بایدن خلوت به کارولینای جنوبی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

منچستر N. H. رو به چشم انداز یک نیروبخش شکست جو بایدن که در حال فرار برای اولین بار-در-این-ملت اولیه دولت سهشنبه به عقب نشینی به خود دژ کارولینای جنوبی است.

“من قصد دارم به سر به کارولینای جنوبی امشب و من قصد دارم به رفتن به نوادا” بایدن لیست کردن آخرین دو کشور است که رای اواخر این ماه به خبرنگاران گفت: در طول توقف در منچستر, Dunkin’ Donuts.

بایدن تعجب تصمیم به خروج از دولت برای کارولینای جنوبی — که در آن مبارزات انتخاباتی خود پرتاب شده است “راه اندازی حزب” — آخرین تاکتیک در استراتژی خود را تغییر تمرکز خود را از دست دادن بزرگ در آیووا و انتظار شکست در نیوهمپشایر.

کمپین معتقد است که بایدن که لذت بردم آستین ، حمایت از رای دهندگان و حمایت قوی از Latinos بود محروم توسط اکثریت سفید رای دهندگان در دو اوایل متحده است.

“من هنوز هم کمی امیدوار در اینجا در نیوهمپشایر می شود.” “و ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

بایدن گفت که “از ابتدا” مبارزات انتخاباتی خود خواست رای دهندگان و رسانه های خبری در نظر گرفتن چهار اوایل متحده به عنوان بخشی از یک مرحله در مبارزات انتخاباتی.

پرسید که چه پیغام او ارسال به رای دهندگان در نیوهمپشایر با ترک بایدن اساسا تکرار خود است.

“پیام من این است که من برای رسیدن به کارولینای جنوبی” او گفت:. “من باید به نوادا پس از آن. من قصد دارم به کارولینای جنوبی و سپس به نوادا. و به من گفت: از ابتدا ما میخوایم انجام این کار است.”

اما آن چه می گویند زمانی که او را ترک دولت در اوایل ؟

“آن را می گوید که من قصد دارم به کارولینای جنوبی است. که آنچه در آن می گوید:” بایدن پاسخ داد.

وقتی پرسیده شد که اگر رای دهندگان مردد در نیوهمپشایر نمی خواهد رای برای او در حال حاضر است که او را ترک زود هنگام بایدن گفت: “من اینطور فکر نمی کنم.”

“بقیه ملت است که در خارج وجود دارد. وجود دارد خیلی افتضاح از آرا به حال می شود.” “و ما در حال رفتن به. اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام خوبی در نوادا و کارولینای جنوبی است. و ما از وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>