منچستر N. H. — جو بایدن می خواستم به یک نکته روشن شنبه: Pete Buttigieg است که هیچ چیز مانند گذشته رئيس جمهور دموکراتیک.

“این مرد نه باراک اوباما. باراک اوباما بوده است سناتور های واقعا بزرگ دولت است. باراک اوباما گذاشته بود از یک چشم انداز روشن [در مورد روابط بین الملل],” بایدن به خبرنگاران گفت:.

“باراک اوباما گذاشته بود در جزئیات آنچه که او فکر اتفاق می افتد باید با توجه به اقتصاد” او ادامه داد. “باراک اوباما به ارث برده بدترین رکود اقتصادی در تاریخ این ملت کوتاه از افسردگی و … گذاشته و از آنچه او در مورد آن انجام دهد. این یک وضعیت متفاوت است.”

اشاره انتقاد از دولتمردان به جوانتر با مته سوراخ کردن دور اکو به سال 1988 معاون ریاست جمهوری بحث وقتی تگزاس دموکرات ایالت لوید Bentsen پاره به ایندیانا ایران سناتور. دن کویل گفتن او “سناتور شما هیچ جک کندی.”

بر خلاف کویل که نسبت خود را به کندی Buttigieg تا به صراحت گفت که او را مانند اوباما اگر چه هواداران خود گفته اند که او آنها را به یاد رئیس جمهور سابق و کارکنان کشیده اند مورب موازی.

بایدن این اظهارات آمد ساعت پس از مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرد وب سایت آگهی که تمسخر در مقایسه با معاون سابق رئیس جمهور با تجربه ای که از Buttigieg زمانی که او شهردار South Bend, Indiana. آگهی و بایدن را تشدید انتقادات از Buttigieg آمد بایدن پس از پایان دور چهارم پشت Elizabeth Warren, Buttigieg و برنی ساندرز در روز دوشنبه حزبی آیووا.

پرسید: اگر انتقادات خود را نشانه استیصال و یادآور هیلاری کلینتون را شکست خورده 2008 حمله به اوباما که در انتخابات ریاست جمهوری بایدن گفت: یک خبرنگار “اوه بیا مرد” قبل از پاره شدن به Buttigieg.

بایدن گفت که او صرفا در پاسخ به Buttigieg را مکرر انتقاد از سیاستمداران واشنگتن و سیاسی گناهان گذشته است. بایدن پیشنهاد کرد که Buttigieg شد و گفت که “به نحوی باراک اوباما و من [ریاست] نوعی از فاجعه” در حالی که در دفتر.

“او گفت: مشکلات ما در حال حاضر به دلیل از گذشته است. این چیزی است که او گفت. بیایید که راست است. دوره می شود.” “ایده ما مشکلات امروز که برنده انتخاب شد به دلیل هشت سال از باراک اوباما, من رد قاطعانه.”

در طول کنفرانس مطبوعاتی بایدن را رد کرده است که او تیراندازی کردن لفظی دور در همین نوع از “دایره جوخه آتش” که او را تقبیح زمانی که او یک frontrunner.

“هنگامی که شما حمله کردند و شما باید پاسخ می شود.” “من حفظ من بسته دهان برای مدت زمان طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de