لایحه Barr است مخرب وزارت دادگستری و آن را ممکن است هرگز بازیابی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اشتباه نکنید در مورد آن: دادستان کل ویلیام Barr است که مصرف مستقیم کنترل از موارد نزدیک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در حال انجام است تا به بهانه سفارش “نظرات” مایکل فلین مورد و دیگران که به طور رسمی به کار گرفته شده توسط ایالات متحده دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا. من خدمت در این دفتر به عنوان دادستان فدرال برای بیش از 10 سال قبل از تبدیل شدن به مشاور و سپس به دادستان کل ژانت رنو. در زمان من به عنوان دادستان فدرال من هرگز شاهد هر چیزی از راه دور مانند Barr برهنه گرفتن قدرت در حال حاضر.

ایالات متحده وکیل دفاتر واقع در هر یک از 94 قضایی مناطق در ایالات متحده خدمت به عنوان هر منطقه را “محلی” دادستان فدرال. اگر چه آنها بخشی از وزارت دادگستری, آنها با یک معامله خوب از استقلال و در تجربه من این استقلال بود که تا حد زیادی احترام بالاتر یو پی اس در وزارت دادگستری در بخشی به دلیل خط دادستان در آمریکا وکیل دفاتر کار گرفته شده است به مراتب حجم بیشتری از موارد از انجام بخش های اصلی عدالت است. زمانی که من دادستان فدرال در سی من را به یاد داشته باشید یک نمونه اصلی عدالت به عنوان آن را به دست گرفتن کنترل بیش از موارد ما.

اما حتی یک دلیل مهم تر از عملی که چرا اصلی عدالت احترام استقلال خط دادستان. که دلیل این شناخت است که این نمایشگاه تقدیر از عدالت نیاز به آنها را به عنوان مستقل که ممکن است از نفوذ سیاسی. این چیزی است که بر اتحاد طرح میتوانست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>