معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال راه اندازی نهایی خود را آگهی تلویزیونی در آیووا پیش از قفقاز وجود دارد ترغیب رای دهندگان به تصور کنید چه بایدن دولت می تواند انجام پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است.

آگهی های مشترک با سیاسی آغاز خواهد شد در حال اجرا در تلویزیون در آیووا بازار در روز سه شنبه و باعث می شود یک ضمنی electability استدلال برای بایدن.

“تصور کنید که تمام پیشرفت های ما را می توانید در چهار سال آینده,” بایدن که در اختیار این آگهی می گوید: قبل از لیست مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی و مبارزه با تغییر آب و هوا و ممنوعیت سلاح های حمله. “آنچه ما تصور امروز شما می توانید یک واقعیت است. اما در ابتدا ما نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مبارزات سیاسی گفت که تبلیغ می شود در پنج آیووا تلویزیونی بازار و ایالتی در Hulu از طریق قفقاز برگزار خواهد شد که دوشنبه آینده.

جدید آگهی تلویزیونی را اجرا خواهد کرد در رابطه با یک نقطه منتشر شده توسط کمپین در هفته گذشته که باعث می شود بیشتر صریح electability استدلال. “جو بایدن است که قوی ترین نامزد” به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن راوی از این آگهی می گوید: با استناد به سر-به-سر رای گیری شماره. “این است که هیچ وقت به یک ریسک است. ما نیاز ما قوی ترین نامزد است.”

هر دو تبلیغات آمده است که بایدن جنگ صعودی برنی سندرز برای سرب در رای گیری عمومی در کشور با پیت Buttigieg و الیزابت وارن دو باقی مانده در فاصله قابل توجه.

تبلیغات ناب به بایدن را درک قدرت در انتخابات: که او نامزد بهترین راه حل مناسب به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. در نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی منتشر شده در آیووا بیش از آخر هفته — که در آن ساندرز led اسب-نژاد رای گیری سوال — کثرت رای دهندگان گفت: بایدن بود که نامزد بهترین خواهد بود برای شکست دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در 32 درصد است. ساندرز در دوم با این سوال در 24 درصد است.

این کمپین نیز با انتشار دیجیتال جدید آگهی های بایدن را که حملات مشابه تن. “تصور کنید که بیدار شدن از خواب و خبری نیست در مورد اواخر شب صدای طوفان و زمانی که آنها نشان می دهد که رئیس جمهور شما را در کانال” جیل بایدن می گوید که در آگهی. “به دلیل آن است که کسی که می تواند این کشور با هم. که شوهر من جو بایدن.”

تبلیغات آمده مذاکرات نهایی با حداکثر سرعت دویدن به صورت بایدن که هزینه های این هفته در Hawkeye دولت است. بایدن که بر خلاف برخی از برترین رقبای گیر است در واشنگتن به دلیل سنا استیضاح محاکمه است در میان یک تور اتوبوس در سراسر کشور.

اما بایدن است که هنوز هم در مرکز صحنه در مجلس سنا روند. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا سعی نو طرح آزمایشی به متناوب-واقعیت شنوایی رئیس جمهور سابق باراک اوباما و بایدن به دولت پس از یک بمب, داستان توسط نیویورک تایمز گزارش کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به طور مستقیم مرتبط مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از کمک به اوکراین را که مایل به تحقیق و تفحص بایدن و دیگر رقبای دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im