بایدن فوق العاده PAC اروپا و آمریکا سناریو روز قیامت’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فوق العاده PAC جو بایدن در تماس با اسلحه به سستی خیرین و حامیان است — هشدار یک “سناریو روز قیامت” برای حزب دموکرات اگر لرزان زمانی frontrunner مجبور است از انتخابات ریاست جمهوری.

یک یادداشت را از متحد کردن کشور فوق العاده PAC به اهدا کنندگان به دست آمده توسط سیاسی ادعا میکند که حزب می تواند پرداخت قیمت گزاف اگر برنی ساندرز پیت Buttigieg یا ctq انتخاب شده است به عنوان نامزد. اکثر ominously آن را بالا می برد شبح ساندرز و میلیاردر مایک بلومبرگ تربیع در یک تقسیم کنوانسیون.

دموکرات ها باید ایستاده بایدن از طریق اوایل کشش اولیه تقویم برای جلوگیری از که سرنوشت این گروه مؤکدا.

“اهدا کنندگان مصون سازی شرط خود را در بایدن به دلیل بلومبرگ می تواند ایجاد یک سناریو روز قیامت برای دموکرات ها در همه جا” گروه خزانه دار لری Rasky نوشت. “Sanders-وارن جناح از حزب آماده است برای بلومبرگ مبارزه است. دموکرات ها نمی توانیم یک تقسیم کنوانسیون.

“اگر برنی بیشتر نمایندگان, آیا شما واقعا فکر می کنم Bros خواهد راه را برای مایک?,” وی با اشاره به سخت هسته ساندرز حامیان شناخته شده به عنوان “برنی وارنر” “نه به ذکر است که میراث ساندرز کمپین (مانند تیم ملی) خواهد تاخت و تاز هر فرصتی مرکز-چپ دموکرات را حفظ سخت موفق به کسب پیروزی در متحده از ایالت پنسیلوانیا به ایالت کالیفرنیا.”

این یادداشت این است که ملموس ترین شواهد از اضطراب آوردن بایدن حامیان پس از ناتوان کننده خود را شکست در آیووا و به احتمال زیاد از دست دادن در روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه. در حالی که هواداران خواستار صبر و شکیبایی — آنها می گویند بایدن قدرت و رقبای خود را’ ضعف در میان آمریکایی های آفریقایی تبار نمی خواهد احساس می شود تا فوریه. 29 کارولینای جنوبی اولیه در حال رشد وجود دارد ترس است که نامزدی خود را از داخل منفجر شدن آن.

این هم یک تصویر از تغییر چشمگیر در تن از بایدن و حامیان او در طول چند روز. برای ماه بایدن خوب بازی: او نمی خواهد پرتاب مشت در ساندرز و فقط به طور مبهم اشاره شده Buttigieg. متحد این کشور pro-بایدن فوق العاده PAC که شخم زده 6 میلیون دلار به آیووا, تبلیغات, دنبال کت و شلوار keeing همه از آن پیام مثبت است.

این گروه به تازگی هشدار دادند — خط موضوع این یادداشت مورخ شنبه با خط موضوع “جلوگیری از خراب قطار توسط اتحاد برای بایدن” — آمده است که بایدن تیم و هواداران تلاش برای حفظ اهدا کنندگان از رها کردن مبارزات انتخاباتی خود را.

بایدن در حال حاضر مواجه با این واقعیت است که او به عنوان برگزار شد و آتش او را در زمان او frontrunner دو از رقبای خود رسید گذشته او. او در حال حاضر تلاش برای تمایز خود از هر دو Buttigieg و ساندرز در زمانی که هر دو در حال لذت بردن پست-آیووا شتاب.

“بایدن بوده است مبارزه خواهم او frontrunner زمانی که او بود,” ارشد ساندرز کمپین مشاور گفت. “او نمی رسید و برگشت. او را مورد او. او وانمود وجود ندارد اولیه. این ارتفاع استکبار است چرا که او متکبر است.”

در روزهای اخیر کمپین به طور چشمگیری تغییر آن پیام استراتژی ساخت بایدن موجود در کابل, اخبار, نشان می دهد که او مدتها دوری به نفع یک باغ گل رز استراتژی است. در آن مصاحبه بایدن اظهار داشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تخریب ساندرز از آنجا که او خود در توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

“اگر من نمی نامزدی و برنی از آن من قصد دارم به کار خواهم جهنم را برای او. اما من به شما بگویم آنچه در آن است بزرگتر صعود دشوار در حال اجرا به عنوان یک سناتور یا یک congressperson و یا به عنوان یک فرماندار در یک بلیط است که تماس های خود را دموکراتیک سوسیالیستی بلیط” بایدن گفت: جورج Stephanopoulos.

بایدن انتخاباتی ایجاد وزوز بیش از آخر هفته با سوختن دیجیتال آگهی که رد Buttigieg تجربه به عنوان یک شهر کوچک به عنوان شهردار به مقدار کمی بیشتر از نصب روشنایی های تزئینی و رفع پیاده رو.

در حال حرکت به نیوهمشایر بایدن کمپین فکر نمی کنم این امر می تواند مبارزه در چند جبهه نبرد. حتی پس از تحمل یک شکست شرم آور در, آیووا, مشاوران او استدلال الیزابت وارن که در سوم خواهد بود مجبور به رفتن منفی در برابر همکار مترقی ساندرز به نجات او نامزدی, با توجه به یک فرد با آگاهی از این کمپین استراتژی است.

که اتفاق افتاده است. به جای وارن تصریح کرد: در روز جمعه نیوهمپشایر بحث است که او و ساندرز دوستان و که او چسبیده با وضعیت عدم تجاوز.

بایدن بیشتر مقابله تن لازم شد پس از او در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا هواداران گفت.

“جو طبیعی بودن جو کافی است در این نکته گفت:” لایحه برادسکی دیرین بایدن و bundler. “متاسفانه این چیزی است که اتفاق می افتد در این مقدماتی آنها بروز هر یک از دیگر. این مرا متعجب نمیکند اما در حالت عادی طبیعت است که نمی شود در صورت خود را و حمله است.”

آن را خیلی زود به بگویید که آیا تغییر در استراتژی کار است.

ویرجینیا در کنگره دان بیر بود که در بازدید از نیوهمپشایر به دست کشیدن بر روی درب برای Buttigieg گفت: digital آگهی ممکن است صدمه دیده Buttigieg اما پیش بینی آن را نمی خواهد کمک بایدن. در آگهی بایدن دستاوردهای به عنوان معاون رئیس جمهور قرار دارد در یک تقسیم صفحه نمایش در کنار Buttiegieg را به عنوان شهردار.

“من فکر نمی کنم آن ساخته شده است جو بایدن نگاه خوب به خصوص پس از پیت آیا تنها بهترین کار دفاع از هانتر بایدن در بحث” Beyer گفت. “این ممکن است صدمه دیده پیت برخی اما فرد آن را به احتمال زیاد به کمک برنی.”

اما واضح تر و لبه پیام یک سیگنال مورد نیاز برای اهدا کنندگان که بایدن به رسمیت شناخته کمپین نقایص در آیووا مشاوران و اهدا کنندگان گفت. متحد کردن کشور تایید شده خواست کمک کنندگان به “حفاری های عمیق در حال حاضر” به معاون سابق رئیس جمهور ،

فوق العاده PAC می تواند در حال اجرا در مقابل مالی آن محدودیت. آن را ریخت و 6 میلیون دلار از $7.6 میلیون آن را مطرح کرده و در تبلیغات و تحقیقات در آیووا. در حالی که از آن ارائه شده نزدیک به 1 میلیون دلار در پوشش هوایی به بایدن در نیوهمپشایر با آن مواجه است چالش دلهره آور از بالا بردن بودجه پس از دو زیان مستقیم.

“ما احساس حتی بیشتر متعهد به انجام آنچه ما می توانیم به حفظ این رفتن گفت:” سارا Morgenthau یک بایدن دهنده و جمع آوری کمک. “ما در حال دادن نیست و او نمی دادن. گاهی اوقات هنگامی که شما تجربه یک شکست آن را فقط باعث می شود شما که خیلی بیشتر متعهد به فشار جلوتر است. این چیزی است که ما آماده انجام دهد.”

هر چند فوق العاده PAC استدلال می کند که یک ساندرز در مقابل بلومبرگ خواهد بود زشت ترین سناریو اگر بایدن نتواند آن یادداشت ریپ Buttigieg و Klobuchar بیش از حد.

“همچنین باید اشاره کرد که در حالی که سناتور Klobuchar به حال خوب بحث عملکرد تاریخ خود را به عنوان دادستان نیز مشکلات ایجاد شده با پایگاه ما” آن را می خواند. “فراتر از همه که پیت پاسخ در جرم زدایی از تمام داروهای موجود است nonstarter در انتخابات عمومی ، و قد و قامت شکاف در مرحله ترسانده است.”

هر دو برادسکی و Morgenthau در حال تنظیم مناظر خود را در نوادا و کارولینای جنوبی, پیش بینی بایدن خواهد رسید گشاد گشاد راه رفتن او یک بار اولیه حرکت به سمت متحده با متنوع تر رای دهندگان.

“در حال حاضر نمی پریشان آیووا و نیوهمپشایر به عنوان دور به عنوان آرا این است که در مورد نمایندگان” برادسکی گفت. “من می بینم هیچ کس پریدن کشتی در این نقطه است.”

مارک Caputo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>