بایدن را به معاونت چشم انداز شکستن همراه Dem خطوط گسل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن مبارزات انتخاباتی هنوز آغاز روند به طور رسمی بررسی صلاحیت و یا مصاحبه بالقوه در حال اجرا ميباشد. شده است وجود دارد هیچ خصوصی رای گیری نشده است و هیچ تمرکز-گروه بندی نامزدهای بالقوه.

اما شکار برای یک معاون ریاست جمهوری انتخاب در حال حاضر در حال شکل گرفتن همراه آشنا خطوط گسل معکوس, ادامه بحث بر سر اینکه آیا حزب دموکرات باید تمرکز بیشتری در پیروزی سفید طبقه کارگر زنگ کمربند رای دهندگان آن را از دست داد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و یا دوباره انرژی اقلیت-صفحه ائتلاف که انتخاب باراک اوباما به دو دوره.

“انتخاب یک همسر در حال اجرا است که همیشه یک معامله بزرگ برای یک کاندیدای اما با توجه به بحران بی سابقه ای رو به کشور ما این فرصت را برای او به ایجاد یک تجدید شتاب در مبارزات انتخاباتی خود گفت:” اشلی واکر سابق فلوریدا اوباما مشاور که منجر مترقی برای آینده ما فوق العاده PAC را در میدان نبرد متحده برنامه. “انتخاب خود را کمک خواهد کرد که بالا بردن یک رهبر برای نسل بعدی از حزب ما و فعال خواهد شد که فرد به نفوذ سیاست حزب برای سال آمده است.”

بسیاری از استخر از یک دوجین یا بیشتر نامزدها هستند که شناخته شده و یا شکل به در نظر گرفتن تقسیم منظمی را به کسانی جغرافیایی و جمعیتی اردوگاه.

ایالت مینه سوتا ctq میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و ویسکانسین بهداشت ، تامی بالدوین سفید و تگرگ از صنعتی میانه — همه از ایالات متحده است که شکل را از نزدیک رقابت. کالیفرنیا ایالت کامالا هریس و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز در حال افریقایی-امریکایی در حالی که ایالت نوادا کاترین کورتز متن ترانه مست و و مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام هستند لاتین.

معاون سابق رئیس جمهور نشان داده است یک اولویت برای نامزد شده اند که بررسی های در حال اجرا مبارزات انتخاباتی خود را از جمله سابق مخالفان. او بارها و بارها گفت که او می خواهد یک شریک است که می تواند توصیه او مخالفت با او که در آن او را به اشتباه و در عین حال باقی می ماند “simpatico” با او در مورد مسائل عمده حتی اگر آنها ممکن است در زمان های متفاوت.

در روز پنج شنبه بایدن گفت: اهدا کنندگان در طول یک مجازی جمع آوری کمک که او را از غذای رئیس جمهور اوباما مشاوره گفت که او به اطراف خود با افرادی که “می دانم که بیشتر از شما می دانید.” او همچنین تاکید کرد که نیاز به یک زن همسر در حال اجرا است که “به نظر می رسد مانند امریکا است.”

سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی مشاوران — و همچنین بالا آفریقایی-آمریکایی حامیان از بایدن — ترجیح می دهم بایدن انتخاب یک رنگ با این استدلال که این دور از نامزدی خود را بهتر و عکس-منفی کیفیت به اوباما-بایدن بلیط که زوج جوان مرد سیاه و سفید در بالای بلیط با یک مرد سفید پوست. در اینجا یک مرد سفید خواهد پیوست توسط یک جوان سیاه زن است.

سیاه و سفید در حال اجرا همسر آنها می گویند فقط کمک در خورشید کمربند نوسان متحده مانند فلوریدا و کارولینای شمالی بلکه در دریاچه های بزرگ ایالات ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا که اغلب در ارتباط با رای دهندگان. آنها را به نفع خود دموکرات ها نیاز بخش زیادی از رای دهندگان سفید بلکه قوی سیاه مشارکت مردم در شهرستانها مانند میلواکی دیترویت و فیلادلفیا.

که اتفاق نمی افتد, در سال 2016 زمانی که رئیس جمهور تهمت بدبختانه هر سه متحده است.

در میدان نبرد از کارولینای شمالی, حزب دموکرات رئیس و بیمه کمیسیون نامزد وین Goodwin یک علاقه ویژه ای برای اوباما-بایدن بلیط که کمک رفت و برگشت او را به اتاق در سال 2008. پس از برنده شدن انتخاب مجدد در سال 2012 از دست داد در سال 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده دولت است. او در حال حاضر در حال اجرا برای یک سوم nonconsecutive مدت است.

“من خواهد بود شخصا خوشحال و شخصا هیجان زده اگر جو بایدن انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا از آنجا که زنان ستون فقرات حزب دموکراتیک” گودوین گفت. “جو بایدن به ارمغان می آورد خود را در ائتلاف. اما بیشتر به انرژی و به حداکثر رساندن قدرت بایدن انتخابات ریاست جمهوری آن است که من فکر می کنم انتخاب خردمندترین و بهترین انتخاب برای انتخاب یک رنگ است.”

هنوز 46 آرا در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین است که بدبختانه به ناروا در سال 2016 منجر به بسیاری از نظر یک نامزد از صنعتی میانه به عنوان بهترین تضمین موفقیت در نوامبر است.

در ویسکانسین نوسان دولت برگ برنده برنده با باریکترین حاشیه سابق دولت رئیس مایک تیت گفت: او فکر می کند مردم را دست کم گرفته بایدن موجود پشتیبانی در میان رای دهندگان سیاه و که خانه اش-دولت سناتور, تمی بالدوین, نشان داده او “می توانید سفید طبقه کارگر آرا و به نوبه خود پایه است.” به عنوان اولین آشکارا همجنسگرایان سناتور بالدوین همچنین می توانید ایجاد هیجان با ترقی خواهان او گفت:.

“اگر شما نگاه کنید ما در حال سقوط در غرب و کسانی که در حال رفتن به نهایی نوسان متحده — Michigans این Wisconsins و حتی مینه سوتا — سپس شما را به یک نگاه دوم در یک Whitmer یا Klobuchar گفت:” وزارت معارف Vela سابق بالا دستیار در, معاون رئیس جمهور ،

حزب ضعف با طبقه کارگر رای دهندگان — کسانی که بدون دانشکده تحصیلات و نشان داد که خود را به طور چشمگیری در میانه — آشکار شد در طول اوباما در دومین دورۀ انتخابات شدند و عنوان توسط حزب نخبگان اشاره کرد و دموکراتیک ناظر انتخابات کیت فردریک.

“2014 انتخابات بودند قناری در معدن زغال سنگ در مورد چه مقدار از حزب دموکرات بود و اجرای آن رشته را [با بسیاری از رای دهندگان],” او گفت:.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت قویترین بازی به حمل ملت بزرگترین نوسان ایالت فلوریدا فردریک گفت: “ممکن است آن را بیشتر حس برای بایدن به انتخاب یک دریاچه های بزرگ سفید زن به عنوان یک همسر در حال اجرا به پوست کردن منطقه پتانسیل نوسان-رای گیری زنان بدون تحصیلات دانشگاهی که در محدوده سن از جوان به پیر.

زمانی که بایدن راه اندازی نامزدی خود را در سال گذشته او از مد افتاده خود را به عنوان نامزد اوباما را انتخاب کرد و در سال 2008 به درخواست تجدید نظر به کسانی که رای دهندگان به خصوص در دریاچه های بزرگ متحده است. و هر چند او در ابتدا از دست داده و سفید رای دهندگان در سه متحده در طول اولیه این سال — تنها به مبارزات انتخاباتی خود را احیا و طراحی شده توسط سیاه و سفید رای دهندگان شروع در کارولینای جنوبی — بایدن روز چهارشنبه گفت: اهدا کنندگان که مبارزات انتخاباتی خود را تعیین کرده است که پایگاه خود است “در میان مردم من با سفید کاری-طبقه بالا-مدرسه تحصیل کرده مردم است.”

بایدن رشد در نوسان-وزارت امور خارجه پنسیلوانیا است و مقر آن در مبارزات انتخاباتی خود در فیلادلفیا.

Ruy Teixeira, یک عضو ارشد در مرکز آمریکا که نوشته شده است به طور گسترده مورد انتخابات جمعیت گفت که در کوتاه مدت بایدن ممکن است “حل و فصل” سوال در بین کسانی که می خواستند حزب به تمرکز کمی بیشتر در سفید رای دهندگان و متوسط مسنجر و یا پیشرفته تر و nonwhite.

هنوز بایدن موفق به تیرگی بحث خطوط زیرا او برنده چنین قوی سیاه حمایت شد وارث اوباما میراث و Teixeira گفت: در حال حاضر “در حال اجرا بر روی یک friggin’ چپ برنامه هنگامی که شما مقایسه آن با هیلاری و مقایسه آن با اوباما و بازگشت چند چرخه.”

Teixeira گفت: این امکان وجود دارد بایدن می تواند در یک و حتی پیشرفته تر جهت چیدن بهداشت ، الیزابت وارن اصلی رقیب که او هفته گذشته است. اما او گفت: آن را بیشتر احتمال دارد که نژاد و منطقه خواهد بود بزرگتر عوامل در بایدن را انتخاب کنید.

“اگر من تا به حال به یک حدس می زنم آن خواهد بود یا این کامالا مسیر یا Klobuchar-Whitmer مسیر. این تقریبا یک بازی شیر یا خط به بالا در ذهن من است. آن را منعکس نمی کند که بحث” Teixeira, گفت:, و اضافه کرد که “مرکز ثقل” خم بیشتر نسبت به یک همسر در حال اجرا مانند هریس آبرامز و یا فلوریدا در کنگره وال Demings.

در 77, گمانه زنی ها بر سر او خواهد تنها به دنبال به خدمت یک دوره در کاخ سفید بایدن درک نقش حیاتی او آماده است به بازی در شکل دادن به این هویت برای سال آمده است.

“من نظر خودم را به عنوان یک پل نه به عنوان هر چیز دیگری او گفت:” در دیترویت رویداد در اوایل ماه مارس که برجسته هریس, در میان دیگران. “وجود دارد یک نسل کامل از رهبران شما را دیدم ایستاده پشت سر من. آنها آینده این کشور است.”

در حالی که او نیست مخفیگاه آنان دست خود را در آن جهت او تکیه بایدن در حال حاضر حال عمومی ابتدائی انواع, برای برخی از زنان خود را کوتاه. Whitmer اولین مهمان در پادکست جدید “در اینجا معامله است.” و در اوایل این ماه هریس ساخته شده تعجب ظاهر در یکی از مجازی جمع آوری اعانه که در آن او معرفی او.

مشاور بایدن اشاره کرد که به گمان او بسیار از سه سابق خود مخالفان است. او قدردانی Klobuchar کار سخت برای کمک به او برنده مینه سوتا وارن توجه به جزئیات و سیاست و هریس پویا شخصیت و دوستی خود را با پسر خود از, کمال, که تا به حال در گذشت در سال 2015.

“هر کسی که به شما گفتن در مورد کسی که پیشرو در به اصطلاح “veepstakes’ پر از گه و نمی داند هر چیزی” گفت: مشاور.

بایدن انتخاباتی کمیته برای نظارت بر پروسه بررسی است و انتظار می رود برای شروع در پایان ماه. این کمیته شامل مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی Cedric ریچموند — سابق کنگره سیاه حزبی صندلی — مشاور حقوقی دانا ریموس و اوباما رئیس جمهور سابق مشاور باب بائر, شوهر یکی از بایدن بالا مشاوران, آنیتا دان. بایدن را دیرین مشاور ران Klain همچنین انتظار می رود به بازی نقش مهمی را در بحث.

نیل Sroka یک فعال سیاسی با مترقی دموکراسی برای آمریکا و یک عضو شورای شهر در میشیگان, شهرستان گرس پوینت فارمز گفت: یکی از عوامل بایدن نباید نادیده می گیرند در محاسبه اهمیت مترقی پایه.

“این امر می تواند یک اشتباه برای او فقط تمرکز بر چگونه شما جمع آوری, اوباما در ائتلاف. باید آن را در مورد که در آن حزب می رود در آینده” Sroka گفت. “او اذعان کرد او نه آینده ، آن را متزلزل اگر او بر میدارد اشتباه آینده و این که برای رفتن به یک چالش واقعی است.”

میشیگان حزب دموکرات صندلی Lavora بارنز می گوید: او در تضاد بیش از این انتخاب. Whitmer خواهد بود “همه کوتاه برای معاون رئیس جمهور از آنجا که او بسیار فوق العاده” او می گوید: اما بارنز نمی خواهند Whitmer به ترک به عنوان دموکرات ساخت قدرت در دولت و فرماندار چهره با مغلوب ساختن پیشی جستن بر مبارزه با کروناویروس سرایت.

بارنز گفت: بایدن که بازی نقش مهمی در دولت اوباما خودرو-صنعت نجات است تا به خوبی شناخته شده در دولت است که او یک “پسر میشیگان.” به عنوان یک زن سیاه پوست, او گفت:, او ترجیح می دهد یک زن از رنگ در بلیط خود را.

“داشتن یک زن از رنگ نوک فلس” او گفت:. “اگر شما در راه این کشور رای دادند, جو بایدن او ندارد یک مسابقه مسئله یا یک مشارکت موضوع است. اما من فکر می کنم او می تواند دور از نامزدی خود را و بلیط قوی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>