بیل ماهر متهم رسانه ها از پخش Coronavirus ‘وحشت انجمن’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Last هفته, Bill Maher خود توصیف “لیبرال” کمدین که palling در اطراف با اعضای alt سمت راست بر روی برنامه خود را برای رتبه بندی انداخته نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن بیش رمان coronavirus بحران استدلال او باید قادر به مراجعه به آن به عنوان “چینی ویروس” اگر او تا بخواهد حتی اگر هیچ سابقه تاسیس برای نامگذاری یک ویروس پس از آن در کل کشور مبدا (مثلا آنفولانزای اسپانیایی را نمی سرچشمه در اسپانیا) و آسیایی-آمریکایی ها رو افزایش جرایم ناشی از نفرت در میان همه گیر با بیش از 100 گزارش داد حملات علیه آنها در روز است.

پس چگونه او به دنبال آن است که تا روز جمعه شب ؟ توسط سرزنش رسانه ها ،

“اگر این جنون اتفاق می افتد دوباره منابع خبری باید برای مهار آن می گوید:” ماهر در طی “قوانین جدید” بخش. “همه می دانند تاج است که هیچ پیاده روی در پارک دلیل این که شما به معنای واقعی کلمه نمی تواند راه رفتن در پارک, اما در برخی از نقطه روزانه drumbeat از افسردگی و ترور veers به وحشت انجمن. به اندازه کافی با زندگی هرگز همان خواهد بود’ عناوین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>