بایدن نذر برای کشتن خط لوله قرار می دهد کانادا در دفاع

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک تهدید توسط جو بایدن به لغو Keystone XL pipeline یک استان کانادا قمار است که ساخت و ساز از چند میلیارد دلار پروژه آغاز خواهد شد قبل از دموکرات شانس به دست گرفتن کنترل از کاخ سفید است.

این بایدن مبارزات انتخاباتی قول داد در بیانیه ای در روز دوشنبه به کشتن طولانی تاخیر خط لوله باید معاون سابق رئیس جمهور امن نامزدی و رفتن به برنده انتخابات ریاست جمهوری. رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما وتو این خط لوله در سال 2015 یک تصمیم بود که معکوس توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه 2017. بایدن اعلام بدستآمده نگرانی در میان بوستر پروژه در هر دو کشور کانادا و ایالات متحده آمریکا

اما آلبرتا برتر جیسون کنی که دولت یک میلیارد دلار در موفقیت خط لوله فکر می کند او می تواند تماس بایدن بلوف. او فقط نیاز به ساخت و ساز به سطح شیب دار تا پایان سال 2020 است.

“من نمی توانم تصور کنید که یک رئیس جمهور آمریکا هشت ماه از هم اکنون نه ماه از هم اکنون نیاز است که هزاران مایل از لوله بیرون کشیده شود از زمین توسط اتحادیه کارگران که در حال حاضر شاغل ایجاد این پروژه” کنی گفت: در طول یک نامربوط کنفرانس مطبوعاتی.

حتی اگر تهمت بود به برنده انتخاب مجدد خط لوله است که به دور از یک معامله انجام می شود در حال حاضر بیش از سه سال پس از انتخابات خود را. کشت و چالش های قانونی که بازی هنوز در دادگاه می تواند همچنان به مانع این پروژه که می تواند خرید زمان برای یکی دیگر از رئيس جمهور دموکراتیک — و یا دیوان عالی کشور — به وزن در کیستون. و بایدن در صورت انتخاب شدن می تواند هنوز هم تصمیم به توقف این پروژه حتی اگر کار می کند حرکت این سال است.

ساخت و ساز در ایالات متحده کشش در انتظار نگه داشته در حالی که برگ برنده دولت در دفاع از خود مجوز در مدار نهم دادگاه تجدید نظر در کالیفرنیا. یک قاضی منطقه در مونتانا در ماه گذشته حکم به نفع باشگاه سیرا و دیگر محیط زیست و زمین با استفاده از گروه هایی که به چالش کشیده مجوز استدلال که سپاه مهندسان ارتش انجام نداده کافی بررسی های زیست محیطی این خط لوله را در مسیر برنامه ریزی شده.

بدون در نظر گرفتن چگونه دادگاه تجدید نظر تصمیم می گیرد تحلیلگران می گویند که در مورد همه اما برخی برای رفتن به دیوان عالی کشور.

کنی دو بار اشاره کرد و گفت بایدن مخالفت Keystone XL در طول دموکراتیک مقدماتی. هنوز بایدن گفت: به گفته یک حامی در سال 2013 که او مخالف این پروژه نظر قرار داده است که او “در اقلیت” در مورد این مسئله در دولت اوباما. باراک اوباما را رد کرد و این پروژه در سال 2015 — مدت کوتاهی پس از جاستین ترودو نخست وزیر شد — پس از سال ها از عقب و جلو بیش از مجوز.

اگر چه بایدن سکوت کرده بود در کیستون بسیاری دیگر دموکرات رقیب قول داد به انصراف از این پروژه نشان می دهد حزب چپ شیفت در خط لوله سیاست است.

کنی تشبیه سرمایه گذاری به ترودو تصمیم به خرید چند میلیارد دلاری خط لوله از نفت ماسه به بریتیش کلمبیا ساحل برای اطمینان از ترانس کوه گسترش پروژه ادامه خواهد داد پس از خصوصی صاحب کیندر مورگان متمایل به خارج در سال 2018 است.

“ما سرمایه گذاری استراتژیک دقیقا به دلیل وجود دارد بدیهی است که ریسک سیاسی” او گفت:.

این کنی دولت C 6 میلیارد دلار وام تضمین به backstop TC انرژی ساخت و ساز هزینه های مربوط نمی لگد در تا سال آینده نخست وزیر این معنی پول نمی خواهد در معرض خطر باید بایدن بازگشت به کاخ سفید و انصراف از این پروژه است.

کنی نمی, پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا آلبرتا می تواند جبران آن سهام باید این پروژه بود nixed و یا اینکه آیا او موظف به توضیح در جزئیات بیشتر این خطرات مالی خود را از دولت گرفت و از طریق آن یک میلیارد دلار حرکت می کند.

جیمز کلمن, انرژی استاد حقوق در دانشگاه متدیست جنوبی گفت: آلبرتا می ایستد به از دست دادن سرمایه گذاری خود را اگر این خط لوله نیست ساخته شده است. TC انرژی می تواند ادعا علیه ایالات متحده تحت نفتا او گفت: اگر این شرکت خواهد بود تا در برابر سه سال مهلت از زمانی که USMCA وارد نیروی تحت محدودیت های جدید در سرمایه گذار-دولت ادعا می کند بین دو کشور.

کنی گفت: استان “خواهد با استفاده از هر ابزارهای قانونی در اختیار ما برای محافظت از ما مالی و منافع اقتصادی” که می تواند شامل اسکان تجارت شکایت علیه آمریکا

“من می خواهم که به فرض که هر دولت آمریکا ارزش کانادا و امریکا روابط تجاری به طوری که آنها خواهد بود حساس به هزینه های که از طبیعت” گفت: کنی. “در این نقطه تمرکز ما این است که در ادامه برای نشان دادن حمایت گسترده وجود دارد که در ایالات متحده برای این پروژه است که نشان دهنده شغل و رشد و استقلال انرژی است.”

بن Lefebvre کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>