرای خوبی در آرکانزاس و اوکلاهما و نشان داده است نشانه هایی از حمایت در آلاباما — تمام متحده رای گیری روز سه شنبه.

رد انتقاد از شخص میانه رو است که او می تواند کمک ساندرز توسط شسته شدن پشتیبانی از بایدن بلومبرگ گفت: “من نه کمک به برنی ساندرز. من در تلاش برای کمک به خودم.”

“من می کردم چون فکر می کردم که من می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من فکر کردم من می تواند انجام این کار از رئیس جمهور,” او گفت:. “به همین دلیل من اینجا هستم و همین دلیل است که من آغاز شده و که در آن ما در حال رفتن به باد — در کاخ سفید است.”

وارن پس از یک سناتور و یک مورد علاقه از فعالان پیشرو می تواند اثر مخالف صدمه زدن به ساندرز اگر او برنده یک تعداد قابل توجهی از نمایندگان در روز سه شنبه. او بیشتر از نزدیک به تماشای مسابقه خواهد شد در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

روز دوشنبه امیلی لیست تایید وارن. اما دیگر ترقی خواهان رها کردن او. این عمل سیاسی کمیته دموکراسی برای آمریکا بود که به دنبال ناموفق به پیش نویس وارن به انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 تایید ساندرز در روز دوشنبه.

در لس آنجلس در شب دوشنبه وارن اظهار تاسف یک نامزد فرایند است که او گفت: “barreling به سمت دیگری اولیه در امتداد همان خطوط به عنوان 2016: یکی برای خودی یکی برای یک خارجی است.”

“دموکراتیک رای دهندگان باید انتخاب بیشتر از آن,” او گفت:. “امریکا باید انتخاب بیشتر از آن است.”

هالی Otterbein کیتلین Oprysko مارک Caputo و نولان D. McCaskill کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>