بایدن یکی است. در اینجا چیزی است که او نیاز به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

همه حق است. هر چیز دیگری اتفاق می افتد هر بسته یا باز می شود هر کسی رای یا نمی کند که آیا کنوانسیون یا نه, آیا وجود یک سری جهانی یا نه با این حال بسیاری از ما آمریکایی ها هنوز زنده هستند آمده نوامبر جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد.

پس از او به آسانی فرا گرفت و آریزونا و فلوریدا و ایلینوی در روز سه شنبه وجود دارد و دیگر هیچ سوال جدی است. پس از آن کار می کرد درست مثل آن بود که “قرار است.” او frontrunner یک سال پیش. و یا تقریبا یک سال. برای ثبت آنجایی که من احتمالا نمی تواند تصور کنید که شما به یاد داشته باشید و این کار من برای نگاه کردن به این نوع از چیزی که آن را آخرین مارس 25 زمانی که بایدن منتشر شد که تصویری; به یاد داشته باشید آن را, چگونه آن را اعلام کرد نامزدی خود را و حول چه اتفاقی افتاده است در شارلوتزویل? در اینجا تماشای آن را دوباره!:

این واقعا خوب است! به یاد داشته باشید آنچه که قوی اولین نفر که بود? به نظر می رسید برای اتصال این creaky septuagenarian به زمان حاضر و آن از آن ساخته شده او در مقابل تهمت ترک دیگر دموکرات ها در کنار جاده ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>