بایدن برنده کارولینای جنوبی

به روز رسانی 7:04 بعد از ظهر:

جو بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه اهمیت حیاتی اولین پیروزی 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری مسابقه و دادن مبارزات انتخاباتی خود را تکان خوردن از انرژی به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

آسوشیتد پرس به نام مسابقه بایدن بلافاصله پس از نظرسنجی بسته شده در 7 p. m. به وقت شرق با استفاده از نظرسنجی های خروج قبل از هر شمارش آرا گزارش شد.

Origina مقاله:

کلمبیا, S. C. — جو بایدن در آستانه عمده باز گشت. برنی ساندرز است که به دنبال فقط به نگه داشتن خود را. و بقیه دموکراتیک زمینه چهره های چشم انداز از دست دادن بزرگ به ویژه در میان رای دهندگان سیاه.

در فینال زود ایالت کارولینای جنوبی اولیه رای دهندگان در روز شنبه می تواند تغییر مسیر دموکراتیک اولیه شده است که عملا همه Sanders, تمام وقت — و کمک نازک چه زمانی بود که یک گله بزرگ از نامزدها.

هیچ نامزد است که به دنبال به جلو به در-جنوب نژاد بیش از بایدن که اجرای سه بار برای رئیس جمهور و هرگز برنده یک دولت است. در حال حاضر معاون رئیس جمهور سابق به اولین رئیس جمهور سیاه پوست است که به شمارش در حالت اولیه را اکثریت رای دهندگان سیاه به تاج 77 ساله به عنوان یک کهنه بچه باز گشت و منجنیق او به مشاجره برای نامزدی پیش از سه شنبه اجرا متحده است.

“بزرگتر پیروزی بزرگتر دست انداز” بایدن گفت: روز شنبه در Phillis Wheatley مرکز رای دهی در گرینویل.

با استثنا از Sanders, برای توافق با مخالفان آن را بیشتر شبیه بزرگتر از دست دادن دیگر شانس رفتن به جلو.

الیزابت وارن پیت Buttigieg و ctq آماده به از دست دادن رساندهاند در کارولینای جنوبی است. همراه با خود را در حد متوسط به فقیر نمایش در نوادا که نتیجه در کارولینای جنوبی را تعریف آنها به عنوان نامزد که نمی تواند درخواست تجدید نظر به متنوع رای دهندگان. میلیاردر تام Steyer است رای گیری بهتر است هنوز هم در مسیر از دست دادن به بایدن و ساندرز با وجود ریختن یک مقدار عظیم از پول خود را به دولت است.

هنگامی که در مقایسه با پوشش Buttigieg و Klobuchar Warren تا کنون موفق به فرار عمده بحرانی پوشش در مورد مبارزات خود را جذاب به غیر از سفید پوستان است. اما نظرسنجی ها نشان می دهد او انجام بدتر از Buttigieg در کارولینای جنوبی و یکی دیگر بررسی کرده سناتور انتهایی ساندرز در ماساچوست یک شنبه دولت است.

Steyer که صرف بیش از $22 میلیون در تلویزیون به تنهایی در کارولینای جنوبی است که تا کنون برپا حداقل کارآمد ریاست جمهوری پیشنهاد داد. او صریحا تمسخر توسط دموکرات ها پس از غنیمت تکان دادن در مرحله جمعه شب به یک تفسیر از “بازگشت که Azz تا” با 90s رپ و نوجوانان.

دیگر میلیاردر در مسابقه مایک بلومبرگ ، نه رقابت در چهار اوایل متحده است. بلومبرگ صرف شگفت آور 500 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود که لگد کردن سوپر شنبه. او تصمیم گرفت در ماه نوامبر برای ورود به مسابقه پس از رای گیری داخلی پیش بینی بایدن سقوط کمک خواهد کرد که به دست این نامزدی به وارن یا Sanders.

اما بایدن به مبارزه و بلومبرگ از قضا می تواند کمک ساندرز بیشتر به راحتی کاری که با سهولت نامزدی اگر میلیاردر تقسیم تا میانه های رای در حالی که سناتور ورمونت تحکیم مترقی.

در یکی از نزدیک تماشا سه شنبه متحده, Texas, نظرسنجی بلومبرگ نشان می دهد غذا خوردن به بایدن را حاشیه و تقویت Sanders.

بایدن مسیر نامزدی حول محور حمل متوسط سفید رای دهندگان و برنده به شدت آفریقایی-آمریکایی کنگره منطقه از کالیفرنیا از طریق تگزاس و در سراسر جنوب شرقی در ماه مارس است. ساندرز در شمارش پیروزی بزرگ با Latino رای دهندگان و مترقی.

فقط به عنوان بایدن را در نوادا — جایی که او مطابق مد روز و دوم-پایان محل به عنوان برنده ساندرز’ تیم نیز گفت که او انتظار می رود دوم-پایان محل خواهد بود و به مثابه یک پیروزی پس از خرمن کوبی توسط هیلاری کلینتون در وزارت امور خارجه در سال 2016. کلینتون ضرب و شتم ساندرز نزدیک به 50 امتیاز در اوایل دولت و ساندرز خیلی تلاش کرد از آن پس به شدت آفریقایی-آمریکایی متحده است.

ساندرز مشاور چاک Rocha گفت: از طریق پیام متنی است که داستان خود را نامزد در روز شنبه مقابل خواهد بود که “برنی بیش انجام و در S. C., ساختمان حمایت خود را در رقابت با جوامع مختلف springboarding او را به شنبه و قرار دادن او در قوی ترین موقعیت را به نفع نامزدی و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر