بایدن sneaks را در ساندرز در واشنگتن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برنی ساندرز در حال حاضر در تکاپوی بلانت جو بایدن حرکت در میشیگان که در آن از دست دادن در روز سه شنبه می تواند فلج او.

اما حتی بیشتر به طور بالقوه فاجعه بار نتیجه برای ساندرز در حال شکل گیری در غرب است.

در واشنگتن مترقی-تکیه دولت که ساندرز انجام شده توسط یک حاشیه در سال 2016 دو نظرسنجی های اخیر — هر دو به میدان فرستاد و پس از سه شنبه — نشان می دهد بایدن پاک کردن ورمونت سناتور مزیت است. بایدن رهبری دقت در هر, هر چند در حاشیه خطا.

اگر یک دست در میشیگان نشان می دهد تضعیف ساندرز در زنگ کمربند ناراحتی در واشنگتن ساعت بعد نشان می دهد در مجموع فاسد شده و از پایگاه خود را.

“من می توانم آن را ببینید رفتن یا راه” گفت: Sandeep Kaushik دموکراتیک خلق مشاور است که مستقر در واشنگتن و کارش در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. “هفته گذشته به طور کامل شکل این مسابقه است. …حرکت بیرون آمدن از سه شنبه.”

ساندرز است که هنوز هم به طور گسترده ای در نظر گرفته شده به احتمال زیاد به نفع خود. اما بایدن ناراحت – که یک بار به نظر می رسید تقریبا غیر قابل تصور – دیگر نمی خواهد تکان دهنده با توجه به بیش از نیم دوجین استراتژیست کار در واشنگتن و یا با تجربه در این دولت است. و در این مسابقه به احتمال زیاد نزدیک تر از اصل انتظار مهم نیست که حامل دولت است.

که واشنگتن حتی در سوال برای ساندرز است که تا حد زیادی بازتابی از بایدن ملی دستاوردهای که در آن او تثبیت حمایت از متوسط دموکرات و به سرعت در حال پاکسازی میدان از مخالفان میانه رو. اما عدم قطعیت در اطراف ساندرز در واشنگتن نیز نتیجه دولت تغییر از یک سیستم حزبی به اولیه پس از انتخابات 2016 — تغییر بود که در بخشی از ساندرز’ را ساخت.

چهار سال پیش ساندرز تحت سلطه هیلاری کلینتون در جلسه متحده که پایین مردم در انتخابات, مسابقات, پاداش شدت از یک نامزد حمایت تا آنجا که آنها آن وسعت است. اما پس از ستیز اولیه بین ساندرز و هیلاری کلینتون کمیته ملی حزب دموکرات — با پشتیبانی از هر دو ساندرز و حامیان کلینتون — نقل مکان کرد و به گسترش مشارکت در قفقاز و تشویق به استفاده از مقدماتی به جای.

از ایالات متحده است که تبدیل از قفقاز به مقدماتی Sanders, برنده کلرادو و یوتا در سه شنبه, اما او از دست رفته در مینه سوتا و مین — آمریکا او برنده به راحتی در 2016.

و در واشنگتن به طور خاص ساندرز در حال حاضر دیده می شود تفاوت اصلی را می توانید. در سال 2016 ساندرز drubbed کلینتون در قفقاز که در دولت است. اما واشنگتن نیز برگزار شد غیر الزام آور اولیه بعد از آن در سال که کلینتون به دست آورد. این مسابقه تنها نمادین و نادیده گرفته شد حداقل برخی از ساندرز حامیان. هنوز کلینتون آن را به دست آورد.

“من نمی دانم اگر بایدن برنده, اما آن را قرار می دهد [واشنگتن] در بازی برای او که آن را قطعا می شود که اگر آن را یک حزبی دولت هنوز” گفت: جان Wyble یک واشنگتن-بر اساس دموکراتیک مشاور که با این نسخهها کار در کنگره و قوه مقننه نژادها. “من شگفت زده می شود توسط یک بایدن پیروزی, اما نه شوکه کرد. حرکت بسیار مهم و داده چقدر او را از آمدن به واشنگتن اولیه آن ممکن است. برای برنی او ندارد بسیاری از فرصت های سمت چپ برای نشان دادن قدرت و واشنگتن یکی از آنها خواهد بود. این امر می تواند یک معامله بزرگ اگر او نمی تواند برنده واشنگتن است.”

ساندرز یک سازمانی استفاده در واشنگتن است. مبارزات انتخاباتی خود تا به حال کارکنان در دولت پس از سقوط شده است و در حال اجرا در تلویزیون تبلیغات برای حدود دو هفته چیزی بایدن حال انجام است. جمعیت 17,000 مردم ملاقات ساندرز زمانی که او با بسیج هواداران در تاکوما در ماه گذشته.

متحدان خود را و دیگر ناظران توجه داشته باشید که نتایج انتخابات قبلی متحده که خود را رها قفقاز به صورت مقدماتی قرار گرفتند گسترده تر پویایی نژاد میانه بسته شدن صفوف اطراف بایدن. علامت Longabaugh ارشد مشاور ساندرز’ 2016 انتخابات ریاست جمهوری گفت: به احتمال زیاد نتیجه می شده اند متفاوت بوده است رقیب مترقی الیزابت وارن در حال حاضر کاهش یافته است قبل از سه شنبه.

“تا به حال ترجمه نشده است در این بازی [ساندرز] را به دست آورد مین و مینه سوتا قاطعانه” Longabaugh گفت.

در مینه سوتا, Joel Sipress یک دلوت عضو شورای شهر و معاون صندلی ساندرز’ کمپین در دولت گفت: این سوئیچ به یک اولیه به احتمال زیاد کمتر مهم برای ساندرز وجود دارد از دولت خانه بهداشت ، ctq را تایید فرمودند. بدون در نظر گرفتن او گفت: — انعکاس یک خودداری از ساندرز’ حامیان — “چیزهایی وجود دارد که مهم تر از این که آیا خاص سیستم رای گیری خوب است برای این نامزد خاص و … آنچه مهم تر برای دموکراسی مشارکت.”

و در حداقل یکی از راه های در واشنگتن تغییر از یک انجمن به یک اصلی به نظر می رسد به نفع ساندرز با رای گیری اولیه شروع و قبل از بایدن رسید. از حزب دموکرات که در حال حاضر بازگشت یک رای گیری ساندرز led بایدن با 7 درصد با توجه به یک پادشاه 5 نظرسنجی.

مایکل چارلز دموکراتیک مشاور که با این نسخهها کار برای مترقی نامزدها در واشنگتن گفت که اگر ساندرز نتواند به پیروزی اکثریت در واشنگتن “است که می تواند مشکل به دلیل این است که یک دولت او باید برنده به آسانی. اما من هنوز هم فکر می کنم او به اکثریت. مردم بیشتر در خط با یک چشم انداز مترقی در اینجا.”

چارلز یک ساندرز حامی با اشاره به ساندرز’ دژ در سیاتل از طریق لنز از آن 2019 انتخابات شورای شهر. هفت نفر از نه شورای شهر صندلی بود تا سال گذشته و در شش نفر از کسانی که “بیشتر مترقی نامزد برنده” چارلز گفت و اشاره کرد که یکی نیز یک سوسیالیست. “بین وارن و ساندرز آنها را گرفته ایم 70 درصد یا بیشتر از رای دادن در اینجا.”

مانند دیگر ساندرز متحدان چارلز گفت: وارن حامیان هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به ساندرز حامیان در منطقه سیاتل به دلیل چگونه مترقی آن است که — بر خلاف مثلا حومه میشیگان یا ویرجینیا.

“پس از وارن مردم عزادار زمان من فکر می کنم آنها خواهد آمد به ما گفت:” Maralyn تعقیب سابق ایالت واشنگتن سناتور و ساندرز حامی.

اما این داده ها برای برخی از وارن حامیان. کریس Petzold یک پیشرو فعال که تاسیس یک فصل از تفکیک در واشنگتن و حمایت وارن گفت: کسانی که رای دهندگان هستند “به طور مساوی تقسیم بین بایدن و برنی.” Petzold خودش هنوز مردد که او را به عقب. و بایدن امن قابل توجهی برخی از پیشنهادات در دولت از جمله از سیاتل شهردار جنی Durkan.

“ما گیر بین مترقی نامزدی که می خواهد به آن را تمام می سوزاند و دیگری که re-پیاده سازی و استقرار وضع موجود که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن” Petzold گفت. “این واقعا دشوار است.”

اواخر مرحله از مسابقه گشوده خواهد شد در یک چشم انداز عجیب و غریب در خطوط مقدم از شیوع کروناویروس در ایالات متحده است.

در حالی که ساندرز بود مبارزه در میشیگان بیش از آخر هفته و بایدن وارد خواهد شد وجود دارد دوشنبه مبارزات در واشنگتن عامل در یک محیط است که دلسرد جمعیت.

شیوع است و انتظار نمی رود به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار مردم در انتخابات چرا که واشنگتن با استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای. هنوز هم دولت حزب دموکرات به تعویق افتاد عمده شام برنامه ریزی شده برای شنبه تا بعد از آن در بهار است. هیچ نامزد بازديد رود.

“هیچ کس صحبت کردن در مورد [انتخابات] بسیار در اینجا در حال حاضر” مشغول عوض با کروناویروس گفت: سابق واشنگتن و رژیم صهیونیستی است. کریستین Gregoire.

Gregoire یک بایدن حامی گفت که او “هرگز تعداد برنی ساندرز در ایالت واشنگتن.”

اما با توجه به بالاتر-مشارکت اولیه و بایدن را شتاب او گفت: “این واقعا امکان پذیر است که جو فقط نمی تواند به خوبی انجام دهد اما آن را بکشید.”

Gregoire پیش نمایش روایت ساندرز روبرو خواهد شد بایدن از متحدان اگر معاون رئیس جمهور سابق مدیریت می کند تا به نوبه خود در واشنگتن به نفع خود.

“در اینجا ما واقعا آبی, دولت, بسیار مترقی حمایت از برنی چهار سال پیش” او گفت:. “اگر برنی ساندرز نمی توانید برنده شوید و پیروزی بزرگ در اینجا من فکر می کنم که واقعا نگران کننده پیام برای مبارزات انتخاباتی برای برنی ساندرز.”

واشنگتن Rep. Pramila Jayapal برجسته ساندرز ستایش گفت: Sanders کمپین “در گفتگو” با او برای بازگشت به منطقه سیاتل برای یک رالی جلوتر اولیه “اما در حال حاضر من فکر می کنم اگر او می آیند در اینجا آن را احتمالا شرقی و بخشی از دولت است.”

او همچنین اشاره کرد که این کمپین برنامه ریزی شده بود کرباس راه اندازی با “صدها نفر از مردم تمام آخر هفته” بود اما مجبور به لغو آنها.

“چالش دو برابر: ما برای اولین بار اولیه و ما در برخورد با این بحران بهداشت عمومی,” Jayapal گفت. “من فکر می کنم که بایدن احتمالا می شود با مزایای اصلی سیستم به طور کلی — و یا یک نامزد مانند بایدن را دریافت مزایای آن — اما من همچنین فکر می کنم که برنی ساندرز دارای ریشه های عمیق در کشور از چهار سال پیش است و واقعا قوی زیر را در سراسر کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>